To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A ja dorabiam sobie przez internet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iwonapo78
Hej. Jestem mamą dziwięciomiesięcznej Hani i ostatnio znalazłam sposób, żeby dorobić sobie troszkę przez internet w czasie, gdy ona ucina sobie drzemki. Nie są to jakieś większe sumy, ale na moje drobne zachcianki, albo pieluchy Hani wystarczy J. Cała sprawa wygląda w skrócie tak: Do tej pory, kiedy dostawałam na swoją skrzynkę reklamy, tylko mnie to wkurzało i od razu je wywalałam. A reklamującym się firmom oczywiście zależy, żeby czytać ich reklamy. Powstały więc firmy, które biorąc kasę od reklamodawców zobowiązują się, że roześlą reklamy i że będą one przeczytane. Żeby spełnić to zobowiązanie część pieniędzy od reklamodawcy (pewnie bardzo niewielką w porównaniu z tym, ile zostawiają sobie) przeznaczają dla tych, którzy te reklamy będą czytać. Innymi słowy – płacą po kilka groszy za przeczytanie reklamy (a dokładniej rzecz biorąc nawet nie za przeczytanie, tylko za pozostanie na stronie z reklamą od 10 do 30 sekund). Jeśli takich reklam po kilka groszy dostaje się trochę w ciągu dnia, a potem w ciągu miesiąca, to można sobie troszkę uzbierać. Jeśli też siedzicie w domu z dzieciaczkami i czasami macie wolną chwilkę, to polecam serdecznie - wystarczy tylko mieć dostęp do internetu i posiadać skrzynkę pocztową. Podaję swojego maila, jeśli macie ochotę spróbować – chętnie pomogę: wyślę wam adresy stron, gdzie można się zapisać do takich firm, ewentualnie wyjaśnię wszystko jeszcze dokładniej.
Acha, jeszcze jedno - znalazłam też dwie firmy, które zajmują się badaniem rynku prowadząc ankiety przez internet - też płatne. I też chętnie podzielę się adresami .
Pozdrawiam
Iwona
iwonap78@gazeta.pl
MamaJiP
Ciesz się że dorabiasz sobie przez internet. icon_smile.gif

Lecz tu nie znajdziesz nikogo naiwnego, żadna mama się na to nie nabierze icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Elak
Raczej należało napisać: podaję komuś swoje dane, infekuję sobie komputer wirusami i programami szpiegującymi, tracę czas na klikanie w reklamy zamiast zająć się czymś pożytecznym i naiwnie czekam, aż mi ktoś zapłaci. I jeszcze wciągam w to dziadostwo inne osoby icon_evil.gif
Wszystko to jedno wielkie oszustwo!!!!
Wiem z doświadczenia jak to wygląda! icon_twisted.gif
Szczerze odradzam!
https://www.nasz_sukces.webpark.pl
KM
CYTAT(Elak)


Ja również icon_confused.gif
m4rusia
A ja tak spragniona dodatkowej kasy, że być może bym się nabrała icon_redface.gif

Dzięki dziewczynki za olśnienie
malu
czysta fikcja
iwonapo78
Przeczytałam Wasze odpowiedzi na mój post i muszę stwierdzić tylko jedno - jeśli się na czymś takim przejechaliscie, to o.k., wycofuje się z tego, co napisałam - w tym sensie, że nikogo nie namawiam i nie polecam. Ja po prostu jestem w tym od niedawna i na razie wszystko wydaje się być w porządku. Ale piszecie tak dlatego, że faktycznie spróbowaliście i okazało się to oszustwem? Pytam serio, bo jeśli tak, to po prostu z tego zrezygnuję. Proszę, żeby ktoś z Was dał znać, jeśli miał do czynienia z tego rodzaju pracą.
A co do firm ankieterskich, o których pisałam na końcu postu, to chyba (wolę już o niczym nie zapewniać, więc lepiej użyć "chyba") raczej nie jest żadne oszustwo. To jest coś na zasadzie znanego CBOSu, czyli Centrum Badania Opinii Społecznej. W jednej z tych dwóch firm wypełnienie ankiety jest wynagradzane pieniężnie, w drugiej za ankiety zbiera się punkty, które można wymienić potem na nagrody. Wygląda mi jednak na to, że ankiet niestety jest bardzo bardzo mało, bo ja zapisałam się ze dwa miesiące temu i otrzymałam do tej pory tylko jedną ankietę. Ale być może to jest właśnie jeden z argumentów na to, że nie jest to oszustwo - nie chodzi tu o regularny zarobek przez internet (o ile dobrze pamiętam, to w jednej z tych firm, przy rejestrowaniu się było nawet zaznaczone, żeby nie traktować tego zajęcia jako sposób na utrzymanie się). To tylko parę dodatkowych złotych raz na jakiś czas. Zresztą sami przecztajcie sobie regulamin, jesli macie ochotę. I sami oceńcie, czy to wygląda na oszustwo, czy nie, bo ja nie chcę przykładać do tego ręki i nikogo zapewniać o tym, że to działa. Tym bardziej, że jeszcze nie otrzymałam żadnych pieniędzy z tych firm. Ale gdyby zadziałało, będzie mi miło, że się z Wami podzieliłam adresami stron tych firm (ale zrobiłam teraz z siebie matkę Teresę z Kalkuty, co? wink.gif ). Jeśli więc macie ochotę...:
www.imasonline.pl
www.epanel.pl
KM
W CBOS-ie też się zbiera punkty? icon_wink.gif To chyba się tam zgłoszę.
Elak
iwonapo78 napisałam do Ciebie na pw.
Ale jeszcze dla wszystkich innych ewentualnie zainteresowanych:
TAK KILKAŁAM W REKLAMY, SZUKAŁAM INNYCH ŻEBY SIĘ ZAPISALI icon_redface.gif NIKT MI NIE WYPŁACIŁ ANI CENTA icon_twisted.gif
Od firm co miały przysyłać ankiety nic nie otrzymałam icon_evil.gif
Osobiście nie znam osoby, która w ten sposób coś zarobiła wink.gif
Kocurek
Iwona, a czy ty dostałaś już jakiekolwiek pieniądze "do ręki"?

Mnie osobiście zniechęciła do sprawy nie tyle niepewna forma zarobkowania opierająca się w sumie na obietnicy (bo Iwona żadnej umowy z nimi nie podpisywałaś?) tyle że napisała to osoba z jednym postem na koncie, więc - niestety - niewiarygodna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.