To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Badania dawców szpiku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Czy któraś z Was miała do czynienia z badaniem szpiku? Zgłosiłam się do OCRDSIKP jako potencjalny dawca i teraz czekam na te badania. Najbardziej ciekawi mnie to w jaki sposób bada sie tą zgodność antygenów (chyba tak to sie nazywa icon_confused.gif ) Badaja to z próbki krwi ? Jak długo trwa pobieranie materiału do badań? Piszcie wszystko co wiecie.
Ludek
A w jaki sposób sie zgłosilaś?

Ja swego czasu wysyłałam maile i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
m4rusia
Napisałam maila na ocrdsikp@o2.pl a w nim, że kilka lat temu zgłaszałam się do Poltransplantu jako potencjalny dawca szpiku ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi i żeby oni mi odpowiedzieli Praktycznie natychmiast otrzymałam mail właśnie z Rejestru z wyjaśnieniami. Ty też jesteś zainteresowana dawstwem szpiku?
Ludek
Regularnie oddajÄ™ krew, to szpik tez mogÄ™ icon_lol.gif
m4rusia
Ja też jestem dawcą krwi więc chyba "zaprawiona" w tym jestem icon_wink.gif
mamami
Z tego co wiem badania wykonuje się z próbki krwi.
Gorsza sparwa jest taka że są całe tłumy ludzi do przebadania a oczywiście nie ma na to pieniędzy icon_confused.gif
m4rusia
CYTAT(mamami)
Gorsza sparwa jest taka że sÄ… caÅ‚e tÅ‚umy ludzi do przebadania a oczywiÅ›cie nie ma na to pieniÄ™dzy  :?


Aż mnie szlag trafia jak na tak ważne rzeczy nie ma kasy. icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif . Co jest wazniejsze od życia ludzkiego ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.