To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brak śluzu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jullia
Kochane!

Od jakiegos czasu staramy się z mężem o dziecko, jak narazie bezskutecznie. Myślę,że przyczyną jest to iż ja w ogóle nie mam śluzu płodnego. Nie wydaje mi się ,żeby przyczyną tego braku był brak owulacji gdyż mam skoki temperatur i bóle okołoowulacyjne (czasami). Pojawia się również śluz ale o właściwościach śluzu niepłodnego.

Czy, któraś z Was miała może też ten problem i jakoś sobie z nim poradziła? Czy istnieją jakieś skuteczne środki na pojawienie się tego płodnego śluzu? proszę pomóżcie.
daguusia
Witaj jullia
Dla zwiększenia ilości śluzu, bardzo dobry jest wiesiołek. Sama miałam podobny problem i wiesiołek pomogł. Możesz go dostać w każdej aptece bez recepty icon_smile.gif
Pamiętaj jednak że w takich sytuacjach nie masz sie co zastanawiać i uciekaj szybciutko do gina, oni najlepiej ci pomogą. Po co wymyślać problemy jak może o coś całkiem innego chodzi.
Mam nadzieje że starania juz nie długo skończą się upragnioną fasolką i tego z całego serca ci życzę icon_smile.gif
karo23
Witaj julia

Ja miesiac temu stosowałam nie wiem czy dobrze pisze MUKOSOLZAN w tabletkach. To sa tabletki na kaszel i pomagaja w produkcji sluzu. Brałam 1 tabletke dwa razy na dzien po @ (okres)
Zycze powodzenia i owocnych staranek
agabr
Mukosolwan (tanszy jest Ambrosol ta sama substancja czynna).b
daguusia
Dziewczyny a Mukosolwan i Ambrosol sÄ… na recepte????????
agabr
nie juz jakies dwa lata sa bez recepty.b
jullia
Dziękuję, Wam bardzo za rady przytul.gif

Mam tylko jeszcze dwa pytanka: jak długo po @ mam brać te tabletki? i jak się stosuje ten wiesiołek?

Dziś koleżanka poradziła mi też picie siemia lnianego. Musi być mielone. Małą łyżeczkę siemia zalewa się połową szklanki wrzącej wody. Mieszamy aż powstanie śluzowata konsystencja. Pić 2 razy dziennie aż do owulacji. Nieprzyjemnie się to pije ale ponoć pomaga. Zamierzam też wypróbować icon_smile.gif
karo23
Jullka wiesiołek bierzesz po @ do owulacji. Te tabletki (Muko coś tam) ja tez tak brałam po @ do owulacji
kasiask
A najlepiej, jak porozmawiasz o tym z lekarzem. Powinien zrobić badanie potwierdzające występowanie owulacji oraz zbadać poziom hormonów.
Bambi
To prawda na śluz wiesiołek jest bardzo dobry, widziałam już efekty po pierwszym miesiącu stosowania icon_biggrin.gif Słyszałam też, że dobre efekty daje sok marchwiowy (witamina A) najlepiej ten jednodniowy, w sklepach różnych firm, kosztuje ok.2 zł. lub robiony w domu. Tak więc od czasu do czasu popijam również soczek. pijak.gif W każdym razie efekty widzę icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.