To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

butki ortopedyczne gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moonk *
Hej! icon_smile.gif
czy wiecie gdzie we Wrocławiu oprócz Smyka można kupić butki firmy Tombut, Postęp, Nemo icon_question.gif icon_question.gif
był sklep na Bulwarze Ikara gdzie podobno były butki firmy Tombut, ale już go nie ma, w Smyku są buty firmy Postęp i Nemo, ale wybór praktycznie żaden icon_cry.gif więc zmuszone zostałyśmy do zakupu z tego co było czyli nie ten kolor co córcia chciała i niestety ( o zmoro) na sznurowadła icon_mad.gif ale że wiosna blisko to za chwilkę będą nam potrzebne następne butki.. jeśli wiecie gdzie - bede wdzięczna za napisanie! icon_biggrin.gif
skanna
Na Lelewela, po prawej stronie jak się idzie od placu Legionów, jest w piwniczce sklep ortopedyczny. Na pewno mają Postępy, nie wiem jak z resztą. Dwa sklepy z obuwiem ortopedycznym są na Kościuszki, prawie przy Krakowskiej.
A na Bulwarze to kiedy sklep zlikwidowali? Dwa miesiące temu jeszcze był.
moonk *
skanna dzięki za namiary na ten na Lelewela icon_smile.gif ten na Kościuszki co wynika ze strony internetowej nie ma butków tych firm których szukam, a ten drugi co masz na myśli to chyba z butkami Memo? W Sobotę byłam na Bulwarze i sklepu Tuptuś nie było, nawet żadnej kartki ze gdzieś przenieśli czy coś...
agaq
Na Allegro widziałam nowe tombut'ki, choć pewnie lepiej byłoby przymierzyć.
karol
proponuje wybrac sie do sklepu Zdrowa Stópka na Kazimierza Wielkiego blisko Mikołaja, po przeciwnej stronie niz Helios. Sklep suuuper, rehabilitanci wymierza fachowo nóżke, pomoga dobrac bucik / Postęp, Tombut, bartki/ . Ceny podobne jak gdzie indziej. ja juz po swoje / marcinka/ ortopedyczne nigdzie indziej nie chodzę. polecam
karol
a jesli chodzi o Tuptusia, to zdaje sie, ze sie całkiem zwineli. Najperw padł im jeden punkt, gdzies w okolicy Placu św. Macieja, a w zeszłym roku dogorywał sam Tuptus. tombutki i Postepy tylko na zamówienie juz mieli. Szkoda
kometa
Wyciagam, jakies nowe sklepy moze sie pojawily?
Dorotka
A może kup buty Memo przez ich stronę
fascia
butki zarówno Tombutu jak i Postępu są w "Bartkach"
Trzeba pochodzić i popytac, bo nie w kazdym jest dana firma. Duzy wybór ostatnio widziałam w Tesco w sklepie z bucikami dla dzieci ( kiedyś to był Bartek, teraz chyba zdrowa stópka czy coś takiego)
kometa
Ja wlasnie bylam dzis z Zdrowej Stopce na Bielanach, uzyskalam fachowa pomoc pana fizjoterapeuty z dokladnymi poradami co do obuwia dla mojego dziecka, kupilam porzadne sandalki i profilaktyczne Postepy po domu - jestem bardzo zadowolona (aczkolwiek zakupy takie nie byly icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.