To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zielone kupki po bebiko omneo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula25
witam
mam pytanie.Moja 2 miesięczna corcia dostaje bebiko omneo1 i robi po nim zielone kupki-takie błotko.nie wiem czy to prawidłowe?na początku podawałam NAN1 ale miała kolki i nie robiła kupki bez pomocy.potem dałam zwykłe bebiko 1.Nie wiem dlaczego te kupki sa zielone-podaje tez koperek tzn herbatke.Chce wrocic na zwykłe bebiko ale nie wiem czy po nim znow nie bedzie sie męczyła z kupkami.juz nie wiem co robic???czy ktoras z was miala takie problemy?a moze w ogole nie zmieniac mleka.slad te zielone kupki.....prosze o pomoc
Agusiao
Kuba od samego początku jadł Nan 1. po jakims czasie miał problemy z załatwianiem się - lekarz zalecił Bebiko omneo. po ok 2 tyg stosowania dziecko zaczęło robić zielone, wodniste kupki. trwało to chyba z miesiąc, albo i dłużej - już nie pamiętam dokładnie. lekarz rodzinny twierdził, że "taki jego urok" icon_eek.gif dodam jeszcze, że te kupki były tak śmierdzące, ze dotawałam odruchu wymiotnego przy przewijaniu icon_confused.gif
Gdy pani dr odmówiła mi zrobienia badań dziecku, zmieniłam lekarza i okazało się, że znowu wróciliśmy powoli do Nan 1. w bebiko omneo było za dużo priebiotyków ( chyba tak to się nazywa icon_rolleyes.gif ) i moje dziecko nie tolerowało go. po powrocie do nan problem znikł.
Paula25
dziękuje Aga za podpowiedz.na pewno z niej skorzystam!!tyle sie juz o tych przyczynach tych kupek nasłuchałam ze juz sama nie wiem.chce wrocic do Bebiko zwykłego ale boje sie ze teraz te kupki beda męczarnią.a powiedz mi czy zła tolerancja tych prebiotyków to cos złego?czy moge ja zostawic na tym omneo.dodam ze ona ciągle stęka ale nie płacze -tak jak by ciągle chciala robic kupke.
Agusiao
wiesz z tego co mi mówiła moja lekarka, to te mleko przez te priebiotyki nie było dobrze trawione; wydaje mi się że nie powinno się go podawać jeżeli tak jest icon_rolleyes.gif tez się bałam powrotu do poprzedniego mleka, ale stopniowo wszystko wróciło do normy. pamiętam, że dużo dawałam wtedy Kubuisowi herbatki hippa na trawienie i jabłka i jakoś te kupki sie unormowały. spróbuj zasięgnąc opini innego lekarza moze - sama nie wiem icon_rolleyes.gif
Jasiucha
Moja Pociecha jest na mleku Nan, kupki są zielone gdyż mleko jest wzbogacone w żelazo które utleniając się powoduje taki kolor
Paula25
Witajcie dziewczyny!!!
Odstawiłam stopniowo Bebiko omneo po których były zielone kupki.Rzeczywiscie moja mała czegos w tym mleku nie tolerowała bo jak zaczęłam podawać Bebiko 1 to kupki były żółte.

Bebiko omneo powoduje u niektórych maluszków zielone kupki!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.