To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Epoka Lodowcowa 2: Odwilż

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Już nie mogę się doczekać.

Epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Lody pękają, śniegi topnieją, a zwierzęta cieszą się nowo zdobytą wolnością. Maniek chce założyć rodzinę, dawno jednak nie spotkał na swej drodze żadnego innego mamuta i boi się, że może być ostatnim przedstawicielem swojego gatunku... a wtedy poznaje Elę, ostatnią panią mamutową na Ziemi. Problem w tym, że Maniek i Ela serdecznie się nie znoszą, a jakby tego było mało, Ela uważa, że jest oposem! Maniek, Sid i Diego szybko zdają sobie sprawę, że wolność ma swoją cenę: postępująca odwilż zagraża olbrzymiej lodowej tamie, która w każdej chwili może pęknąć, zalewając wodą okolicę (stopklatka.pl)


Epoka


Tobatka
Ta.. W czerwcu... wrrrr... Nie lubię, jak zapowiadają filmy na pół roku przed.. Od miesiąca juz reklamy widzę... wrrrr...

Też się doczekać nie mogę icon_smile.gif
marghe.
a dlaczego mnie sie wydawało ,ze 31 marca wchodzi?
mama_do_kwadratu
Bo wchodzi 31 marca icon_wink.gif
CrazyMary
Tak, 31. Marta codziennie sie mnie pyta czy to juz dziś icon_lol.gif Chyba będziemy musiały iść na premierę. wink.gif
Tobatka
To co w takim razie wchodzi w czerwcu, a reklamę widziałam wczoraj??? Z czym mi się pociepało (Epoka 2 tez wczoraj była reklamowana)... Kurcze... Teraz widać, jak brak snu na moją pamięć i kojarzenie wpływa....

Jeśli w marcu, to cudnie..

Ale jaki to film wchodzi w czerwcu?? hmmmm......
mama_do_kwadratu
Ktoś już widział?
marghe.
w czerwcu to moze Over the Hedge?

Nie widziałam, za duze tłumy w weekend
pójdziemy w tygodniu
Simson
Widziała moja Ola, była z ciocią i najbardziej podobał się jej "szczurek" (czytaj wiewiórka) wink.gif podobno fajny filmik
mama_do_kwadratu
Byłam, widziałam, uśmiałam się po pachy. Rewelacyjny dubbing, fajne piosenki (sępy są bossskie) no i love story.
Polecam.
rzenia
Fajne, gdzies w internecie jest recenzja (negatywna) - ogolnie przesadzona ale cos w tym jest. Ja wszystkie Shreki, Epoki, Dzungle wsadzam do jednego wora. Fakt, ze posmiac sie mozna ale zwierzeta wyst. w filmie cos maja z zaburzen kompulsywnych icon_wink.gif jak we wszystkich (prawie) bajkach naszych czasow.
CrazyMary
Byłyśmy wczoraj. Przyjemny, chwilami zabawny, ale były też momenty grozy, kiedy Marta się bała (na Bambim się za to nie bała). Ale i tak bardziej nam się podobała pierwsza część.
mama_do_kwadratu
Tak, pierwsza część lepsza IMO
Edi Zet :)
Wg. mnie klapa. Dłużyzny, takie porozciągane akcje, bez pointy, nuuuuda.... moje dzieci chciały wyjść ze dwa razy w ciągu filmu. Sid wcale nie śmieszny, zero śmiesznych dialogów, a te dwa oposy wkurzajace.....
NaprawdÄ™. Ja nie polecam.
malinowa i Malina
No to nie wiem - iść czy nie iść? Myślałam, że dzisiejszy zimowy dzień spędzimy w kinie.
CrazyMary
No lepsze to niż nudzić się w domu, ale bez rewelacji icon_smile.gif Marta sie nie nudziła, ale trochę się bała tych pływających. wink.gif
mallgola
A nam czyli mnie i dzieciakom się podobało ,ale część pierwsza lepsza. Właśnie dzieciaki oglądają dla przypomnienia, a ja mam czas wolny icon_biggrin.gif ( że też pospać nawet w sobote nie mogą)
marghe.
pierwsza część faktycznie lepsza.
Ta ujdzie
Gaba bała sie tych wodnych cośów.. ale wyszła zadowolona. Przy wyczynach biednego wiewióra zarykiwała sie ze śmiechu
ewis_
Mojej 4,5-latce się podobało (tacie też).
Nie bała się, choć generalnie jest z tych przeżywających...
Arwena.
U nas podobnie jak u marg i aleve. Chociaż bardziej od wiewióra podobały się oposy icon_smile.gif
addera
Bylismy w sobotÄ™ icon_wink.gif
Michał sie bał wodnych stworów. Ze dwa razy chciał wyjśc z kina z zapewnieniem, ze resztę obajrzymy jutro icon_wink.gif

Pierwsza część moim zdaniem lepsza, ta raczej z gatunku OZ - obejrzeć, zapomnieć.

Czy ktoś juz mówił, że Elki to wariatki icon_lol.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(addera)
ta raczej z gatunku OZ - obejrzeć, zapomnieć.


eee, aż tak źle?
marghe.
CYTAT(addera)
Czy ktoÅ› juz mówiÅ‚, że Elki to wariatki  :lol:


a co , sypiasz do góry nogami podieszona na gałezi ?icon_biggrin.gif
Villi
My dopiero dziś byliśmy. Wodne stwory to podobno jakies zmutowane Ichtiozaury i biedny przodek krokodylka zdechnął icon_wink.gif

Michu generalnie zachwycony, ja też, poniewaz nie ma to jak odpowiednio komentujace towarzystwo podczas oglądania icon_smile.gif No i ten tygrys, mrrrrru icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.