To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

częste bieganie do łazienki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika32
cześć wszystkim przyszłym mamom. Chciałabym sie dowiedzieć czy to normalne, aby w połowie 5 miesiąca wciąż biegac do łazienki , czasem co 15 min chce mi sie siusiu, czasem co godzinę, ale generalnie bez łazienki - nie zyję. czy to nie za wcześnie, zawsze wydawało mi się, ze to przypadłość kobiet w zaawansowanej ciąży, gdy duży brzuszek uciska już co nieco. Czy Wy tez tak macie?
MartaMarcin
Ja tylko jak zaszłam w ciążę to z łazienki wyjść nie mogłam.
Potem było jeszcze gorzej i okazało sie, że mam infekcję dróg moczowych- może warto to sprawdzić.
Teraz zaczynam osmy miesiąc i średnio co godzinę jestem w łazience- zrobiłam badania moczu i znów mam infekcję dróg moczowych. Na dodatek jeszcze mam białko w moczu. Mam nadzieje że furagin pomoże.
Karolka18
Ja z pęcherzem mam wszystko wporządku a do łazienki biegam co 15 minut icon_wink.gif Ale to faktycznie ostatnio icon_smile.gif Wcześniej nie pamiętam dokładnie,ale chyba od 6 miesica latałam do łazenki co godzinka. To normalne w ciąży icon_smile.gif Późnie rzeczywiście- jest tragicznie icon_rolleyes.gif W nocy robie siku 3 albo 4 razy icon_lol.gif Się wyspać nie moge nawet icon_wink.gif A mówią,żeby korzystać i spać jak najdłużej, żeby oszczędzać siły na dziecko icon_lol.gif W moim przypadku to nierealne icon_wink.gif
Izku
Witam!

Ja jestem w czwartym miesiącu i właściwie mogłabym zamieszkać w łazience.... chyba zaczęło się to już w drugim miesiącu. Biegam co kilkanaście minut. Rzadko się zdarza, żebym przespała całą noc. Zwykle odwiedzam kibelek 3-4-5 razy w nocy. Tragedia!!! Rano budzę się nieprzytomna! icon_sad.gif
A zapalenia żadnego na pewno nie mam. Wygląda na to, że musimy się z tym pogodzić...i poczekać do końca ciąży...chociaż to jest strasznie uciążliwe! icon_rolleyes.gif
Vera
u mnie natomiast był to pierwszy objaw ciązy icon_wink.gif
Adriannna
Ika, ja mam to samo. Od poczatku piatego miesiaca toaleta stala sie moja najlepsza przyjaciolka...w ogole najlepiej gdybym postawila sobie tam lozko polowe i w niej zamieszkala. Moja ginka powiedziala, ze to calkiem normalny objaw i wcale nie tylko typowy dla kobiet w zaawansowanej ciazy. Widocznie dzidzi wygodnie na Twoim pecherzu... 06.gif
aksonia
Ja też trące się do waszej rozmowy, bo przeszłam już ciężkie zapalenie dróg moczowych inerek w 4 miesiącu ciąży, więc chyba częste chodzenie do toalety nie oznacza żadnej choroby, bo z mojego doświadczenia "chorobowego" właśnie zbyt rzadkie bolesne oddawanie moczu świadczy o jakimś zapaleniu..a z drugiej strony lekarz który prowadził mnie podczas terapii antybiotykowej mówił ze jeśli oddawanie często moczu wypłukuje z nas bakterie, i zalecił mi picie dużej ilości wody właśnie w ciązy, po to by wypłukać niepotrzebne "trucizny"...icon_smile.gif
Ja też często chodzę do łazienki ale u mnie problem jest z zbyt szybką przemianą materii, więc też lubię posiedzieć sobie i czasem poczytać jakiś ciekawy artykuł w gazecie icon_wink.gif
Ika32
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi - pocieszyłyście mnie, że to całkiem normalne. Już myslałam, ze to ze mną coś nie tak. Pozdrawiam wszystkie "kochające" toaletę:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.