To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG 4D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adriannna
Witajcie!

Mam prosbe do mieszkanek Szczecina, Trojmiasta i ewentualnie Poznania o podanie namiarow na usg 4D w ich miescie i koszty z tym zwiazane. Chciala bym bardzo uwiecznic moja corcie na plytce, i w sumie u mnie jest to rowniez mozliwe, ale wiaze sie z ogromnymi kosztami, (dla przykladu podam ze za 4 wizyty u ginki tutaj zaplacilam juz na polskie zlote - 2.500...i to tylko same wizyty, badania labolatoryjne oplaca sie swoja droga...mam nadzieje, ze ubezpieczenie mi to zwroci 21.gif ). W kwietniu mam zamiar przyjechac na swieta do PL (pochodze z Kolobrzegu) i najblizej miala bym do wspomnianych wlasnie miast. Zreszta w Trojmiescie bede tak czy owak, wiec najbardziej by mi wlasnie tam pasowalo.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
Pozdrawiam wszytskich serdecznie.
katte
Adrianno78, jedyny aparat usg 3/ 4 D w Trójmieście znajduje się w centrum Gdańska. Podaję adres i tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: www.invicta.pl. Są tam dane dotyczące dokładnej lokalizacji, a i koszt takiego badania również powinien się tam znaleźć.
Wszystkiego dobrego
Samych serdeczności icon_biggrin.gif

pozdrawiam
Adriannna
Katte bardzo, bardzo, bardzo dziekuje. Trojmiasto "lezy mi jak ulal".

Goraco pozdrawiam
Florcia
USG 3D/4D znajduje się w Gdańsku również na Podbielańskiej - koszt 130 zł. Niedaleko wspomnianej INVICTY icon_smile.gif. Pierwsze robiłam w INVICTA i zapłaciłam 180 zł z nagraniem na płytę DVD a drugie już zrobię na Podbielańskiej icon_smile.gif - taniej troszkę icon_smile.gif
Pozdrawiam serdecznie
Kat25
jesli chodzi o szczecin tobadanie takie robie z tego co ja wiem na unii lubelskiej1--koszt to 135zł z nagraniem na plytke-trzeba umówic sie telefonicznie icon_biggrin.gif 09104253292 w koszt wchodzi- badanie usg3d+słucnaie serudszka+nagranie płytki, nie wiem jaka jakosc itd jade tam jutro!
Adriannna
Florcia ale 130 zl razem z nagraniem? Bo wiem ze INVICTA za samo USG 4D bez nagrania bierze 100 zl. Dzwonilam tam aby sie umowic ale nie prowadza jeszcze kalendarza na kwiecien. Mimo to z uzyskaniem terminu nie ma zadnego problemu, a juz myslalam ze miesiac przed trzeba sie zameldowac.

Kat25 dzieki za info. Jak by nie wypalilo z Gdanskiem to tam sie zglosze.

Pozdrawiam
Florcia
Dokładnie nie wiem icon_redface.gif , bo dopiero się tam wybieram, wyczytałam tylko przy rejestracji, że kosztuje 130 zł i mam szczerą nadzieję, że z nagraniem.... A jeśli nie, to znowu pójdę do Invicty, chociaż tam baardzo drogie jest to USG icon_cry.gif . Moze jutro coś będę wiedziała, to napiszę od razu icon_smile.gif.
Pozdrowionka
Florcia
Adriana 78 dzwoniłam na tą Podbielańską, żeby się dowiedzieć, czy z nagraniem to USG 4D, i dowiedziałam się, że tak, 130 zł z nagraniem, ale nagrywają tylko od 16 do 23 tyg. ciąży :/. No i niestety, zostanie mi INVICTa... chociaż myślałam, że przyoszczędzę troszkę :/ No trudno. icon_smile.gif
Podaję Ci nr do tej spóldzielni na Podbielańskiej w Gdańsku: (58) 301-51-68

Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif
petisu
Dlaczego tylko 16-23? Później się na ekranie nie mieści, czy jak? icon_smile.gif
Florcia
pewnie si icon_smile.gif a szkoda, bo jak wieksza dzidzia to lepiej widac... icon_smile.gif szkoda, ze nie nagrywaja:)
Adriannna
Florcia dzieki wielkie, ale ja tez juz terminowo moge jedynie do INVICTY, bo w Gdansku bede dopiero przed Wielkanoca, a to bedzie juz moj 27 - 28 tydzien.
A swoja droga faktycznie dziwne wymogi na Podbielanskiej maja...

Zycze Ci samych przyjemnosci w ogladaniu Malenstwa!
Vera
czym się różni USG 4D od 3D?
Adriannna
4D wyglada tak jak na przedstawionych ponizej filmikach. Dziecko mozna lepiej obejrzec i wykluczyc ewentualne schorzenia.

https://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=46
ghanima
a może któraś z was wie gdzie w Warszawie można zrobić USG4D,w necie znalazłam kilka miejsc gdzie robią 3D za 200zł z nagraniem,ale to chyba tylko same zdjęcia a mi strasznie zależy na tym filmie.
Mama Magda
USG 3D rozni sie od 4D tylko tym, ze transmituje jeszcze dzwiek. Obraz jest dokladnie ten sam
Zwykle USG, starego typu to 2D - czyli dwuwymiarowe, "plaskie" icon_smile.gif
Mama Magda
I jeszcze link - mozna sobie porownac wszystkie rodzaje USG icon_smile.gif

https://www.contenta.pl/USG-OB.htm
Adriannna
Magda dzieki za objasnienie, bo ja do tej pory zylam w ciemnocie ze 3D jest jak 2D, a to tylko dlatego ze moja ginka tez 3D ma a zawsze mi wszytsko (o czym sie dopiero teraz przekonalam) na 2D pokazuje (a ja myslalam ze to wlasnie 3D 06.gif ...mam nadzieje ze cos zrozumiecie z tego mojego wytlumaczenia 02.gif )

Ale skoro w 4D jeszcze dzwiek dochodzi to w ogole super sprawa 06.gif i warto sie na nie z pewnoscia wybrac.

Ghanima, z tego co widze to wlasnie ta stronka, ktora podala Magdy, przedstawia gabinet ginekologiczny z USG 4D w Warszawie 06.gif
ghanima
Dzięki,bardzo chciałabym zobaczyć jakl moja dzidzia się rusza.Mamo Magdo,na kiedy masz termin? Ja na 8 sierpnia,chociaż mój ginek ciągle zmienia zdanie :)
Mama Magda
Ja mam na 11 sierpnia icon_smile.gif
Na USG 4d jade do Polski - bede na swieta w moich rodzinnych stronach (Jelenia Gora) i tam kosztuje to okolo 100 -120 zl. Tu w Norwegii koszt jednorazowego badania usg 4d to 3000 koron (1500 zl!), wiec skorzystam z okazji w Polsce icon_smile.gif
Vera
No to już wszystko jasne! Zawsze rozmyślałam co to za 4. czynnik, no bo 3D to już trzeci wymiar... icon_wink.gif A tu o dźwięk jeszcze chodzi! Oj, jak przyjdzie czas, na pewno się wybiorę!!!
vika
ghanimo ja robiłam w wawie usg 3d/4d z nagraniem na płytkę filmiku + dostałam 2 zdjęcia+ spory opis z wykresami, tętnem dziecka itd. w przychodni ZDROVA na krakowskim przedmieściu, cena 200 zł; bardzo byłam zadowolona, zdjęcia piękne, jedno stoi w ramce; i nie trzeba długo czekać na wizytę icon_biggrin.gif

www.zdrova.pl (chyba taki był adres, a jeśli nie, to jak wrzucisz w wyszukiwarkę, to Ci się pojawi); wrażenia takie, że zapłaciłabym nawet drugie tyle, bo warto icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
AgucioreQ
no moze za kilka lat bedzie usg 5d icon_rolleyes.gif hehe icon_biggrin.gif
ghanima
Dzięki Vika! Właśnie się tam zapisałam,idę we wtorek.Mamo Magdo: icon_biggrin.gif będziemy rodzić prawie w tym samym czasie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.