To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maksiowi Fisowemu:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Maksiu, przyjmij najserdeczniejsze zyczenia aby prawo jazdy stało sie Twoją włąsnosicią najszybciej jak to mozliwe, żeby Twoje wnetrze było zawsze tam gdzie powinno icon_wink.gif) ,zyczymy Ci również takich szalonych pomysłów,żeby Ci mama szybko nie osiwiała icon_smile.gif

Dorota z KalinkÄ… i resztÄ…:)
addera
Maksiu z szalonymi pomysłami wink.gif przyjmij najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń i samych słonecznych dni w życiu. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
STO LAT!
Mika
wszystkiego co najjjlepsze icon_biggrin.gif
mamboo
Wszystkiego naj, najlepszego icon_smile.gif
Potwora
O bardzo dziękuję w imieniu mojego dziecka ( mimo że dowiedziałam się, że śmierdzę i jestem głupia icon_wink.gif icon_lol.gif ) i przyznam, że odkąd Maks jest na świecie autentycznie zaczęłam siwieć ( dobrze, że istnieją farby do włosów icon_wink.gif )
Monika ww
CYTAT(Dorusia)
żeby Twoje wnetrze było zawsze tam gdzie powinno


Zwłaszcza żeby Twój mózg nie wpadł do żołądka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Maksiu, cztery lata to już poważny wiek icon_wink.gif , życzymy Ci spełnienia marzeń....
Mama Mojzesza
Maksiu, Mojzesz i ja dolaczamy sie z zyczeniami, wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif !
katna
wszystkiego najlepszego !!!

skanna
Wszystkiego dobrego, Maksiu
alatanta
......
amania
Maksiu, życzymy Ci samych cudownych chwil icon_biggrin.gif

ps. o rany, normalnie można założyć podforum dla urodzonych 24 lutego icon_lol.gif
Doruśka
to prawda,wśród moich znajimych,tez jest kilka osób urodzonych w tym dniu,ale same fantastyczne osoby icon_wink.gif)
Pecia
rosnÄ… nam dzieci, rosnÄ… icon_lol.gif

Maksiu, wszystkiego najlepszego, zebys byl zawsze taki szalony ale daj mamie nieraz odpoczac icon_lol.gif
Ila
Maksiu, wszystkiego najlepszego, oby nie zabraklo Ci szalonych zabaw i pomyslow icon_biggrin.gif
menada
Maksiu rosnij zdrowo i daj czasem mamie trochÄ™ luzu wink.gif icon_biggrin.gif
Tobatka
Spełnienia marzeń, Maksiu! icon_smile.gif
dumiczowa
Jaki tam Maksiu, toc to Maksymilian juz!!

Maksiu zdrowia szczęscia, fajnych zabawek i zeby mama nie syczała

oraz samych cudownych chwil
ewabi
STO LAT Maksiu! STO LAT fajnej zabawy!
aga_mama
wszystkiego najlepszego Maksiu!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.