To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie można pójść z 1,5 rocznym dzieckiem na zajęcia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ququryku
Większość ofert jest dla przedszkolaków, a co z maluchami przed 3 r. ż.; zależy mi na zorganizowanych zajęciach dla maluszków plastycznych, rytmika, taniec itd.

jak dotąd to mamy w planach basen od wiosny
zastanawiamy się nad ang. Helen Doron

sale zabaw są już przerobione, byłyśmy w teatrzyku i kinie

co jeszcze znajdziemy w Łodzi?

czyżby to była pustynia dla zajęć dla maluszków, nie ma ani jednego klubu malucha, żlobka domowego, prywatnego, może jakieś zajęcia muzyczne rytmika itd.

dziewczyny poradźcie bo nic tylko ta Warszaa mi wyskakuje
m.a.
A co takiego znalazłaś dla przedszkolaków z zajęć dodatkowych, bo ja ilekroć próbuję coś namierzyć to wątpię w swoją umiejętność posługiwania się Googlami.

Natomiast faktem jest, że dla takich maluszków to istna pustynia w Łodzi.
Zostają place zabaw jeszcze (poza Twoimi pomysłami), ale to raczej dopiero wiosną.
SYLWIA&WIKTUŚKA
Mój mąż jak sie nudzi to idzie z córcią do figloraju (wpuszczają tam maluchy pod opika dorosłego) i szaleje razem z nią. Świetna zabawa. Oboje przychodzą "padnięci" i mam święty spokój z nimi icon_smile.gif)
Saskia
A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.
Dorotka
CYTAT(Saskia)
A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.

Moje dzieci chodzą do złobka Dąbrowie, w soboty jest tam właśnie grupa rodzinna, nie wiem jak to wygląda, ale podobno jest super (ciocie są ogólnie super i pani drektor icon_biggrin.gif ) chcesz to zadzwoń 426439130
Warsztaty plastyczne i rytmika są w przechowlni plastycznej na Kościuszki, przy aptece, chyba przy ul. Andrzeja Struga, tel. niestety nie pamiętam icon_confused.gif
Martyna81
Polecam znaleźć coś na miarę warszawskiegio Teatru Małego Widza, tam też oprócz spektakli są warsztaty plastyczne, muzyczne itp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.