To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

psuja sie zęby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jokihuro
Boże co robic,czy ktos może mi pomóc.Jestem 4 miesiące po drugim porodzie.(nie było takich problemów po pierwszym).Najpierw zaczęły wychodzic mi włosy.Teraz usunęłam juz jeden ząb i zaczyna bolec mnie kolejny.Co robić?Czy to minie?
AISA
Natychmiast do dentysty. Chociaż poradzi co robić żeby nie wypadły Ci wszystkie zęby. Mi tez po porodzie najpierw garściami wypadały włosy, a później zaczął się psuć ząb po zębie. Najpierw wykonano mi serię badań krwi, które wykazały anemię, a później leczenie. Teraz zęby i włosy piękne i zdrowe.
OlivkaMamaNorbercika
A czy zażywasz jakieś preparaty z witaminami i wapno icon_question.gif

Ja po drugiej ciąży też zauważyłam, że moje zęby są znacznie słabsze icon_sad.gif Dodatkowo karmienie piersią też pogłębia niedobory tego pierwiastka w organiźmie.
Kupiłam sobie wapno w tabletkach by ratować swoje zęby.
jokihuro
Biorę witaminy.włosy wypadają troche mniej.Idę dziś do lekarza,zobaczymy co powię.Dzięki.
jokihuro
Kochani kamień z serca.Ząbki ok.Mam wrażliwe dziąsła.Kupiłam odpowiednie pasty i piję wapno.Lekarz powiedział,że powinno być ok.Zobaczymy jestem dobrej myśli. Kurcze wiecie jak się bałam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.