To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bory Tucholskie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wo..
Może znacie jakieś fajne miejsce w Borach Tucholskich,
oczywiscie nad jeziorem?
Najlepiej domek dla 6-7osób, albo dwa małe?


Własnie zaczynam myslec o wakacjach icon_biggrin.gif
Dodorka
woanna ja też zaczynam szukać i też w tej okolicy,znalazłam coś takiego

https://u-marii.tvc.pl/u-marii/index.php
wo..
Wygląda bardzo ciekawie icon_confused.gif
Wiesz może czy jest tam jakies fajne kompielisko?

Niewiem czemu ale mój małż. zdecydowanie woli domki icon_confused.gif

DZIĘKI icon_smile.gif
wo..
A ja znalazłam to
https://male.swory.pl/

Był ktoś może icon_question.gif
marekmruk10
WOANNA JA OSOBISCIE NIE BYŁEM ALE ZNAJOMI WYBRALI SIE Z DZIECMI DO TEGO DWORKU .BAWILI SIE SUPER
PODAM CI ADRES
www.republika.pl/dworekwlesie
lena77
A ja polecam miejscowosc Tleń.
rzenia
Ja wlasnie wrocilam z dzikich Borow! Spalam w roznych miejscach- to byla objazdowka. Male swory lepiej wygladaja w necie niz w realu:(
Moze potem zamieszcze foty na forum zdjecia.
Jest tam sporo atrakcji do zobaczenia, polecam!
Dorka
CYTAT(rzenia)
Male swory lepiej wygladaja w necie niz w realu:(
Moze potem zamieszcze foty na forum zdjecia.
Jest tam sporo atrakcji do zobaczenia, polecam!

To może od razu tutaj zamieścić te zdjęcia, w kolejnym poście? Na podforum zdjęcia to po pewnym czasie zaginie w tłumie icon_rolleyes.gif .
blaire
CYTAT(lena77)
A ja polecam miejscowosc Tleń.


A ja wręcz przeciwnie, kąpielisko strasznie zabrudzone, strach wejść do wody.
addera
Piszcie cos o tych Borach (najlepiej konkretne, sprawdzone miejsca), bo się własnie zamierzamy wybrać wink.gif
blaire
Sworne Gacie i okolice-to całkiem przyjemny rejon. Okolice Tlenia też ładne, ale tak jak pisałam jezioro-strach do niego wejść... Znajomi byli 3 tygodnie. I jedynie pontonem wypływali, na zwykłą kąpiel nikt się nie odważył.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
lena77
CYTAT(blaire)
CYTAT(lena77)
A ja polecam miejscowosc Tleń.


A ja wręcz przeciwnie, kąpielisko strasznie zabrudzone, strach wejść do wody.


Ojej, dawno juz nie bylam... A letnie kino jeszcze istnieje?
rzenia
Ja napisze o miejscach gdzie bylam.
Raciaz- osrodek, campingi, restauracja Lesny Dwor, kapielisko (ciche i ladne)
Grochowo- agroturystyka, kozy, psy, kaczki, organ. splywow kajakowych, urokliwe miejsce ale wlascicielka przyjmuje wieksze grupy
Teolog- fatalna droga, nie dojechalam
Gostycyn- stanica wodna, dziko w lesie, fajne domki, zejscie do jeziora
Male SworneGacie- osrodek przy ulicy niezbyt ruchliwej, sporty wodne, kapielisko, plac zabaw, domki campingowe, restauracja, duzy osrodek
Bory sa dzikie, ja bylam przed sezonem 2 tyg. temu, problemy z zamowieniem obiadu icon_sad.gif
Warto Zobaczyc: Tuchole (odwiedzic Cen. Inf. Turyst.), muzeum Indianina, Chojnice. Akwedukt wodny w Fojutowie, Uroczysko Piekielko, Rezerwat Cisow Staropolskich (zwiedza sie w komarach, tereny bagienne, z przewodnikiem), Jelenia Wyspe, Sciezke przyrodnicza w Woziwodzie itd. itd. Bory polecam kajakiem lub rowerem, samochodem i piechota nie wszedzie mozna dotrzec![/img]
rzenia
Jeszcze nigdzie nie widzialam tak czystej wody jak w Fojutowie!
Warto jeszcze obejrzec kamienne kregi w Odrach okolo 44 km od Chojnic na pn wschod, to ciekawy obiekt archeolog. przyrodniczy w skali europejskiej
LilySnape
Charzykowy, taka większa miejscowość (jak na Bory), koło Chojnic. Super icon_cool.gif Tleń też fajny, do wody nie próbowałam wchodzić, bo Sybir był icon_razz.gif
libra28
Mieszkam w Charzykowach 06.gif POlecam jednak konkretnych kwater nie polecę bo jestem tu od niedawna, ale widokami i okolicą jestem zachwycona
Agnieszka AZJ
Sześć lat temu byłam z dziewczynami i moimi rodzicami w ośrodku w Zamrzenicy.
Wybór podyktowany był sentymentem, bo w tym osrodku byłam na swoich pierwszych w zyciu wakacjach. Lasy dookoła fantastyczne, w ośrodku też sporo miejsca do zabawy dla dzieci. Trochę kulało wyżywienie, ale to akurat mogło się zmienić. Poza tym nie najlepsze kąpielisko - to sam poczatek Zalewu koronowskiego, właściwie jeszcze nad Brdą. Woda mało przejrzysta.
szantrapa
No ja też polecam Charzykowy i Sworne Gacie icon_smile.gif
hana04
Witam serdecznie!!!
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Lipinki Gm.Warlubie w Borach Tucholskich
Do jeziora w prawdzie jest kawałek bo ok. trzech kilometrów ale warunki super cztery pokoje z łazienkami dostęp do kuchni z pełnym wyposarzeniem (piekrnik zmywara lodówka itp) salon piłkarzyki bilard minisiłownia mnóstwo gier dla dzieci piękny taras z zejściem do lasu i przede wszystkim cisza spokój z dala od ulicy icon_biggrin.gif zależy jeszcze kto czego szuka spokoju czy atrakcji chociż wycieczki do Torunia Fojutowa zobaczyć akwedukt czy do Tlenia nie są problemem przynajmniej dla nas nie były
Pozdrawiam serdecznie!!!
Graz
Szukam domu w dziczy w Borach Tucholskich. najlepiej, żeby mozna było wynająć dom bez gospodarzy w pakiecie.
Ma byc pieknie, cicho, mało ludzi albo wcale, niezbyt drogo icon_wink.gif
bel
W obrębie Borów Tucholskich polecma Jezioro Ostrowite w miejscowości Błądzim. Bardzo czysciutka jest tam woda. Wiem, ze znajduje sie tam osrodek Laguna. Nad samym jeziorem icon_smile.gif. Ja nie musialam szukac domku, bo mam w tej miescowosci rodzinę. icon_wink.gif

Bylam tez w Funce kolo Charzykowych nad Jeziorem Charzykowskim. Piękne miejsce warte zwiedzenia. Spokojne i schowane w lesie.

Ktos tez pisał o kamiennych kręgach. Tak sa takie i warto je zobaczyc. Miescowosc to Odry.
siłaczka
CYTAT(Graz @ Sat, 25 Feb 2012 - 15:10) *
Szukam domu w dziczy w Borach Tucholskich. najlepiej, żeby mozna było wynająć dom bez gospodarzy w pakiecie.
Ma byc pieknie, cicho, mało ludzi albo wcale, niezbyt drogo icon_wink.gif

Graż co prawda post stary ale może się jeszcze przyda:
My od kilku lat jeździmy tu:
https://www.kordula.superturystyka.pl/
Jest wszstko to, o czym piszesz. Cisza, las za płotem, totalna głusza a gospodarze w oddzielnym domu, nienarzucający się choć bardzo sympatyczni. Brda niedaleko więc spływy kajakowe, gospodarze mają namiary na fajne tanie konie, jezioro czyste, ok. kilometra od domu, no i grzyby tuż za domem.
Kocham to miejsce, bedziemy tam jeździć chyba do emerytury. Co ciekawe mimo że nic sę nie dzieje dzieci też uwielbiają tam jeździć.
luczja
Prawie co roku jesteśmy w Borach. Piękna okolica. Polecam zwłaszcza na przełomie lata i jesieni. Całe kosze borowików icon_smile.gif
Kindbel
Ja mogę polecić Rybakówkę https://rybakowka.pl/ Byliśmy raz ale na pewno wrócimy, okolica faktycznie przepiekna
marek124
Polecam rybakówkę - https://rybakowka.pl/

Warunki i ceny są dobre
bekk91
Takie bory Tucholskie to coś pięknego, kocham to miejsce !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.