To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O czym szumiÄ… wierzby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaco
Kto czytał? Komu się podobało? To niby klasyka ale jakoś mnie ominęła...
ewabi
Jaco, a jakie masz wydanie tej książki?? Bo szukam od jakiegoś czasu i zależy mi na pięknych ilustracjach (przyznam się, że szukam bardziej dla sentymentalnego męża, a dla Jasia tak przy okazji wink.gif )
ewabi
A odpowiadając na pytanie - mój mąż właśnie czytał (i oglądał) i zakochany w tym od dawna, dawna
Jaco
Ewabi,
No sęk właśnie w tym, że mam okazję kupić przepiękne wydanie. Każda strona to wielka ilustracja... Tylko cena horrendalna i zastanawiam się czy warto inwestować czy poprostu kupić sobie zwykłe najnowsze wydanie bez obrazków za 10 zł...
ewabi
Dla Jasia kupiłabym wydanie za 10 zł. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim doceni poziom ilustracji, na razie ceni głównie umiejętności lektora wink.gif Dla siebie też bym kupiła za 10 zł, bo - co tu dużo mówić - czytając skupiam sie przede wszystkim na treści, pięknym języku, a urode ilustracji nie zawsze potrafie prawidłowo ocenić, a co za tym idzie - docenić.

Dla mojego męża - kupiłabym to piękne wydanie, bo on - sam rysujący - przywiązuje do tego olbrzymią wagę (potrafi kupić książkę w pierwszej kolejności dla ilustracji, a jeśli w parze z tymi idzie przyjemna treść, to tym lepiej icon_razz.gif )
paulap
Pamiętam jak byłam mała była taka dobranocka... Jak ja się bałam wtedy tej bajki... Natomiast była to ulubiona dobranocka mojego męża icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.