To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

IDE NA WYCHOWAWCZY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marekmruk10
WITAM. NA IMIE MAM MAREK W LISTOPADZIE URODZIŁ MI SIE SYN .JAK NARAZIE JA PRACUJE A MAMA OPIEKUJE SIE ADASIEM .OD KWIETNIA BEDZIE NA ODWRÓT .CZY KTÓRYS Z SZANOWNYCH TATUSIÓW PRZEZYŁ TAKI "POLIGON"?JESLI TAK TO JAK?
anita b.
mam dwóch kumpli, którzy siedzieli z dziećmi. Jeden nawet z dwójką icon_smile.gif Obaj sobie to chwalili. W jednym przypadku żona wróciła do pracy po 3 miesiącach, ale tata dał sobie radę i córcia najpierw powiedziała "tata", "mama" przyszło później icon_smile.gif

powodzenia!
Dudek
Powodzenia życzę fajna sprawa jak Tata chce się maluszkiem zająć też bym tak chciała
pozdrawiam
amo
Moj maz wychowal Kubusia i siedzial tez troche z Asia. Teraz niestety zatrudniamy do Asi obca osobe. Fakt, w domu jest czysciej, kiedy wracam z pracy, ale to nie to samo.
Kuba do tej pory ma bardzo silna wiez z tata.
Agnieszka*
Mój mężulo tez był z naszym Kubusiem do 9 miesiąca życia gdyz ja wróciłam do pracy po 3 miesiącach. Super sobie radzil. Wprawdzie obiadów niestety nie gotował ale dziecko było zawsze czyste i nakarmione icon_smile.gif. Do dziś tylko tatuś kąpie swoich synków - to jest ich męska sprawa.
Tak sobie czasem myślałam o tym, ze mężczyzni czują sie odepchnięci na drugi plan po narodzinach dziecka (tak sie pisze w gazetach). A czy czasem to własnie nie oni sami odchodzą na ten drugi plan? Bo gdy taki tatuś wstaje w nocy, karmi, kąpie i przewija (oczywiście na zmianę z mamusią) to nie ma szansy poczuc sie niepotrzebny icon_smile.gif
joanna krzyczkowska
Jestem dziennikarka. Szukam ojca ktory zdecydowal sie na urlop wychowawczy i zechce o tym opowiedziec. Jesli jestes (lub byles) takim szczesliwcem, albo jest nim twoj brat, kumpel, sasiad. Odezwij sie.
Joanna
501 242 713
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.