To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

meble kuchenne (gdzie?)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania_Wroclaw
Dziewczyny,
za 2 miesiące przeprowadzamy się do nowego mieszkanka. Jesteśmy na etapie planowania kuchni.
W związku z tym proszę o Wasze sugestie i porady gdzie kupię dobre jakościowo i niedrogie meble. Może któraś z Was ma zaufanego stolarza którego może polecić?
A może są salony które stanowczo odradzacie?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelakie sugestie.

Pozdrawiamy ciepło
Ptysiak
my tez planujemy nowe mieszkanie i kuchnie bedziemy miec na pewno z IKEA icon_smile.gif

moja mama ma wlasnie stamtad juz kilka lat i jest bardzo zadowolona, gwarancja jest chyba 12 lat, jak sie kiedys cos stalo z cokolem to panowie natychmiast przyjechali i bez niczego naprawili icon_smile.gif
Ania_Wroclaw
Ptysiu, dziekuje za odpowiedz icon_smile.gif

a nikt inny nie ma mebli kuchennych?? szkoda.... icon_sad.gif
Ptysiak
no widzisz, reszta wroclawianek chyba nie ma mebli kuchennych icon_razz.gif
Doruśka
ja mam Alabama ,ale nie polecam.
użytkownik usunięty
Ja też jestem dopiero przed remontem, więc nie mam czego polecać.
Dorka
meble mam icon_lol.gif , taki jeden stolarz zrobił, ale całkiem zadowolona nie byłam to nie polecam.

Co do sugestii, to zdecydowanie polecam do wszelkiego rodzaju szuflad kuchennych "rolki" firmy blum. Są świetne, mimo ciężkich, dużych szuflad otwierają się lekko, pociągnięciem palca, nic się nie zahacza, nic sie nie psuje. Zdaje się, że są trochę droższe niż polskie odpowiedniki, ale uważam, ze warte swej ceny.

A TUTAJ był kiedyś wątek o stolarzach.
Ania_Wroclaw
dziekuje, dziękuję, dziękuję Wam dziewczyny

Dorko - Tobie szczególnie - za wątek, na którym znalazłam namiary na stolarza icon_smile.gif oraz za sugestię dot. "rolek" , właśnie takie coś chcemy zamontować, przy małym dziecku "strzelające" drzwi od szafek to horror icon_wink.gif

jak już będę zdecydowana na coś w 100% to dam znać icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.