To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoś już wrócił z Władysławowa??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doris
My wyjeżdzamy do Władka w sobotę i fajnie byłoby poznać Wasze najświeższe opinie na temat tej miejscowości. icon_rolleyes.gif wink.gif icon_rolleyes.gif A zatem: gdzie warto udać się z dwulatkiem, jakie miejsca omijać, namiary na miejsca z jedzeniem "przyjaznym" dla małych dzieci itp. itd.
Jedziemy tam po raz pierwszy, stÄ…d moje pytania.
A jak na plaży - pewnie tłumy??

Pozdrawiam
Doris icon_redface.gif
ANKA
hej
na plaży dzikie tłumy jak rano nie przyjedziesz to nie będziesz miała gdzie się rozłoźyć icon_biggrin.gif no i oczywiście z wózkiem się nie przepchniesz po plaży icon_biggrin.gif
ale źle nie jest ja tam jeżdzę od ok 8 lat.
są fajne place zabaw gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć icon_biggrin.gif a my odpocząc wink.gif wink.gif Najlepszy jest od strony Cetniewa są tam małe domki , dmuchany balon do skakania basen z piłkami-8 zł 30 min. opłaca się kupić karnet
pyszne gorÄ…ce pÄ…czusie icon_lol.gif icon_lol.gif gofry z kremem i owocami icon_eek.gif (masa kalori)
życzę udanego urlopu icon_razz.gif
feroMonik
My też już w domu!

Po plaży właśnie fajnie się tam chodzi z wózkiem bo jest wzdłuż taki "chodnik" drewniany i nie trzeba brnąć w piachu.

My o każdej porze znajdywaliśmy miejsce, choć są tłumy!!! Ale to więcej towarzystwa dla dzieci czyli dobrze. Bo przeważają familie z dziećmi.

Oblegana jest restauracja na ulicy Morskiej. Taka do której przechodzi się przez mostek. Są tam zawsze tłumy, ale jedzenie dobre i b. tanie.

Ale wam zazdroszczÄ™ urlopu!!!
Mokoo
Hej Monika dzięki za pozdrowienia my tez jesteśmy w Domu super było Was poznć ucałuj Maje.Pozdrawiam Monika - Moko i Oskarek.
anax
my też już w domku.Było fajnie ale ja jestem troszke zła na tą pogode.była strasznie mieszana.Ale ważne że odpoczełam i jutro znowu codzienność.
Moniczko dzieki za pozdrowienia.moko miałaś być na czacie i co z tobą.
okko
Hejko dziewczynki
ja dopiero 2 dni temu wróciłam do domku bo zostałam przymusowo kilka dni w Katowicach u rodziców- awaria samochodu icon_evil.gif i spory wydatek- bolesny zwłaszcza po urlopie gdy kasa pusta icon_cry.gif
Dlatego tez obiecana stronka ze zdjęciami ze spotkań we Władysławowie i na grilu musi jeszcze troszkę poczekać icon_sad.gif

Ale obiecuję, że będzie.

Super było was poznać

A Monika ma świetnego męża- pozwoliła go "wykorzystać" i dzięki jego pracowitości i sprytowi mogłąm bezpiecznie dojechac do domku z naprawionymi światłami - Moni- podziękuj ode mnie jeszce raz serdecznie mężowi icon_smile.gif
MOKO_23
Hejeczka Okko, Monika ,Anax. Anax net mi ciągle nawala . Laleczki było super Okko mój mały sie rozchorował po waszym wyjeździe, byliśmy w szpitalu nic poważnego, no ale juz zdrowiutki. Filip mąż Agnieszki mnie zawiózł super facet czekał ze mna 2 a nawet 3 godziny.
feroMonik
Teresa, wysłałam Ci "prywatną wiadomość". Widziałaś? Odpowiedz!
Mój mail: sikorskam@yahoo.com
aga_i_oli
Czesc. Wlasnie wrocilismy z naszego bardzo dlugiego pobytu we Wladku. Ludzi tlum. Przewaznie rodziny z dziecmi. Ale na plazy miejsce mozna znalezc. Deptaczek na plazy jest super. Nie wiem jak bysmy poradzili sobie bez niego.Niestety Oli nam sie powaznie rozchorowal. Ma zapalenie pluc albo oskrzeli icon_sad.gif (albo i to i to)Bylismy w szpitalu icon_sad.gif Jutro przyjdzie do nas nasza pediatra i powie co robic dalej. Oli nie chce przyjmowac lekarstw icon_sad.gif To wszystko przez zabki i zwiazany z nimi katar. Wychodza mu cztery czworki. Czekamy na stronke ze zdjeciami. A jak chcecie piszcie na priva aga-iaga@wp.pl
Pozdrawiamy,
Aga Oliwier i Filip
PS. Moko Filip dziekuje za piwko szkoda ze nie udalo nam sie potem spotkac razem.
Moko i Oskarek
Hejka, dawno mnie nie było. Musze Wam powiedzieć że będzie mnie mało tu bo nie mam już stałego łacza. No ale będe się starać bardzo mocno. Pozdrawiam. Aga ucałuj Oliego.Trzymajcie się. Paapaa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.