To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie w najbliższy week-end... co Wy na to?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika ww
Właśnie się dowiedziałam, że mąż wyjeżdża w piątek w delegację... zatem świetna okazja na babskie spotkanko.

Co Wy na to??

PiÄ…tek czy sobota Wam pasuje???
skanna
Mnie pasuje i to i to, tylko w piątek będę dopiero po 21.30.
anonimowy
mi oba terminy jak psychicznie sie "zepne" w sobie
kachaaa
ta pierdoła powyżej to ja icon_redface.gif niezalogowana
użytkownik usunięty
Ja na pewno odpadam w piątek. Co do soboty, to jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale bardzo bym chciała. Jak się już umówicie konkretnie, to proszę o info na adres: myczek(małpa)poczta.onet.pl bo od jutra nie będę mieć forum ani GG.
Doruśka
ja chętnie,wole sobotę icon_smile.gif
Ila
icon_sad.gif Ja niestety odpadam, Tomek wyjezdza na 10 dni i beda u mnie w weekend rodzice. Nie chcialabym ich zostwiac samych wieczorkiem. Do nastepnego razu icon_wink.gif
monga
Mi niestety też nie pasuje, piątek na 100%, sobota na 99% icon_confused.gif
Monika ww
Jejku Monga, jaki KrzyÅ› jest cudny.... te loczki... icon_biggrin.gif
menada
Na chwilę obecną pasują mi oba terminy icon_biggrin.gif Bardzo chętnie się z Wami spotkam icon_biggrin.gif Bardzom ciekawa nowego wystroju u Moniki, więc tym chętniej przybędę icon_biggrin.gif

Monga, KrzyÅ› faktycznie cudny w loczkach icon_biggrin.gif
monga
A dziękuje, dziękuję icon_lol.gif

Właśnie stoję przed dylematem obcięcia tych loczków icon_confused.gif
Doruśka
Moniko, ja przyjdę chocbym miała być jedyna. jestem ciekawa jak wygląda Twoje mieszkanie po remoncie:icon_smile.gif
skanna
To co w końcu z tym terminem?
Monika ww
Proponuje w sobotÄ™...

I proszę się nie nastawiać na oszałamiający efekt... icon_lol.gif bo jeszcze dużo nam zostało do zrobienia.... zwłaszcza w kuchni icon_confused.gif
Potwora
Ja nie mogÄ™.
Mama Mojzesza
ja przyjde, ostatnio na dwoch spotkaniach nie bylam, tym razem musze przyjsc icon_biggrin.gif !
ewabi
Ja tez sie postaram - jesli tylko z Jakuba do soboty katar do reszty uleci to zjawimy sie z wielka, nieukrywana przyjemnoscia oraz czyms slodkim do przekaszenia oraz czymsc do popicia icon_biggrin.gif
Monika ww
a ja zrobię zapiekankę o pięknej nazwie "Penne Wenecja al Forno" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
Czy w takim razie gospodyni raczy podać konkretny termin? icon_razz.gif

Nie wiem, co ze sobą przytargam, pewnie ciasto, ale może niekoniecznie, bo mi coś się ostatnio pieczenie znudziło icon_biggrin.gif
Monika ww
CYTAT(skanna)
Czy w takim razie gospodyni raczy podać konkretny termin? icon_razz.gif


No przecież napisałam już wcześniej, że proponuję w sobotę... a godzinę to już wy ustalcie icon_lol.gif
Mama Mojzesza
ratunkuuu ja chyba znowu jestem chora rycze.gif !!!

zjadlam tabletki i ide spac, mam nadzieje ze w cudowny sposob wyzdrowieje
Doruśka
Anka! Ty pawianie icon_evil.gif
menada
Ania, zdrowiej icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kachaa, przyjdź koniecznie, przyniosę Lippy & Messy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

To mówie, o której mam przyjechać, bo nie mam occhwilowo netu w domu i od godz 16 będę odcięta od Maluchów icon_sad.gif
W razie W, proszÄ™ o info telefonicznie icon_biggrin.gif

Ja przyniosę jakieś alkohole, będziemy opijać moje urodziny icon_biggrin.gif No i ślub Dorusi i nowy wystrój u Moniki i ...... oj chyba się upijemy icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Doruśka
ja nie wiem o której dotre i co przyniose. icon_sad.gif(( bo niestety coss ei wydarzyło bardzi złego. opowiem na spotkaniu, to moze ja szampana?
maz po mnie przyjedzie, Ula,Ciebei mozemy odwieźć, wiec dotrzyj czymkolwiek icon_wink.gif)
Monika ww
No to umówmy się około 19-stej... wiadomo, że i tak każdy przyjedzie, o której będzie mógł wink.gif zatem może być trochę wcześniej lub później...

kto nie ma adresu to niech napisze do mnie na pw
Potwora
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
ratunkuuu ja chyba znowu jestem chora rycze.gif !!!

zjadlam tabletki i ide spac, mam nadzieje ze w cudowny sposob wyzdrowieje


Aniu to tak jak ja.
Może się razem poużalałam nad sobą na gg icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif jak one będą sobie gadać i pałaszować icon_wink.gif
kachaaa
ja mam comiesięczną przypałośc i ledwo funkcjonuje więc ja nic nie robie , cos kupie tylko powiedziec co bo mnie nawet " myślenie boli" przyjde kole 20
menada jak nie zapomne to weme kolorowanki- jakie to ja tam obiecałam...matko umre ketoprofen nie działa , umre...jak nie umre przyjde
tylko niech mnie ktoÅ› popchnie w dobrym kierunku i adres poda
ewabi
pytanie do Dorki: bedziesz? Bo nie wqiem, czy twoja kasete z Patem pakowac do torby icon_smile.gif
wojtek
Tylko dziewczynki proszę zostawić coś do jedzenia, bo głodny wrócę ..... i nie nabałaganić zbytnio!!!

Miłej imprezki icon_smile.gif
W.
anonimowy
co mam kupić....bo w końcu nic nie kupie , albo nie przyjde
kachaaa
jak zwykle toto niezalogowane to ja
mój Wojtek zgadza sie z tym Wojtkiem wyżej
Potwora
Kacha kup wino i wypijcie za zdrowie chorych icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Monika ww
Kacha, ja mam wino icon_lol.gif to może kup jakieś soki lub colę...
anonimowy
kupie soki ze 2 i cole
skanna
Ja totalnie nie mam koncepcji, i zajęty piekarnik mam icon_sad.gif
Ewcia!
Czy ja też mogę dołączyć icon_wink.gif ?
Paka przypomniała i mąż mnie zachęca... dla zdrowia psychicznego...

Moniko, co przynieść? Sałatkę czy raczej jakieś ciacho?
Myślę, że byłabym ok. 19.30

Ewa
Monika ww
Ewcia, zapraszamy oczywiście icon_biggrin.gif

Nie wiem czy skanna zdąży ciasto upiec icon_rolleyes.gif icon_lol.gif więc jeśli Ty masz już upieczone....
ewabi
Ja mam upieczone !! TZN piecze sie wlasnie

czekam na koniec, pakuje slodycz mojego zycia i przyjezdzamy icon_biggrin.gif
Ewcia
OK. ciasto.
moje będzie niestety - kupione
ale również dobre...
Monika ww
A ja właśnie wrzuciłam swoją trójcę do wanny icon_lol.gif zaraz kolacyjka i mogę imprezować icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
CYTAT(monikaww)
Nie wiem czy skanna zdąży ciasto upiec icon_rolleyes.gif  :lol:  wiÄ™c jeÅ›li Ty masz już upieczone....


Ciasta nie, ale jednak nie byłabym sobą icon_twisted.gif i upiekłam ciastka.
Kolejny eksperyment bezmleczno-bezjajeczny, muszę przyznać, że całkiem udany.
I dużą paczkę orzeszków ziemnych przywiozę.
Ila
CYTAT(Ola Fisia)
Kacha kup wino i wypijcie za zdrowie chorych icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif


i jeszcze za zdrowie nieobecnych z innych powodow icon_cry.gif Milego wieczorku Wam zycze wink.gif
kachaaa
będę piła , juz wychodze za 8 min autobus
pędzę do was kobitki
Mama Mojzesza
Dziekuje Wam za spotkanie, swietnie sie bawilam icon_lol.gif icon_biggrin.gif !
anonimowy
Bardzo bardzo dziękuje
za spotkanie
za jedzonko
za ból brzucha z przejedzenia i śmiechu
kachaaa
ciekawe kiedy naucze sie logować ???????? icon_redface.gif
ewabi
Wrocilismy z Grubciem do domu zadowoleni i (hehe) na tyle zmeczeni, ze spalismy spokojie do 7 - kiedy to nawiedzil nas "Starszy Brat"

dziekuje Wam bardzo i prosze o czesciej, bo Kubanek zdecydowanie preferuje "nocne" wypady na miasto niz spokojne noce w lozku icon_biggrin.gif
Doruśka
Dziekuje ,zwłaszcza Ewie , i Monice.
Moniko ,ja Ci gartuluje dzieci! i troche zazdroszcze;) ANinka taka słodka,i sama do mnie chciała iść...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.