To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pinocchio 3000 i Czerwony Kapturek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
slyszał ktoś cos o tych filmach dla dzieci?
kamami
O Czerwonym Kapturku - prawdziwa historia słyszałam, że nie jest to film dla dzieci. W radiu rozdawali bilety dodając, że jest to film dla dorosłych.
kamami
siłaczka
Marg, widziałam zapowiedzi w kinie: na żaden na pewno się nie wybiorę. Czerwony kapturek w stylu grosteskowo - wypaczeniowo - kiczowatym ( okreslenie moje icon_wink.gif ), na mój gust chała jakich mało i na pewno nie dla dzieci. Jeśli chodzi o Pinokia to osobiscie nie gustuję w tego typu produkcjach, jak dla mnie głupawy Disney.
marghe.
eKachno, ja też nie gustuję ale dziecko ma inny gust niż ja icon_wink.gif

Ok, Czerwony Kapturtek idzie w odstawkÄ™ ,a le ciekawa jestem co to za Pinocchio..
Atena
No dobrze icon_smile.gif poczułam się wywołana icon_smile.gif
Byłyśmy z Zu wczoraj na Pinokiu...
Naszym zdaniem bardzo fajny film!Fajnie zrobiony i fabuła fajna.Generalnie fabuła fimu jest zachowana...
z tym, że Pinokio nie jest drewnianym Pajacykiem tylko robicikiem, który bardzo chce być prawdziwym chłopcem a Dżepetto nie jest stolarzem tylko konstruktorem robotów.Film nie ma strasującech scen a za to posiada parę scen mogących wywolać wzruszenie...
Ja polecam.

A.
agak
Byliśmy w niedzielę na "Czerwonym Kapturku" i odradzam. Sala była pełna dzieci i żadne się nie śmiało. Nudne, nie dla maluchów.
kasiask
Mój Mateusz poszedł na "Czerwonego Kapturka" w tym czasie, jak ja z Julkiem i Antkiem byłam na "Bambi2". Nie dało się niestety rozdwoić.
W każdym razie wyszedł niby zadowolony, ale potem powiedziłą mi , że tak naprawdę to nic z tego nie zrozumiał. :-/
iff
bylam na czerwonym kapturku
calosc w zasadzie nie o czerwonym kapturku, choc taka bohaterka sie przewijala icon_wink.gif bynajmniej nie faktycznie bajka znana nam jako czerwony kapturek
ale musze powiedziec, ze nie ma jakis drastycznych scen przemocy, bajka jest kolorowa, i u nas duzo dzieci sie smialo, moj starszy tez
na pewno lepsza niz chocby lisek chytrusek
i zdecydowanie sie nie zgadzam, ze to film dla doroslych,w czym dla doroslych w tekstach ? a shrek i inne ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.