To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki wózek - parasolka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

andziaa
Witajcie icon_biggrin.gif
Jestem na kupnie wózka parasolki, bo mojego 11kg wózka mam dość nosić na czwarte piętro a na wiosnę nie uśmiecha się mi tego robić icon_evil.gif .
Czy możecie mi doradzić, jaką firmę i żeby oparcie można był rozłożyć do pozycji leżącej i waga d 6-8 kg
Podrawiam przytul.gif
mazia
POszukaj wśród wózków TAKO. Moja sasiadka ma parasolke tej firmy (bardzo ładną) , taką wypasioną z budą, koszykiem, regulacją siedziska(do leżenia włacznie). POzdrawiam




_________________
Marzena mama 3letniego SZymusia i 2miesięcznego MAteuszka
miriam b
Ja polecam Inglesina....taka mieliśmy parę lat temu:)ale jak dla mnie była super.....budka,pasy,odpinany pałąk,pozyjca do leżenia i nietylko...leciutki bardzo!!!
menada
Ja mam Graco City Sport. Widzę, że tutaj mają świetną obniżkę:
https://www.tanimarket.pl/go/_info/?id=430&...aeef099106b38d3

bo tu promocja nieco gorsza:
https://www.desen.com.pl/wozki_dzieciece.php?wozek=13

Jest naprawdę super, można go złożyć i przewiesić przez ramię icon_biggrin.gif Wszędzie wejdzie, nawet do najmniejszego bagażnika, a w domu zchowasz za drzwiami icon_smile.gif
Mama KK
polecam CONECO model Joker.jest świetny a przedewszystkim lekki(niecałe 6kg.)
moncik1976
Ja też osobiście polecam wózek firmy Inglesina. Kupiliśmy na jesień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim należy do parasolek lekkich, łatwych przy składaniu - praktycznie jedną ręką. Ja trzymając szkraba na ręce składałam wózek. Ma fajny uchwyt, który pomaga po złożeniu wózka w przeniesieniu go. Ja często jestem sama z moim szkrabem i musze znieść wózek do piwnicy razem z małym, więc waga dla mnie była dosyć ważna przy wyborze. Blokada po złożeniu parasolki - nie rozłoży się sama,też ułatwia jej przeniesienie. Kosz na zakupy, fajna kieszonka na budzie służąca do przechowywania drobiazgów. Uchwyt mocowany z boku na stelażu np. na butelkę albo kubeczek naszego maluszka.
Polecam bardzo.
https://www.inglesina.pl/
typ spacerowe Trip - my posiadamy Fuoco.
Choco.
Podbijam temat!
Około wiosny zamierzamy kupić wózek- parasolkę dla Michała.
Zastanawiam się nad Quinny Zapp lub Mutsy Spider. Czy któraś z Was miała takie modele dla swojego dziecka? Chętnie poczytam Wasze opinie.
Pozdrawiam!
Tusiol
Quinny Zapp.
Bardzo fajny, ale nierozkładany.
Lekki, łatwo się rozkłada, mały po złożeniu.
Przyzwyczajona jednak byłam do pompowanych kół Freestyle'a i musiałam nauczyć się prowadzić wózek na małych plastikowych kołach (krawężniki itp).
Bardzo zwrotny. Czasami aż za bardzo i często blokowałam przednie koło. Chyba, że byłam w sklepie. Wtedy ta zwrotność jest boska.
Lekki, ale i mniej stabilny. Poczułam jak półinteligentnie powiesiłam siatkę na rączce.
Ogólnie bardzo fajny. Na duże wyjścia był Freestyle'a a na małe szybkie Zapp.
mamami
Zdecydowanie Zapp lepszy od Spidera. Jak dla mnie był to wózek idealny prawie, niestety Maja namietnie w nim zasypiała, widac było jej wygodnie bo już dośc dawno przestała spać w wózku. zamieniłam na razie na TFK Buggstera ale na pewno jeszcze wróce do zappa.
mama OLI :)
[post edytowany przez administratora]
maribela
Mi się bardzo podoba ostania nowość x-landera, czyli x-s w nowym wydaniu. Widziałam w pierwszym uśmiechu na żywo, i wygląda dużo lepiej niż na stronie. Słyszałam kilka dobrych opini, o tym starszym modelu, a ten nowy wydaje mi się dużo bardziej dopracowany. Waży 7 kilo.
rtonka
CYTAT(maribela @ Sat, 14 Jul 2012 - 13:33) *
Słyszałam kilka dobrych opini, o tym starszym modelu, a ten nowy wydaje mi się dużo bardziej dopracowany.


Ja natomiast slyszalam ze problem sa z kolami i gwarancja tego nie obejmuje, dlatego go nie kupilam choc chcialam
joa133
CYTAT(rtonka @ Sat, 14 Jul 2012 - 16:25) *
Ja natomiast slyszalam ze problem sa z kolami i gwarancja tego nie obejmuje, dlatego go nie kupilam choc chcialam


oglądając zdjęcie, od razu napiszę, nie polecam, ten wózek nie jest na nasze "wspaniałe "chodniki, krawężniki.....
EdytaRola
Też jakbym miałą wybierać między tym x-landerem a zappem, wybrałabym zapp, dużo bardziej stabilniejszy się wydaje, mimo trzech kół, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca
aniu23
Zapp chyba lepszy kolezanka ma i raczej nie narzeka i jej mała juz dosc dlugo w nim jezdzi takze solidny...
Ryjek
Ja mam zappa i polecam.
Mart87
Dobry wózek, mialam okazję przetestować icon_smile.gif
aniu23
jeszcze fajne z Quinny sa Yezz, ale to chyba co kto lubi...
aniu23
no i taka roznica miedzy zappem a Yezzem jest taka ze ten drugi jest skladany i wazy ok 5 kg takze leciutki... jak komus zalezy na skladanym to Yezz chyba bylby lepszy...
EdytaRola
tak, zdecydowanie wtedy yezz, on mi się kojarzy z takimi bardzo aktywnymi rodzicami, bo ma ten bajer, ze po złożeniu zarzucasz go na plecy i lecisz gdzie chcesz
tantum
leciutkie parasolki ma marka graco, ok 7 kg zazwyczaj majÄ…, np. model graco jest w przystepnej cenie icon_smile.gif
aniu23
dokladnie dla aktywnych, ale tez dobrze bo jak wsiadasz do autobusu czy gdzies to wiadomo ze dziecko chce na siedzeniu siedziec a nie w wozku, to skladasz takiego Yezza i siadsasz z dzieckiem i sie nie martwisz ze pol autobusu zastawione
koralikowa
to fakt że często dzieci chcą na siedzenie i tu się super sprawdzi taki mały wózek yezz
aniu23
tak, niektore parasolki mimo ze sa lekkie to po zlozeniu zajmuja troszke miejsca, a Yezz jest idealny jak dla mnie
A wyglÄ…da i prezentuje sie tak:

EdytaRola
zadziwiające jest to, że ten wózek waży jedynie 5kg a jest stabilny i mocny, czytałam ze tam wykorzystali jakieś unikalne materiały, zeby to w yezz osiągnąć
aniu23
nie wiem co to za materialy, ale jest to swietne rozwiazanie... i te koleczka kauczukowe niby male a sie swietnie spisuja Quinny to jednak sie zna na robociznie
rosie
tak zachwalacie yezz'a i zapp'a, a mi te modele w ogole sie nie podobaja :/ za to wpadla mi w oko Noa z maxi cosi- czy ktoras z was miala i moze napisac jakas opinie?
beti89
CYTAT(tantum @ Mon, 14 Apr 2014 - 23:20) *
leciutkie parasolki ma marka graco, ok 7 kg zazwyczaj majÄ…, np. model graco jest w przystepnej cenie icon_smile.gif


graco symbio czy evo? bo zastanawiam sie miedyz tymi dwoma i nie wiem w sumie co wybrac lepiej.
lula5
Ja w ubiegłym roku kupiłam spacerówkę Solo firmy Euro-Cart dla mojej dość już dużej córki (4 lata) na wyjazd wakacyjny. Lecieliśmy na wycieczkę ze zwiedzaniem i bałam się, że po prostu córka nie da rady tyle chodzić. Wybrałam ten wózek bo jest lekki, mały po złożeniu i co ważne tani. Jak na taką tanią spacerówkę jest solidnie wykonany i ma naprawdę zadziwiająco dobrą amortyzację. Sprawdził nam się rok temu i w tym roku byliśmy z nim w Chorwacji i mogliśmy bez ograniczeń spacerówać. Myślę, że juz za rok go nie będziemy potrzebowali,bo moja córka to urodzony piechór i spokojnie robi 5 km bez marudzenia icon_smile.gif Szczerze mówiąc myślałąm, że po pierwszych wakacjach już go zostawimy ale wytrzymał już część drugich i pewnie jesienią oddam do mojej siostrze.
EdytaRola
A AKIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS do przesiadki do parasolki? My jeździmy teraz elea spacerówką, ale wiem, ze jeszcze sporo czasu, ale ile dokładnie? czym sie kierowac?
takajaka
Mi również podobają sie te parasolki z maxi cosi ale moj Skarb jeszcze za mały na parasolke
Becia123
witam, my po przebojach z głębokim i ciężkim wózkiem na spacerówkę chcemy wybrać coś zupełnie odwrotnego, po burzliwych rozmowach zdecydowaliśmy się na quinny yezz i jak czytam Wasze opinie, to nie powinnam się rozczarować icon_smile.gif
widzieliśmy już na zywo, bardzo nam się podoba, lekki, mało miejsca zajmuje, nie bedzie problemu z wnoszeniem go na 3 piętro z dzieckiem pod pachą icon_smile.gif
jak bedziemy mieli wózek w domu, to dam znać, jak pierwsze wrażenia icon_smile.gif
EdytaRola
oj yezz jest lekki to prawda, a jak widzialam ile miejsca zajmuje po zlozeniu to az oczy wybauszylam icon_biggrin.gif
madzialenkat
akurat temat który jest u nas na topie. Zastanawiamy się na spacerówką. Do tej pory używaliśmy Quinny Moodd. Sam system składania, jak się prowadzi, gondola możliwość montowania fotelika super. Jedyne minusy jakie zauważyłam to sposób montowania pałąka tego z przodu oraz wielkość wózka ( jest mniejszy niż quinny buzz - mam porównanie bo Siostra ma i ich wózku Malwa się mieści, a w naszym już ma ciasno), no ale do rzeczy.

Zastanawiam się pomiędzy własnie quinny yezz, a maxi-cosi. Chętnie poznam opinie

aniu23 ile Synuś ma na tym zdjęciu latek?

Chcę uniknąć sytuacji z tym, żeby spacerówka też nie okazała się mała.
Martalka
Mi brakowałoby w takich yezzo podobnych koszyka pod spodem.
Teraz mam ogromny. Wstępuję do sklepu po podstawowe rzeczy, ale gabarytowo zawsze się uzbiera... Jak żyć bez koszyka? No jak? 03.gif
Becia123
CYTAT(Martalka @ Wed, 21 Jan 2015 - 23:52) *
Mi brakowałoby w takich yezzo podobnych koszyka pod spodem.
Teraz mam ogromny. Wstępuję do sklepu po podstawowe rzeczy, ale gabarytowo zawsze się uzbiera... Jak żyć bez koszyka? No jak? 03.gif

mi akurat koszyk pod spodem nie jest potrzebny, my na zakupy jezdzimy raz w tygodniu z mezem nakonkretne, wózek będzie używany w większości na spacery, ewentualnie jakiś ciuszek kupić icon_wink.gif
więc akurat ten koszyk w jazzie mi nie przeszkadza icon_wink.gif
bardziej zwracałam uwagę na wagę wózka ze względu na mieszkanie w bloku i zajmowane miejsce po złożeniu i tu jestem akurat mile zaskoczona icon_smile.gif
EdytaRola
yezz chyba najmniej miejsca zajmuje ze wszystkich wozkow quinny, co do koszyka to w moim lezy ciagle folia przeciwdeszczowa, a tak to uzywam torby do wozka, juz sie przyzwyczailam do niej i nie nosze wcale swojej wlasnej
Becia123
CYTAT(EdytaRola @ Sun, 01 Feb 2015 - 10:21) *
yezz chyba najmniej miejsca zajmuje ze wszystkich wozkow quinny, co do koszyka to w moim lezy ciagle folia przeciwdeszczowa, a tak to uzywam torby do wozka, juz sie przyzwyczailam do niej i nie nosze wcale swojej wlasnej

z tego co sie orientowaliśmy to tak, najlżejszy ze spacerówek quinny jest właśnie yezz icon_smile.gif
EdytaRola
yezz wazy ok. 5 kg, ale to nie dla tego, ze jest slaby, tylko tam jakies specjalne materialy zastosowali i technologie
Majka35
Jestem bardzo wybredna więc kiedy szukałam wózka musiałam porównać masę modeli, kierowałam się głownie bezpieczeństwem mojego maluszka i znalazłam wózek Quinny który spełniał moje wszelkie wymagania. Nawet sąsiadka zdecydowała się na taki sam bo mi pozazdrościła icon_smile.gif
olka55
CYTAT(rosie @ Sun, 22 Jun 2014 - 16:25) *
tak zachwalacie yezz'a i zapp'a, a mi te modele w ogole sie nie podobaja :/ za to wpadla mi w oko Noa z maxi cosi- czy ktoras z was miala i moze napisac jakas opinie?

Obie spacerowki sa do siebie dosc zblizone. Mi sie podobaja, bo sa przystsowane do podrozowania, dluzszych spacerow. Lekko sie je prowadzi i po zlozeniu np. w naszym dosc malym mieszkaniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dla mnie to ogromny plus
Majka35
a mi się bardzo podobają, zwłaszcza yazz ten nowszy , fajna konstrukcja i dobrany materiał
Martyna_30
CYTAT(Majka35 @ Mon, 18 Jul 2016 - 22:15) *
a mi się bardzo podobają, zwłaszcza yazz ten nowszy , fajna konstrukcja i dobrany materiał


Mi też bardzo podoba się Yezz Air, ale na ulicy go jeszcze nie widziałam, oglądałam tylko w sklepie i materiał, a z jakiego jest zrobiony jest przewiewny i można go wyprać w pralce. Nie spotkałam tego w żadnej spacerówce.
EdytaRola
ja poki co jezdze spacerowka z wozka 3w1, szkoda mi go zamieniac na parasolke jeszcze, bo to maxi cosi i na serio jest niezawodny, mocny itp
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.