To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czyszczenie stolnicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sel
Nie doprowadza Was do szału? Ja dostaję białej gorączki jak mam usuwać przyklejone placki mąki. icon_evil.gif Macie jakiś sposób na czyszczenie stolnicy, poza drapaniem nożem i szorowaniem druciakiem?
moko.
nie znam innych sposobów. Najczęściej drapie nożem, a później szoruje i szoruje icon_evil.gif icon_evil.gif dlatego w ogóle nic nie piekę icon_twisted.gif
Sel
CYTAT(moko.)
nie znam innych sposobów. Najczęściej drapie nożem, a później szoruje i szoruje  :evil:  :evil:  dlatego w ogóle nic nie piekÄ™  :twisted:

Wiesz co? Mnie to tez zniechęca do roboty. wink.gif Przedwczoraj zrobiłam pierogi i zostało mi jeszcze ciasto-ale jak pomyslę, że znowu sie mam bawić z tą dechą-taragać ja do wanny i szorować icon_biggrin.gif -to juz kombinuję na czym robic te placki dzisiaj. Może jakąś folią ją obłożę? wink.gif
moko.
widzisz sel, jak ja robię już coś z ciasta, to robie w hurtowych ilosciach np. 200 pierogów, 100 pyz, 70 krokietów, cały dzień mam z głowy.
Ale później kilka m-c spokoju.
Aha czasem zamiast na stolnicy wałkowac ciasto to kupuje gruba ceratę i na niej wałkuje, a potem wywalam i nie muszę nic czyscic icon_biggrin.gif
Nie znam innych sposobów na czyszczenie stolnicy.
Małgoś.dz
Z takich powodów (znaczy znienawidzonego skrobania) zakupiłam sobie stolnicę Tupperware. Co jak co, ale czyści się ją rewelacyjnie. Wystarcza przetarcie ściereczką.
burek
CYTAT(Małgoś.dz)
Z takich powodów (znaczy znienawidzonego skrobania) zakupiłam sobie stolnicę Tupperware. Co jak co, ale czyści się ją rewelacyjnie. Wystarcza przetarcie ściereczką.


No własnie to chciałam napisać. icon_smile.gif Do niej się po prostu nic nie przykleja.
skanna
CYTAT(burek)
CYTAT(Małgoś.dz)
Z takich powodów (znaczy znienawidzonego skrobania) zakupiłam sobie stolnicę Tupperware. Co jak co, ale czyści się ją rewelacyjnie. Wystarcza przetarcie ściereczką.


No własnie to chciałam napisać. icon_smile.gif Do niej się po prostu nic nie przykleja.


Ale chyba nożem to po niej jeździć nie można?
I jak tu robić rogaliki?
burek
Nożem nie, ale mam taką specjalną łyżkę-nożyk, która świetnie radzi sobie z pociachaniem ciasta na rogaliki. icon_wink.gif
Potwora
Ja obskrubuję nożem a potem czyszczę gąbką do mycia naczyń, raz na jakis czas dokładnie myję w wannie wink.gif
Taka plastikowa to by mi się przydała...
Edi Zet :)
Stolnica od Tupperware jest świetna, mam już drugą bo mi pierwszą ciotka męża pocięła zwykłym nożem, no nie wiedziała że nie można....
marghe.
a ja nie mam stolnicy:)
wszystko robie na blacie
i zmywam scierkÄ…:)
Sel
No to juz wiem,że kupiłam gó...ną stolnicę. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.