To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

usg 3d w Corfamedzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Madzia
Dziewczyny czy któraś z Was robiła usg 3D w Corfamedzie?? proszę o opinię.
Może też któraś z Was zna dr Barcikowskiego?? Co o nim sądzicie jako o specjaliście??
Bardzo dziekuje Wam za wszelkie informacje. 8 kwietnia wybierqam siÄ™ tam na badanie i chce znac Wasze opinie wink.gif
laguna
ja bylam na 3d w corfamedzie jakis miesiac temu. Trafilam na dr Maslaka. Pan doktor ma specyficzne metody objasniania badania i zaczynal zawsze od wymienienia najgorszych wad dziecka jakie sie moga zdarzyc co niejednokrotnie przyprawialo nas z mezem o palpitacje serca. i tak np pan doktor ogladajac nasza dzidzie mowil:... o tutaj powinny byc 3 naczynia pepowinowe co prawda te dzieci z 2 tez czasami dozywaja- wiec my sie juz wpatrujemy a cisnienie nam skacze- a pan doktor przyglada sie przyglada poteguje napiecie po czym z usmiechem na ustach mowi no ale tu sa wyrazne 3!!!!!! takich momentow bylo kilka a my malo nie dostalismy zawalu:)))) Jakos w przypadku wlasnej dzidzi takie sytuacje nas nie bawia. Pozatym wszystko bylo ok. Teraz zapisalam sie na #d do corfamedu na 13 marca ( bo wtedy bylo jeszcze za wczesnie na badanie przeplywow i dalsza diagnostyke co sie robi od 21 tygodnia. Tym razem idziemy do dr Barcikowskiego wiec bardzo licze na Twoja relacje.
Pozdrawiam goraco
a badanie i widok twarzyczki dzidziusia sa naprawde niepowtarzalnym przezyciem
Mama Madzia
Laguna dzięki za info. rzeczywiscie doktor u którego byliście ma specyficzne poczucie humoru, mnie też by to nie bawiło.
Powiedz ile trwa takie badanie? Nagywana te zmialaÅ› plytkÄ™ z dzidziÄ… icon_question.gif trzeba miec swoja plyte czy oni dajÄ… icon_question.gif
Ja idę 8 kwietnia i będe wowczas w 20-21 tygodniu mam nadzieje, ze zrobia mi taką dobrą juz dignostyke , zbadają te przepływy no i moze płec się zobaczy wink.gif bo ja jadę specjalnie na to usg z Wielunia a więc mam 120 kilosków wink.gif ale co sie nie robi dla dzidzi icon_lol.gif nie ukrywam, ze stersuje sie trochę tym badaniem.
laguna
badanie trwa ok 20-30 min plytke daja swoja (ja mam nagranych 6 kilkusekundowych filmikow) oczywiscie za nia placisz dodatkowe 10 zl
za kolejne 10 zl mozesz tez miec duze kolorowe zdjecie dzieciaczka
mnie badanie zdjecie i plytka wynioslo 140zl ale bylo warto
pozdrawiam

acha nie jest to plytka dvd tylko cd-R i nie da jej sie obejrzec na odtwarzaczu dvd tylko na kompie
joakar
Chodziłam do Maślaka przez całą ciążę, pod koniec (mojej ciąży oczywiście) kupili właśnie to usg ale jak byłam na wizycie to doktor jeszcze nie umiał go obsługiwać icon_confused.gif

On naprawdę jest zabawny icon_eek.gif - Teraz to się z tego śmieję, ale co się wciąży nadenerwowałam to moje. Nie było wizyty, żeby czegoś ciekawego nie powiedział, mimo to musze powiedzieć, że ma dobre wyczucie i zleca wszystkie potrzebne badania więc ogólnie byłam z opieki zadowolona
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.