To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Uczulenie - pytanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Libi
Witajcie.
Mam pytanie. Jak się objawia skaza białkowa?
Zuzia ma liszaje na całym ciele (oprócz buzi). Chcę wyeliminować z diety mleko i jego przetwory (karmię piersią), ale za nim to zrobię chcę się upewnić czy to aby skaza białkowa icon_confused.gif Wiem, że uczulać mogą też jaja i pomidory (jem minimalne ilości), ale wszystkiego nie mogę naraz wyeliminowaćbo chyba umrę z głodu icon_confused.gif
Pecia
jesli te "liszaje" sa na calym ciele ale nie na buzi to bym bardziej obstawiala ze wysypuje ja po jakims proszku, w ktorym pierzesz jej ubranka
ale moze sie myle? icon_rolleyes.gif
Libi
Ubranka piorę w płynie BEBI i tylko w tym płynie. Nie płukam żadnym innym. Wczoraj do mycia przegotowałam wodę, bo eszcze wpadło mi do głowy, że to może od wody z kranu icon_confused.gif
Atteloiv
Ja też obstawiałabym buzię przy białku , ale każde dziecko jest inne. A do prania ja używałam Jelpa.
Pozdrawiam
Libi
Przerzucam sięna Jelpa i zobaczę czy to coś pomoże. Mam nadzieję, że tak. Cały czas mam nadzieję, że to nie od jedzenia.
esel
Libi mnie się też wydaje, że w pierwszej kolejności musisz sprawdzić, czy to nie alergia na środek piorący.Karolinie rok w rok o tej porze (styczeń-luty-marzec) pojawiają się szorstkie plamy na nóżkach i pośladkach. Zmieniłam proszek na Jelp i widzę, że plamy znikają.
Libi
Proszek zmieniłam, płukam pranie dwa razy, nie jem nabiału, a nic małej nie przechodzi icon_rolleyes.gif A na dodatek zauważyłam, że nie toleruje mleka modyfikowanego. Dałam jej BebilonHA i ona wszystko zwymiotowała icon_confused.gif
Atteloiv
Bardzo możliwe że nie będzie niczego tolerowała z HA/według tego co piszesz/ i trzeba jej będzie podawać mleko całlkowicie hydrolizowane typu Nutramigen- na receptę . ALe z alergii pokarmowych dzieci czasem wyrastają. icon_lol.gif
Libi
Właśnie dzisiaj idę do lekarza to pogadam o tym mlekach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.