To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

No i kupiłam pieluszki...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Dudek
No właśnie kupiłam pieluszki tesco fioletowe. Sa super , nurtuje mnie tylko jedno pytanko , a mianowicie czy one nie powinny mieć gumki na pleckach bo moje nie mają a jak pytałam wcześniej na forum o te pieluszki to wydaje mi sie ,że pisałyście ,że mają więc czekam na odpowiedzi
ulcik
szczerze mówiąc nie pamiętam czy miały ..ale potwierdzam że są super icon_smile.gif

u.
grzałka
powinny mieć, ale wiem, że teraz jakaś trefna seria wyszła bez- zareklamuj
Atena
Tak !!! są świetnie...lepsze od Pampersów.
Zdecydowanie.Sprawdziłam na wlasnej córce


Tesco fioletowe górą wink.gif

A.
Dudek
Kurcze czy ja zawsze muszę trafic na coś trefnego ale są super rzeczywiście
Simson
A ile kosztujÄ… te Tesco i po ile sÄ… pakowane (rozmiar na 11kg)?
Dudek
Kupiłam po raz pierwszy te pieluszki i jestem zachwycona są o niebo lepsze pd papmków bardzo chłonne nie obcierają są miękkie. Za opakowanie 52 sztuki bez promocji zapłaciłam 36,99 , rozmiar 4+(od 10 kg)
rewelacja polecam na 100%pieluszki tesco fioletowe
Majo (Majeczki)
To pewnie dlatego promocjÄ™ zrobili icon_evil.gif
Ja zawsze używałam Tesco i gdy mąż przyniósł do domu bez gumek z tyłu, to wpadłam w panikę bo malutkiej wszystko wylewało się na plecki. Kupiłam nawet biedronkowe Dada
Ale skoro to tylko trefna seria to humor mi się poprawił icon_biggrin.gif
grzałka
nie, promocja była na wszystkie rozmiary, a te trefne to chyba tylko 4 +
Majo (Majeczki)
Ja akurat kupiłam rozmiar 3 (4-9kg)
grzałka
CYTAT(Majeczki)
Ja akurat kupiłam rozmiar 3 (4-9kg)


a to nie wiem, ja kupiłam 4 paczki 4 i jedną 4 + w tej promocji i tylko ta 4+ była trefna, stąd wniosek, ale być może pochopny
Mama Mojzesza
bylyby super, szkoda tylko ze Mojzesz sie w nie nie miescil odkad skonczyl rok
OlivkaMamaNorbercika
Nam najbardziej odpowiadają pieluchy Happy icon_smile.gif Już drugie dziecko na nich wychowuję icon_wink.gif
Kocurek
Tesco - sÄ… super icon_smile.gif

Pampki przokrutnie śmierdzą, aż się zastanawiałam, czy Domimika chora nie jest, że rano jej pielucha aż powala na kolana icon_redface.gif a potem kupiłam Tescowe i już wiedziałam.
Happy też są w porządku.
amania
uwielbiam fioletowe tesco icon_biggrin.gif

Matylda nosi rozmiar 3 i gumki jak były tak są wink.gif
Dudek
Ja zawsze na pampkach (tzn.do wakacji)bo strasznie obcieraja synka na nóżkach, i mało chłonne, później huggies super flex ale straszbie drogie poza tym ok, później happy i na początku mi nie pasowały ale teraz ok, no ale te tesco są rewelacyjne zaskoczona jestem mile oczywiście , tylko te gumki
Dudek
A powiedzcie jeszcze ile mniej więcej kosztuja te pieluszki tesco jak jest promocja bo my bez za 36,99
anita
promocja chyba nie jest za czesto, raz upolowałam 10 zl taniej raz chyba7 czy 8 zł taniej

jakbyscie złapały promocje to dajcie znac bo do tesco to ja głownie po pieluchy jeżdze albo mame wysyłam
Majo (Majeczki)
Dobry pomysł z tymi promocjami, bo ja też tak na chybił trafił kupuję.

Ostatnim razem płaciłam 29zł z groszami
Dudek
Jestem za informowaniem o promocji na te pieluszki i rzeczywiście nigdy wcześniej ich nie kupowałam ale jakoś też specjalnie szokującej ceny na nie nie wiedziałam
Kocurek
Były dwa lub trzy razy ( w Rzeszowie) na nie promocje: raz cena niższa o ~10 zł, raz były z paką chusteczek gratis, a raz jakieś akcesoria do piachu miały gratis (na to się nie załapaliśmy).
Jednak za cenę 37 zł i tak stoją lepiej niż reszta.
planulka
moje tesco fioletowe 4 nie byly z promocji, ale gumek nie maja, w sumie to w ogole mi to nie przeszkadza
mama Wiktorka
Mój mały narazie jest cały czas na pampersach. Kiedyś mu próbowałąm happy to zaraz miał odparzenia kiedyś hagisy i też nie za bardzo. Teraz spróbowałam dada z biedronki to się nabawił pieluszkowego zapalenia skóry. Najwidoczniej ma bardzo wrażliwą pupe i tyle icon_wink.gif
agusia77
Ja używam pieluszek TESCO białe,są rewelacyjne kiedyś raz kupiłam fioletowe niestety nie odpowiadały mojemu maluchowi wylewało sie z nich.Białe TESCO za 56 szt.-od 15 kg-kupuje po27 zl.Pozdrawiam
Majo (Majeczki)
Tesco białe to to samo co ARO(Makro) i TIP(Real) Przez jakiś czas kupowałam je Alicji

agusia77
A może za duże kupiłaś? Te fioletowe mają elastyczne gumki i trzeba je ciaśniej zapinać.
Niestety brak gumek z tyłu bardzo mi przeszkadza, i jak nie będą takie jak dawniej to chyba innych poszukam icon_sad.gif
Dudek
Wiesz co u nas niestety w tych tesco co noc mamy ubranko do uprania bo przelewa się na próbe huggiesa założyłam i się nie przelał więc nie wiem za małe (waży ponad 12 kg ) kupiłam 4+
Majo (Majeczki)
U nas prawie to samo icon_evil.gif

My chcemy gumki!!!!

Chyba znowu do Biedronki po Dadę pójdę
fifafo
a co powiecie o tych z rossmena
bo ja ostatnio kupiłma czy ktos uzywa i jak z ceną porównując do innych (małe opakownie 15 zł za 38 sztuk) bo co do jakosci raczej nie mam zastrzezeń
osobciscie dla mnie najważniejsze jest by nie miały ceratki tylko bawełnę na zewnątrz icon_biggrin.gif
a polecam chusteczki mokre do pupy z wspomnianego sklepu bo najtansze sÄ… i bardzo dobre polecam
Dudek
CYTAT(Majeczki)
My chcemy gumki!!!!

Chyba znowu do Biedronki po Dadę pójdę

TAK TAK TAK
Majo (Majeczki)
Z ostatniej chwili:

Mąż właśnie dzwonił, że Tesco fioletowe zostały wycofane i nie wiadomo kiedy będą icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Dudek
CYTAT(Majeczki)
Z ostatniej chwili:

Mąż wÅ‚aÅ›nie dzwoniÅ‚, że Tesco fioletowe zostaÅ‚y wycofane i nie wiadomo kiedy bÄ™dÄ…  :roll:  :roll:

Może dopiero teraz zdali sobie sprawę ,że coś nie tak z tymi pieluszkami
Więc co Majeczki jakie teraz pieluszki proponujesz?zdaję się na Ciebie tylko nie Dada bo cena kiepska w tych małych paczkach a megapaków juz dawno nie widziałam
stella
My obecnie uzywamy Happy. Tesco fioletowe zaczely przemakac i cale boki mial mokre po spaniu. Pampersy tez uzywalismy i byly ok.
Dudek
My po spaniu też boki mokre a Happy mieliśmy ale sama nie wiem co myśleć napiszcie jak wam się Happy sprawują
stella
U nas Happy sie sprawuja dobrze, lepiej na pewno niz Tesco fioletowe. Nie przemakaja, dobrze sie trzymaja na pupci i maja gumeczki icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)
Trzeba wszystkich spróbować. Ja przeszłam z Alunią przez wszystkie markowe i dopiero w Tescowych nie miała odparzeń i wysypki.

Niestety Happy u nas też przeciekają. Może to zależy od kształtu pupci icon_wink.gif

Pampersów oryginalnych nie lubię wg mnie za wolno wchłaniają. Ale każdy może mieć własne zdanie.

Dada mogłyby być (cena zbliżona do Tesco)

Dzisiaj testuję Rossmana Rozmiar 3 (4-9kg) 68szt., cena 31zł. Gumki z tyłu są, rzepy nie elastyczne. Zobaczymy icon_rolleyes.gif

Jeszcze dziewczyny pisały, że w Lidlu można jakieś niezłe kupić.

Nie ma wyjścia TESTUJEMY icon_confused.gif
fifafo
ja polecam po Kornelku lidlowe a teraz uzywam tych z rossmena i polecam tmtejsze chusteczki ( no włsnei jakiech uzyawacie )
Majo (Majeczki)
Chusteczki kupuję tylko Cleanic Dzidziuś (dla Martusi sensitive). W Makro często są w zestawie 2+1gratis. Wychodzi naprawdę tanio.
Jak ja lubiÄ™ te promocje wink.gif icon_biggrin.gif


Mam propozycjÄ™
Powklejajmy zdjęcia pieluch, bo w sklepie trudno sprawdzić wink.gif

Tesco fioletowe (jeszcze z gumkami):



Rossman:



Niech ktoś wklei zdjęcie Pieluch Happy, bo zastanawiam się czy coś się zmieniło icon_smile.gif
stella
My tez obecnie uzywamy chusteczkek Cleanic Dzidzius, sa ok, pasuja nam rowniez chusteczki z Biedronki (ale zapomnialam jak sie nazywaja), natomiast kiedys mialam pampersy i te z kolei odparzaly pupcie.
fifafo
wiecie co tak czytajÄ…c sobie te posty widze ze te orginalne pampersy to jednak duzo dzieci uczulajÄ… albo costam innego wadliwego posiadaja
wg mnie czasem to przereklamowany produkt czasem wink.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(annakto)
wiecie co tak czytajÄ…c sobie te posty widze ze te orginalne pampersy to jednak duzo dzieci uczulajÄ… albo costam innego wadliwego posiadaja  
wg mnie czasem to przereklamowany produkt czasem  :wink:


hmm a moim dzieciom tylko one nie odparzały pupy. zmienialiśmy na fioletowe, Dade i tylko kłopotu sobie narobiłam. Tak samo z chusteczkami.
Poza tym policzcie jaka jest różnica w szt, w innych często są mniejsze paczki i mniej kosztują. Częściej też trzeba zmieniać, po przeliczeniu wychodziło mi jednakowo.
Majo (Majeczki)
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
Częściej też trzeba zmieniać, po przeliczeniu wychodziło mi jednakowo.


Z moich obserwacji wynika, że to właśnie pampersy trzeba częściej zmieniać.
mamuśka.chłidzw
CYTAT(Majeczki)
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
Częściej też trzeba zmieniać, po przeliczeniu wychodziło mi jednakowo.


Z moich obserwacji wynika, że to właśnie pampersy trzeba częściej zmieniać.


chyba nie będziemy się kłócić icon_question.gif icon_lol.gif
Myśle, że każda z nas próbuje i szuka to co jej odpowiada. Ja napisałam o swoich doświadczeniach. Jedyne co to nie polecam pampresów majeteczek. Lepsze są Huggensa, bo mają jeszcze mozliwość odpinania z boku rzep.
Majo (Majeczki)
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
chyba nie bÄ™dziemy siÄ™ kłócić icon_question.gif  :lol:  

Pewnie że nie. Przecież już pisałam, że każdy może mieć własne zdanie icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Kto wie ile teraz kosztują Huggies Super-Flex. Trochę unieruchomiona jestem nie mam możliwości sprawdzić.

Kiedy ta wiosna przyjdzie icon_rolleyes.gif
fifafo
CYTAT(Majeczki)
Trochę unieruchomiona jestem nie mam możliwości sprawdzić.

Kiedy ta wiosna przyjdzie icon_rolleyes.gif

no kiedy icon_cry.gif
Kaszanka
Po wypróbowaniu chyba wszystkich pieluszek na rynku dla Gaby jednak najlepsze były Pampersy, te majteczki jeszcze lepsze bo wygodne. Aktualnie używamy pieluszek tylko na noc i kupiłam przypadkiem w Plusie, nie wiem jak się nazywają, w takim różowym opakowaniu. Są super. Pieluszki Dada miały ten minus że wkład w środku jakoś się wałkował.
fifafo
włsnie mama mi zakupiła pampersy z lidla nazywają się Cien kosztują 30 zł bez kilku groszy za 56 sztuk wiec wycodzi około 53 groszy chyba
a i przypomnałm sobie dopiero dlaczego ich używałm z Kornelkiem bo maja paseczek(wskażnik wilgoci ) pośrodku pieluszki oznaczający napełnienie pampersika smieszne ale przydatne czasem a i są bardzo kolorowe w misie z męskimi zawodami icon_smile.gif)
po nocy dopiero okaza sie jakie sa naprawdÄ™
a chyba kupiłm ciut za duze bo 3 no ale cóż kupimy drugie opakowanie z 2 oby nie były za małe
Dudek
Dla mnie jak narazie najlepsze Huggies super fleź tylko ta cena
Majeczkisa super bardzo chłonne mają gumkę w małych paczkach to koszt ponad 30 zł natomiast w mega ok 40zł tylko jeden problem w rozmiarze mojego dziecia (4+)mega nie ma,polecam
Kocurek
CYTAT(annakto)
wÅ‚snie mama mi zakupiÅ‚a pampersy z lidla nazywajÄ… siÄ™ Cien kosztujÄ… 30 zÅ‚ bez kilku groszy za 56 sztuk wiec wycodzi okoÅ‚o 53 groszy chyba  
a i przypomnałm sobie dopiero dlaczego ich używałm z Kornelkiem bo maja paseczek(wskażnik wilgoci ) pośrodku pieluszki oznaczający napełnienie pampersika smieszne ale przydatne czasem a i są bardzo kolorowe w misie z męskimi zawodami icon_smile.gif)
po nocy dopiero okaza sie jakie sa naprawdÄ™  
a chyba kupiłm ciut za duze bo 3 no ale cóż kupimy drugie opakowanie z 2 oby nie były za małe


Polecasz? Dobre są? Ja miałam kiedyś Lidlowe pieluchy, ale nie wiem, czy te same - jakościowo były ok., tylko się szybko przesikiwały.
Obezcnie mamy Happy, ale w Tesco Domi nasikała więcej - czekam aż po wycofaniu wadliwej serii wrócą do sklepu. Chyba że znajdę lepsze icon_lol.gif
amo
[quote=Kocurek][quote=annakto]włsnie mama mi zakupiła pampersy z lidla nazywają się Cien kosztują 30 zł bez kilku groszy za 56 sztuk wiec wycodzi około 53 groszy chyba
a i przypomnałm sobie dopiero dlaczego ich używałm z Kornelkiem bo maja paseczek(wskażnik wilgoci ) pośrodku pieluszki oznaczający napełnienie pampersika smieszne ale przydatne czasem a i są bardzo kolorowe w misie z męskimi zawodami icon_smile.gif)
po nocy dopiero okaza sie jakie sa naprawdÄ™
a chyba kupiłm ciut za duze bo 3 no ale cóż kupimy drugie opakowanie z 2 oby nie były za małe[/quote]

Polecasz? Dobre są? Ja miałam kiedyś Lidlowe pieluchy, ale nie wiem, czy te same - jakościowo były ok., tylko się szybko przesikiwały.

Polecalam Cien z Lidla juz jakis czas temu. Kupueje je juz dobre pol roku, czasem z przerwami na inne, ale zadne nie umywaja sie do Cien zarowno cenowo jaki i jakosciowo. Po nocy nigdy nie przebieram Asi od razu tylko odczekuje z pol godziny, zeby zrobila kupke i nie zdarzylo sie jeszcze, zeby cos przedostalo sie na zewnatrz.
Mama Mojzesza
[quote=amo][quote=Kocurek][quote=annakto]włsnie mama mi zakupiła pampersy z lidla nazywają się Cien kosztują 30 zł bez kilku groszy za 56 sztuk wiec wycodzi około 53 groszy chyba
a i przypomnałm sobie dopiero dlaczego ich używałm z Kornelkiem bo maja paseczek(wskażnik wilgoci ) pośrodku pieluszki oznaczający napełnienie pampersika smieszne ale przydatne czasem a i są bardzo kolorowe w misie z męskimi zawodami icon_smile.gif)
po nocy dopiero okaza sie jakie sa naprawdÄ™
a chyba kupiłm ciut za duze bo 3 no ale cóż kupimy drugie opakowanie z 2 oby nie były za małe[/quote]

Polecasz? Dobre są? Ja miałam kiedyś Lidlowe pieluchy, ale nie wiem, czy te same - jakościowo były ok., tylko się szybko przesikiwały.


Polecalam Cien z Lidla juz jakis czas temu. Kupueje je juz dobre pol roku, czasem z przerwami na inne, ale zadne nie umywaja sie do Cien zarowno cenowo jaki i jakosciowo. Po nocy nigdy nie przebieram Asi od razu tylko odczekuje z pol godziny, zeby zrobila kupke i nie zdarzylo sie jeszcze, zeby cos przedostalo sie na zewnatrz.[/quote]

pamietam, po tym jak napisalas o pieluchach Cien zaczelam je kupowac i naprawde byly swietne icon_biggrin.gif i nie obcieraly Mojzesza po bokach, a wiekszosc pieluch go obcierala, ale to juz nasz indywidualny problem, bo Mojzesz ma dosc grube nozki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.