To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kac moralny a ferie w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nika19
a ja mam dzisiaj kaca moralnego icon_sad.gif
bo głupia jestem i mogłam przewidziec taka sytuacje icon_redface.gif icon_redface.gif
Nie powiedzialam Natalii, że dzisiaj zaczynają sie ferie i co za tym idzie w przedszkolu bedzie reorganizacja:(
zwylke ja wprowadzam w nowe stytuacje a teraz mnie zastopowało icon_evil.gif bo: w tamtym roku w innym przedszkolu strasznie ciężko przezyła ferie: była dopiero miesiąc a tu zmienila sie i sala i pani i dzieci. No i nie chciałam tym razem mówić o feriach...
tym bardziej ze ona bardzo lubi swoje przedszkole i dzieci i zna inne panie. Pomyslałam, jakoś to bedzie. Ale jak przyszlismy dzisiaj to juz wiedziałam, że dokonałam nie tego wyboru co trzeba było icon_sad.gif
dziecie sie zdziwilo, że tak cicho, i że nie ma kurtek dzieci - wyjasnilam, że mogły wyjechac na ferie. Przelkneła. DZielnie poszla, jak sie okazało, nie do swojej sali, gdzie okazało sie ze z jej grupy sa tylko 2 osoby i inna pani. Trzymała sie! mimo ze ktos płakał. Siadła na stołeczku i tak siedziała i sie nie ruszyła. A inna pani "pocieszała" płaczące dziecko słowami "no nie placz, przeciez jest tu ktos z twojej grupy" fajnie icon_sad.gif
no i teraz gryze sie
i jeszcze do tego nie ja ja bede odbierała tylko dziadek
ech
głupia mama icon_confused.gif icon_confused.gif
Mi
Mój synek też mimo ferii będzie chodził do przedszkola , ale u nas jest inaczej. W mieście jest tylko jedno przedszkole (małe), wszystkie dzieci się znają wink.gif
Mama Mojzesza
Nika, ja nigdy nie wiem, co Mojzeszowi mowic wczesniej, a co dopiero na chwile przed faktem, zupelnie nie mam wyczucia w tym wzgledzie.
Zawsze mi sie wydaje ze on: 1)nie zrozumie 2) zle zrozumie
3) jesli nawet zrozumie dobrze to zareaguje nie tak jak trzeba
tymczasem on jest w stanie zrozumiec duzo wiecej niz mi sie wydaje, o czym zawsze przekonuje sie po fakcie, i co mnie za kazdym razem tak samo zdumiewa.
Teraz juz wiesz, ze powinnas jej mowic takie rzeczy icon_wink.gif
powodzenia
nika19
dzieki dziewczynki, juz mi lepiej
okazało sie ze dziecie przezyło pierwszy dzień i nawet chciało iść na drugi dzień, natomiast dzisiaj nastapił kryzys, bo przeszli do innej sali (takie zmiany maja miec co 2 dni). Zobaczymy co bedzie. Jedyną pozytywną rzecza z łączenia grup jest taki ze panie sie zmieniają i moja córka wczoraj pierwszy raz od listopada była na polu! (jakoś ze swoją grupą jej sie nie udawalo icon_evil.gif )
Mi
Ferie w przedszkolu - nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze icon_exclaim.gif
Dziewczyny, moje dziecko wreszcie opowiada co robił w przedszkolu! Mają zajęcia tematyczne, np. o smoku wawelskim i o bazyliszku. Sporo prac plastycznych, mało telewizji!
Zacznam się utwierdzać w przekonaniu, że sporo zależy od zaangażowania nauczyciela...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.