To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciąża a test ciążowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marta1000
Witam wszystkie Panie.

Bardzo proszę o opinię,bo już sama nie wiem co mam myśleć.
Od 2 tyg nie mam @ a dodam że mialam zawsze regularny okres (co 28 jak w zegarku-ostantnią @ miałam 20stycznia). Tydzień temu byłam u gin na USG na którym znalazł "coś" o rozmarach 0,1m jednak powiedział mi że jest za wcześniej żeby stwierdzić na 100%, że to dzidzia. Wczoraj znów poszłam do gin gdyż podejrzewałam zapalenie pęcherz ( co chwilkę latam do łazienki icon_rolleyes.gif ) Gin powiedział że macica jest rozpulchniona i jest to raczej ciąża icon_biggrin.gif, kazał mi jednak zrobić test który dziś niestety pokazał 1 kreskę icon_exclaim.gif icon_question.gif , dodam jeszcze ze takimi typowymi obawami wskazującymi na ciąże są piersi-powiększone i bolesne.
Bardzo prosze o pomoc-czy test może się mylić czy raczej nie!!??

Dziękuję i Pozdrawiam
Madziulek
Zrob bete. I wszystko stanie sie jasne icon_smile.gif
anonimowy
Marta, zrób badanie BetaHCG z krwi - wtedy będziesz mieć pewność co i jak.... icon_smile.gif
anonimowy
robiłam HCG z krwi 23.02 wyszło mi 2mUJ/ml ale gin powiedział ze to jeszcze za wcześniej żeby powiedziec że na 100 %
Łajka
Marta 1000: powtórzyłaś bHCG? Trzymam kciuki icon_biggrin.gif
justin
albo kup jeszcze jeden test - inny i testuj icon_biggrin.gif
Wiewiora
ja mam pytanie... 17 lutego mialam @, a srednio cykl mam po 30 dni, zas wczoraj troche, nawet bardzo sie zapomnielismy z partnerem i ja bym chciala sie dowiedziec kiedy moglabym zrobic test albo isc do lekarza i sprawdzic czy bedzie dzidzia, bo ja chcialabym dziecko ale nie w wieku 22 lat jeszcze chce troche poczekac, czekam na jakakolwiek informacje i z gory dziekuje.... mi sie wydaje ze szanse sa nikle ale wole zasiegnac porady icon_smile.gif
Madziulek
Wiewiora: STATYSTYCZNIE, podkreslam, STATYSTYCZNIE szanse masz na zajscie w ciaze. Bo "zapomnieliscie sie" w okolicach Twoich plodnych dni. Ale, jak widac, roznie to bywa.
Wiewiora
a kiedy najlepiej jest zrobic test??
daguusia
Poniżej przkopiowałam ci post (użytkownik usunięty)77. Ten kalkulator pokazuje kiedy możesz zrobic badanie krwi i kiedy test siusiany. Pozdrawiam serdecznie.

Dziewczyny podrzucam nowy kalkulatorek dla tych starających się: https://www.eltern.de/schwangerschaft_gebur...tskalender.html
Trzeba wpisać tradycyjnie dzień i miesiąc ostatniej @, no i długość cyklu, a później wcisnąć "abschicken". Czerwona kropka to data następnej @, ta szklaneczka to data kiedy może wyjść test "sikany", czerwona kropla - test z krwi, a te jajeczka to owu i zagnieżdżanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.