To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jedna noga w Hiszpanii a druga we Francji ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malgosiak
Jestem jedna noga w Hiszpanii a druga we Francji icon_lol.gif Tzn mieszkam troszke po trochu w obu tych krajach. Zastanawialam sie czy ktos jest w podobnej sytuacji icon_question.gif Oczywiscie moja dusza najezy do Polski od zawsze i na zawsze icon_biggrin.gif
Ciocia Magda
A już myślałam, że mieszkasz w Kraju Basków. Byliśmy tam ostatnio i na falochronie był taki edukacyjny napis: "Kraj Basków to nie Hiszpania ani nie Francja".

Pozdrawiam icon_smile.gif
malgosiak
Hihihi, tu jest podobnie: Andaluzja, to Andaluzja icon_lol.gif Nie nalezy pod zadnym pozorem generalizowac, ze "Wy-Hiszpanie to....", bo sie Andaluzyjczyk obrazi wink.gif No, ale do Baskow to im baaardzo daleko icon_biggrin.gif
icaro
CYTAT(malgosiak)
Jestem jedna noga w Hiszpanii a druga we Francji  :lol:  Oczywiscie moja dusza najezy do Polski od zawsze i na zawsze  :D


nie zazdroscze icon_lol.gif ciezko jest zyc w dwoch krajach na raz.tym bardziej ze z andaluzji do francji jest spory kawalek drogi.moja dusza i cialo jest juz calkowicie w hiszpanii. takie zycie

un saludo desde españa icon_cool.gif
AdiBu
malgosiak witam Cie icon_smile.gif ja mieszkam w Andaluzji. pozdrawiam
dorin76
Ja jestem z Cantabri od całkie niedawna dobry miesiąc a dokładnie mieszkamy pod Santander.Witam was. icon_biggrin.gif
Coffee
hej zapraszam na forum mam zagranica
https://forum.banda.pl/
a swoja droga widzer ze jestes z sopot icon_lol.gif znasz moze jakies godne polecenia kwatery?chcemy jechac na 3-4dni

ozdrawiam serdecznie
coffee
Tobatka
Małgosia siedzi już w nowym mieszkanku we Francji, gdzie czeka na swoje dzieciątko, które lada dzień (a może już? icon_smile.gif ) przyjdzie na świat... icon_smile.gif I niestety nie ma dostępu do netu icon_sad.gif
annxx
Ja mieszkam w Bordeaux zapraszam na forum www.bebemania.com, pisza tam may i z Francji i z Hiszpani, pozdrawiam.
malgosiak
Kurka, cale wieki nie zagladalam na ten watek, a tu sie jakies posty pojawiaja icon_wink.gif

Tobatko, dziekuje za usprawiedliwienie icon_lol.gif

Annxx, ja tez z Bordeaux jestem icon_lol.gif z Cauderan, a ty w ktorej dzielnicy mieszkasz? czy moze gdzies w okolicach?

Co do "bebemanii", to ja tam wole "Maluchy" icon_wink.gif
Tobatka
CYTAT(malgosiak)
Tobatko, dziekuje za usprawiedliwienie icon_lol.gif

No postarałam się, nie? icon_smile.gif

CYTAT(malgosiak)
Co do "bebemanii", to ja tam wole "Maluchy"  :wink:

I tego siÄ™ trzymaj 08.gif
annxx
Hej Malgosia jak fajnie ze bede miala nowa kolezanke icon_biggrin.gif
Ja mieszkam w St Medard en Jalles , teraz w BDX nie jestem tak czesto od kadc maly sie urodzil ale jak zrobi sie cieplej to chetnie sie z toba spotkam icon_biggrin.gif No chyba ze masz ochote na wypad za miasto ktoregos weekendu to zapraszam.
Co do bebemani to mozna tam znalezc bratnie dusze z okolicy no i ja osobiscie wiele sie tam dowiedzialam odnosnie zycia we Francji o dzieciaczkach natomiast pisze na typowo polskich forach icon_biggrin.gif

Pozdrawiam.
malgosiak
Aniu, St Medard en Jalles to rzut beretem ode mnie icon_wink.gif
Bardzo chetnie sie z toba spotkam, ale dopiero na wiosne, bo chwilowo jestem dosc daleko icon_wink.gif
W jakim wieku jest twoj synek (napisalas maly, wiec chyba synek icon_wink.gif )
Moja Ala jak widac ponizej, wlasnie skonczyla 6 m-cy icon_lol.gif
Dlugo juz mieszkasz we Francji?
annxx
Enzo ma 4 miesiace icon_smile.gif Napewno sie ucieszy ze moze poznac nowa kolezanke bo praktycznie nie mamy kontaktu z malymi dziecmi.
We Francji mieszkam 2 lata.
Jak cos to pisz na meli annxx@o2.pl odnosnie spotkania.
Pozdrawiamy.
malgosiak
Aniu, adres zapisany icon_biggrin.gif Co do spotkania, to pewnie gdzies dopiero na poczatku kwietnia, bo tak jakos bede wracac do Bx. No, ale poki co, zostaja nam Maluchy lub wymiana maili: oto moj: gosiaproux@gmail.com
Teraz zmykam na szczepienie z Ala icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.