To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może spotkanie w sobotę ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Mój mąż wyjeżdża w sobotę po południu na całonocną sesję RPG icon_biggrin.gif
Tak więc chata wolna icon_biggrin.gif Macie czas i chęci na kolejne spotkanie icon_question.gif icon_biggrin.gif
ewabi
ja mam icon_biggrin.gif wielkÄ…
w kwestii ostatecznych możliwości wypowiem się w ... piątek i sobotę
Doruśka
ja chce!!! koniecznie!!!
Potwora
Ale Wam dobrze...
skanna
Jak pan mąż wrócą do domu, to spytam, czy dostanę wychodne. Może się z lekka burzyć, więc się nie deklaruję na 100% choć ochotę mam jak zwykle olbrzymią.
kachaaa
jak moje pidżama party nie wypali to przyleze dam znac w piątek
Doruśka
no to ja sie deklaruje ,ze przyniose te Tuperwary i Wam cisto albo coÅ› w nich zrobie , jesli spotkanie dojdzie do skutku i gospodyni pozwoli:)
skanna
Doruśka, masz tę michę do drożdżowego? To przynieś koniecznie, koniecznie, bo ja myślę nad takim prezentem dla mojej mamy - ona lubi drożdżowe, ale wyrabiania i pilnowania wyrastania to już nie lubi. Słyszałam, że to faktycznie działa, ale jednak chciałabym się przekonać icon_razz.gif
skanna
Aha, jak można się domyślić z powyższej wypowiedzi - zamierzam przybyć, pan mąż się zgodzili, aczkolwiek najpierw mi przypomniał, że mieliśmy iść w sobotę na Wyznania gejszy. Zatem trzymajcie kciuki, żeby był więcej niż jedyny seans na 21 icon_twisted.gif
Doruśka
przyniosę icon_smile.gif ja juz sie przrekonałam ,ze działa icon_smile.gif
menada
No to bomba icon_biggrin.gif

Ja zrobię sałatkę grecką icon_lol.gif Mam do tego pyszne greckie winko icon_lol.gif icon_lol.gif

Skanna, w Heliosie "wyznania gejszy" są w sobotę na godz. 16:15, 18:45, 21:15, a w Koronie jest jeszcze więcej seansów.

Dorusia, kuchnia jest do Twojej dyspozycji icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Menada jutro będę rozmawiać z rodzicami, tzn. pertraktować zobaczę jak zapatrują się na wzięciem Maksia do siebie. Chętnie wpadnę i proszę o adres icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Wogóle to mam straszną ochotę na rafaello - jak myślicie nie będzie za słodko jak zrobię icon_lol.gif icon_question.gif
ewabi
Dorusia a to "czary mary" do kapuczino masz? Bo ja nie lubię drożdżowego, a kawkę owszem owszem.

Osobiście nie wiem jeszcze co przyniosę, bo muszę najpierw obmyslić w głowie jakieś sprytne rozwiązanie tej soboty, gdyż wcześniej muszę jeszcze stawić się z rodziną na imieninach u szwagra ;
ewabi
CYTAT(Ola Fisia)
Wogóle to mam strasznÄ… ochotÄ™ na rafaello - jak myÅ›licie nie bÄ™dzie za sÅ‚odko jak zrobiÄ™  :lol:  :?:

nie będzie nie będzie nie będzie
mniam mniam mniam

ależ się wypowiedziałam icon_biggrin.gif
menada
CYTAT(ewabi)
CYTAT(Ola Fisia)
Wogóle to mam strasznÄ… ochotÄ™ na rafaello - jak myÅ›licie nie bÄ™dzie za sÅ‚odko jak zrobiÄ™  :lol:  :?:

nie będzie nie będzie nie będzie
mniam mniam mniam


Podpisuję się oboma "ręcami" icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Olu pertraktuj, adres juz wysłałam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ila
Ja tez chetnie dolacze, musze troche odreagowac, bo albo siedze przy kompie, albo zabawiam Dawisia,
albo cos sprzatam... zadnej rozrywki Kochane icon_rolleyes.gif

Jeszcze nie wiem co zrobie. Jak cos wymysle, to dam znac wink.gif

Moge kogos zabrac po drodze, tylko ja wyjde dopiero jak Dawid zasnie.
Doruśka
Ewa, kapucznino jest Twoje icon_wink.gif
menada
Ila, cieszę się że uda Ci się dołączyć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jestem w niezłym stresie co opisałam w "Na każdy temat" , ale tym bardziej ucieszy mnie wasze kojące serce towarzystwo i przysmaki icon_wink.gif icon_smile.gif
ewabi
czyli spotkanie aktualne?

przyjadę z czymś konkretnym. naleśniki ze szpinakiem np. może być?
Monika ww
Po pierwsze, buziaki dla Jakuba z okazji półurodzinek icon_biggrin.gif

Po drugie, całe szczęście, że Ila przed chwilą zapytała się na gg czy idę na spotkanie... bo by mi koło nosa przeleciało icon_rolleyes.gif
Zapytałam męża powiedział, że mogę icon_lol.gif tzn. on może z dziećmi zostać icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ula, poproszę o adres i instrukcję co przynieść....
skanna
Menada, Ewa, Dorusia, Ila, Ola, Monika, Kaacha i ja. Tyle nas będzie? Czy ktoś jeszcze?
Jak myślicie - jedna blacha pizzy taka na cały piekarnik wystarczy? Czy zrobić dwie? Pizza raczej na grubawym cieście.
Normalnie zrobiłabym dwie, ale biorąc pod uwagę zapowiedziane już smakołyki, nie wiem, czy damy radę?
Potwora
Skanna - może jedną, jak każda z nas coś przyniesie będzie naprawdę dużo jedzonka, jeszcze Ewa chce zrobić naleśniki, Ula sałatkę. Ja mam już "przegryzione" rafaello, Dorusia jakiegoś drożdzowca szykuje...
skanna
No właśnie Dorusia nie tylko drożdżowca, więc tego jedzenia naprawdę dużo będzie. Nie żebym Wam pizzy żałowała, robota dla mnie (a właściwie dla moich maszyn) też taka sama. Tylko o biodra się martwię i inne oponki icon_biggrin.gif

A ktoś wie, co z Mojżeszkową?
Doruśka
hurra!!
wreszcie cos czego nie jem jak sie ciesze icon_smile.gif)) bo juz sie zastanawiałam jak to pogodzić wszystko icon_wink.gif

Sylwia ,zdecydowanie jednÄ… icon_smile.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
No właśnie Dorusia nie tylko drożdżowca, więc tego jedzenia naprawdę dużo będzie. Nie żebym Wam pizzy żałowała, robota dla mnie (a właściwie dla moich maszyn) też taka sama. Tylko o biodra się martwię i inne oponki icon_biggrin.gif

A ktoś wie, co z Mojżeszkową?


Mojzeszkowa wczoraj zjadla za duzo sledzi i dzis pokutuje.
nigdy wiecej sledzi.
nie przyjde, za bardzo cierpie icon_cry.gif .
Potwora
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
CYTAT(skanna)
No właśnie Dorusia nie tylko drożdżowca, więc tego jedzenia naprawdę dużo będzie. Nie żebym Wam pizzy żałowała, robota dla mnie (a właściwie dla moich maszyn) też taka sama. Tylko o biodra się martwię i inne oponki icon_biggrin.gif

A ktoś wie, co z Mojżeszkową?


Mojzeszkowa wczoraj zjadla za duzo sledzi i dzis pokutuje.
nigdy wiecej sledzi.
nie przyjde, za bardzo cierpie icon_cry.gif .


Biedna Mojżeszkowa przytul.gif
menada
Przyjechałam do teściów żeby dopaść kompa z internetem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mhm, juz mi slinka leci icon_biggrin.gif

Do zobaczenia wieczorkiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kachaaa
tym razem bezemnie
moje piżama party wypaliło więc zaraz będe miała najazd takich kilku swirusek bo to babskie piżdżama party
ale następnym razem sie stawie
miłej zabawy
agaq
Menadko, poproszę ślicznie o jakieś specjalne powiadomienie prywatne następnym razem. Och, jak ja chętnie bym sie z Tobą znów spotkała, nie mówiąc o reszcie wrocławianek. Jakoś zawsze wchodzę na dolnośląskie tuż po imprezce, nie dane mi widać... Tylko nie wiem czy przyjęłybyście do swego grona kiepskogotującą icon_wink.gif
skanna
Pewnie, że byśmy przyjęły - wczoraj jeszcze jedna gotująca to byłoby już za dużo icon_wink.gif. I tak zostało jedzenia jak na pułk wojska.
Zrezygnowałam dziś ze śniadania icon_razz.gif

Dzięki dziewczyny, jak zwykle było super, ja poproszę częściej.
Ila
To prawda, z jedzeniem przegielysmy icon_rolleyes.gif
Ja cudem zwloklam sie na basen, a przed zaserwowalam sobie tylko jablko.
Dziewczyny dzieki, spotkanie jak zwykle super icon_biggrin.gif Dawid ladnie spal, nie obudzil sie w czasie mojej nieobecnosci wink.gif
Agaq zapraszamy icon_biggrin.gif

A zaraz czeka mnie kawka z drozdzowym ciastem Dorusi, mniam icon_biggrin.gif
Potwora
To ciasto pięknie wyrosło, prawda? icon_wink.gif

Powiem Wam, że wciąż nie jestem głodna - nie jem na razie śniadania icon_lol.gif

Wogóle to jakoś wciąż pamiętam zapach dzidziusia icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Doruśka
ja teraz kawę piję, a łeb mnie boli okrutnie,i nie wiem ,czy sie od Skanny zaraziłąm icon_wink.gif) czy za mało tego pysznego winka ? icon_lol.gif
skanna
Dorusia, przypominam, że mnie po winie zaczęło boleć.
Dziś też wstałam z bólem głowy, ale po kawie przeszło.

Ola, do twarzy Ci było z dzidziusiem icon_wink.gif
Potwora
Melduję, że mnie też boli głowa icon_rolleyes.gif Ktoś z boku, po lekturze tego wątku mógłby stwierdzić, że ostro balowałyśmy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Skanna - wiesz przecież na najfajniejsze dzidziusie to czyjeś dzidziusie icon_lol.gif
ewabi
ja chcę wychodzić codziennie, bo dzis w normalnych warunkach nie mogłam jakuba połozyc. Biedak spłakał się okropnie i zasnął zmęczony icon_sad.gif

Apetyt u mnie zarównoż ograniczony.

Tęsknie za rafaello.

Na śniadanie serwowałam rodzinie czosnkowe grzanki (Jasiek był zachwycony).

Ola, a mój dzidziuś nie pachniał czasem wczoraj damskimi perfumami?? Bo tak mi się skojarzyło, że tesciowa go zabawiała całe popołudnie i on zawsze potem pachnie perfumami:wink:

Przez Jakuba nie zobaczyłam jak Dorusia robiła kapuczino, w środę prześledzę na pokazie
i a propos

wszystkie chętne na pokaz zapraszam icon_biggrin.gif
Monika ww
Było super icon_biggrin.gif Dziękuję za miłe spotkanko icon_biggrin.gif

Objadłam się okrutnie.... rano do kawki wzięłam sobie drożdżówkę Dorusi i zjadłam razem z Mają, a potem dopiero o 16-stej z ledwością zjadłam miseczkę rosołu.... cały dzień czuję się pełna icon_lol.gif Było pysznie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
agaq
Teraz pozostaje mi tylko żałować. I to bardzo, sądząc po Waszych obolałych głowach icon_wink.gif Wpraszam się na kolejne spotkanie i poproszę o jakąś osobita wiadomość, bo w przeciwnym razie zajrzę na forum tuż po i znowu będę musiała tylko czytać o tych wspaniałościach.

Monika - a my mamy jeszcze zaległe spotkanko, tak mnie w szkole przycisnęli, że nie miałam się jak z Tobą umówić. Najwyższa pora aby nasze dzieciaczki poznały się osobiście, pozabrzuszkowo. Może w piątek wczesnym popołudniem?
menada
Agaq, następnym razem na pewno Cię zawiadomię icon_biggrin.gif

Ja tez bawiłam się świetnie, objadłam wręcz nieprzywzoicie icon_smile.gif Pokarało mnie, bo w niedzielę wieczorem po obiadku u teściowej (jedyny posiłek tego dnia) wypiłam jeszcze pół piwka z oscypiem i w nocy integrowałam się mocno z kibelkiem icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Doruśka
no to która chetna na kapuczino i ciasto to do Ewy icon_smile.gif) środa 18,30
menada
Ja, ja !!!
Potwora
Ewa - dla mnie dzidziuś pachniał dzidziusiem!! ( pięknie!!!)
ewabi
CYTAT(Dorusia)
no to która chetna na kapuczino i ciasto to do Ewy icon_smile.gif)  Å›roda 18,30


proszę pisać komu ewentualnie adres przypomnieć icon_biggrin.gif


Ola - te doznania są chyba właściwe osobom, które szczęśliwie nie są w ciągłym kontakcie z dzidziusiami icon_smile.gif Stała obecność dzidziusia w ramionach dziwnie otępia zmysł węchu
Monika ww
CYTAT(agaq)
Monika - a my mamy jeszcze zaległe spotkanko, tak mnie w szkole przycisnęli, że nie miałam się jak z Tobą umówić. Najwyższa pora aby nasze dzieciaczki poznały się osobiście, pozabrzuszkowo. Może w piątek wczesnym popołudniem?


Aga, bardzo chętnie, ale nie w tym tygodniu.... mamy szpital w domu icon_cry.gif ( sytuację opisałam na naszym wątku grudniowym )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.