To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klucha w gardle

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lina m.
No. I mam takie coś. Cały dzień skupiam się WYŁĄCZNIE na łykaniu śliny bo mam wrażeenie,że to dziadostwo jakoś przeleci. Co to ? Skąd to?
Wiecie o czym mówię ?

Jak się tego pozbyć.

Mam napaści durnowatych myśli,że to pewnie tasiemiec bo mu się nudzi i chce sobie powyglądać albo że gardło zarasta mi błoną.
NIe mogę myśleć o niczym innym. Zwariuję... to trwa od kilku tygodni z krótkimi przerwami.
Psi
Nerwica?
Eta
Znam to.
Mija samo niewiadomo czemu, więc nie wiem jak z tym walczyć.
Niestety nerwica.
Gosia z edziecka
Nerwy.
Co mogę poradzić? Psycholog? Herbata z melisy (jeśli zacznie działać to po kilku dniach stosowania)? Jest jakiś powód stresu. Jak go zlokalizujesz i usuniesz to klucha sama przejdzie.
Aha, jak pójdziesz do internisty, to może Cię zacząć leczyć na wrzody, niestety, bez sensu.
marghe.
j. w.
Graz
A może wydzielina z zatok spływająca tylna ściana gardła - ja tak mam icon_confused.gif
Trusia
Ja bym polecała melisę osłodzoną miosem - słodkie pomoże rozpuścić to badziewie. A ja tak mam przy suchym powietrzu.
beattta
CYTAT(Graz)
A może wydzielina z zatok spływająca tylna ściana gardła - ja tak mam  :?

Zgadzam się z Graz. Warto sprawdzić u laryngologa czy nie jest to przyczyną "kluchy".

Lina, zajrzyj do mojego wątku o tym samym problemie. Klucha sama przyszła i sama poszła. Niestety objawy wróciły w ubiegłym roku i wtedy przyczyną okazała się zatokowa wydzielina spływająca po tylnej ścianie gardła. Pomaga mi na to Buderhin.
lina m.
buderin ? mam chyba coś takie w psikaczu do nosa... czy chodzi o to?


Wydaje mi się, że gdyby to były zatoki - czułabym klucha zaraz po przebudzeniu ( osiadła wydzielina z nocy) a ja go mam zaraz po pierwszym sniadaniu.
beattta
CYTAT(lina m.)
buderin ? mam chyba coś takie w psikaczu do nosa... czy chodzi o to?


dokładnie, to ten lek

CYTAT(lina m.)
Wydaje mi się, że gdyby to były zatoki - czułabym klucha zaraz po przebudzeniu ( osiadła wydzielina z nocy) a ja go mam zaraz po pierwszym sniadaniu.


moja klucha pojawiała się chwilę po przebudzeniu
Kari07
Ja tak miałam przy braniu leków na tarczycę.
Niestety pani doktor przeadział z dawką hormonów i efekte była owa "klucha" , nerwica + szybkie chudnięcie
marghe.
buderin czy buderhin?
mallgola
Buderhin,(czyli budesonidum) icon_lol.gif
beattta
CYTAT(marg.)
buderin czy buderhin?


buderhin icon_redface.gif
poprawiłam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.