To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pocenie siÄ™!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aniobar
Kubus bardzo się poci. Już sama nie wiem co robić. Czy możliwe, że to dlatego, że nie dostaje witaminy D3?
KM
Aniobar, nie wiem jaka jest u Was przyczyna nadmiernego pocenia ale Kacper też bardzo się pocił jak był niemowlakiem. Główkę miał ciągle mokrą. Z wiekiem przeszło chociaż teraz najczęściej śpi odkryty, w cienkiej piżamce.
marghe.
aniobar
a jak Go ubierasz , ile stopni w mieszkaniu, czym przykrywasz?

Gaba też miała mokry łebek
taki by Jej urok
majkans
temp.w mieszkaniu powinna wynosic 20, 21 stopni. Ale poci sie caly czas, czy np.tylko jak go karmisz? A dlaczego nie podajesz mu witaminy D3?
Aniobar
Witaminy D3 nie dostaje zgodnie z zaleceniem pediatry - uważa, że mu nie potrzebna. Temperatura w mieszkaniu 20 stopni, do snu ubieram go w cienkie body i bawełnianego pajacyka. Poci się również przy jedzeniu.
majkans
zobacz sobie tu bylo troche o tym mowy
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=30...ight=witamina+k
est
Pocenie się podczas jedzenia to raczej normalne i zrozumiałe, bo w końcu to jednak wysiłek dla takiego malucha.
Edyta79
Moj synek tez sie bardzo poci ... Przy jedzeniu a nie wspomne jak spi ... Poca sie mu raczki,stopki i oczywiscie glowka.Witaminy D3 nie daje mu od 4 miesiaca zycia a ma teraz 8 miesiecy ... Pediatra przepisal mu leki homoepatyczne,ale nie pomogly ...Mam nadzieje ze to szybko minie.;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.