To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziewczyny doradźcie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneta z urwisami
Gdzie mogę fachowo wyciąć migdałki mojej Weronisi.
Może któraś z was wycinała i może polecić gdzie moge to zrobić fachowo.
Na dzień dzisiejszy mam dwa miejsca : w Katowicach na Józefowcu (nie wiem ulicy) oddz. laryngologii polecany i w Chorzowie na ul. Powstańców Lecznica dzieci i dorosłych.

Teoretycznie wiem że to ponoć nie jest nic strasznego ale i tak sie strasznie denerwuję.
Pozdrawiam Aneta
az
Ja miałam zabieg (co prawda na nosie) w tej klinice w Chorzowie. I byłam zadowolona.
Było tam kilkoro dzieci na zabiegu wycinania migdałków. Słyszałam same dobre opinie o tym miejscu.
iff
moj Piotrek tez byl w tej klinice w chorzowie na powstancow, bylismy przyjeci okolo 8.30-9 o 13 zabieg i o 17 wyjscie do domu, skorzystalam z opcji doplata 100 zl i bylam z nim caly czas w pokoju i w tej cenie byl takze obiad, nie wyobrazam sobie, abym mogla mojego wowczas 4 latka wrazliwca zostawic samego
zabieg sie udal, opieka ok, aczkolweik wnerwil mnie przykaz stawienia sie na 7.30 a tak naprawde to moglam pozniej bo zanim sie ruszyli, no i to czekanie na zabieg w kolejce, mlody od rana nic nie jadl, taka nerwowka dla niego, ale moze to kwestia dogadania sie, najwazniejsze jednak ze tego samego dnia wychodzilismy i moglismy byc caly czas razem
aneta z urwisami
dzieki dziewczyny idÄ™ dziÅ› jeszcze raz do innego laryngologa zobaczÄ™ co mi powie.
Termin w Chorzowie mam dopiero na 20 czerwca.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.