To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Diagnostyka alergologiczna Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

reszka
Własnie wróciłam ze spotkania alergologów. I dowiedziałam sie co nastepuje.

1) W szpitalu na Strzeleckiej od stycznia działa oddział diagnostyki alergologicznej. Oddzial diagnozuje, jak sama nazwa wskazuje, nie leczy, leczenie odbywa sie w poradni, po ustaleniu diagnozy. Diagnozuja szybko, robia duzo badań. Nie ma w tej chwili dużych kolejek, mamy moga byc z dziećmi, oddział jest czterołóżkowy, potrzebne jest skierowanie. Telefon - 012) 421 13 44

2) Dzieci w wieku 7, 8, 9 lat, z podejrzeniem szeroko pojętej astmy moga byc włączone do programu diagnostyki astmy, też w Krakowie, ul. Śniadeckich, w zakładzie alergologii. NIE TRZEBA SKIEROWANIA. Tel. 012) 424 88 91. Program trwa do końca roku, no chyba że sie wcześniej wyczerpie.

Może sie komus przyda.
mazia
reszka a czy to oznacza, że badania trwają dłużej i trzeba dziecię zostawić w szpitalu?bo to mnie przeraża...... zwłaszcza ze miałam wątpliwą przyjemność być w tamtym roku w tym szpitalu z SZymusiem. icon_mad.gif




___________________
MArzena mama 3,5letniego SZymusia i 5miesięcznego MAtusia
sara2006
a kiedy mozna zrobic dziecku testy alergiczne ????
i słyszałam ze pół rocznemu dziecku mozna zrobic badania czy ma uczulonie na skaze białkową ???
czy to prawda ??????
anax
sara z tego co się orjętuję to wiarygodne testy alergiczne wychodzą w 3 roku życia.te które są robione na rękach.O skazie białkowej nic nie wiem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.