To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ospa, rózyczka czy....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
może szkarlatyna?
Co w Waszych przedszkolach jest aktualnie na tapecie?
U nas szkarlatyna (u Cydorki też) icon_cool.gif
Ila
U nas ospa, ale my juz przeszlismy po zeszlorocznym zlocie wink.gif
milly
u nas nie wiem co, ale na bank saską kępę opanowała szkarlatyna, Graz, Cyd, trzymam kciuki co by Was ominęła:)
milly
a w ogóle to ja poproszę ospę. Pilnie, najlepiej od zaraz:)
addera
U nas nic icon_cool.gif W przedszkolu żadnych wirusów typu : ospa, różyczka, szkarlatyna .
milly
iiiiiiiii, koszalin siÄ™ opuszcza, oj opuszcza;)
brak czyli fiolka
U nas w przedszkolu ospa była w grudniu, teraz przechodzilismy (całym przedszkolem a nawet całymi rodzinami) ostrą anginę, u niektórych (u nas) nawet z podejrzeniem mononukleozy.

Proszę, nie wysyłajcie szkarlatyny na Tarchomin, dopiero wylizałam sie z ciężkiej anginy, kolejnej epidemii tej zimnej wiosny juz chyba nie przeżyję blagam.gif ...
milly
dobra, uśmiechnij się do graz i cydorki, żeby nie chuchały w kierunku tarchomińskim;)
brak czyli fiolka
04.gif tak wystarczy? A może lepszy będzie ten 06.gif

Tak poważnie to mam nadzieję, że razem z wiosennym powietrzem odejdą te cholerne zarazy wykańczające całe rodziny przedszkolaków.
milly
to nie zmienia mojego zdania na temat ospy, chcÄ™ ospÄ™ icon_mrgreen.gif
agarad
w śródmieściu szkarlatyna.
cydorka
CYTAT(Graz)
może szkarlatyna?  
Co w Waszych przedszkolach jest aktualnie na tapecie?  
U nas szkarlatyna (u Cydorki też)  

Ano, ledwo sie skończyła ospa, po niej przyszedł zmasowany atak gil, kaszel, gorączka plus zaropiałe oczy- wirus położył poł przedszkola plus rodzice, no i teraz aktualnie wkroczyła szkarlatyna.
Ja nie chceeeeeeeeeeee. Ja poprosze chwilkÄ™ przerwy
cyd
akuka
eee, to u nas nic oryginalnego - też ospa i szkarlatyna icon_rolleyes.gif

a moje oboje siedzÄ… w domu z zapaleniem oskrzeli... icon_eek.gif
asiaT
CYTAT(akuka)
eee, to u nas nic oryginalnego - też ospa i szkarlatyna  :roll:  

a moje oboje siedzÄ… w domu z zapaleniem oskrzeli... icon_eek.gif


to zupełnie jak moje icon_sad.gif
Graz
CYTAT(Cydorka)
CYTAT(Graz)
może szkarlatyna?  
Co w Waszych przedszkolach jest aktualnie na tapecie?  
U nas szkarlatyna (u Cydorki też)  

Ano, ledwo sie skończyła ospa, po niej przyszedł zmasowany atak gil, kaszel, gorączka plus zaropiałe oczy- wirus położył poł przedszkola plus rodzice, no i teraz aktualnie wkroczyła szkarlatyna.
Ja nie chceeeeeeeeeeee. Ja poprosze chwilkÄ™ przerwy
cyd


Cyd, dzis zdwoniłam do naszej pani Moniki icon_lol.gif i ponoc wgrupie nie ma szkarlatyny - była w maluchach....

icon_evil.gif
MamasundPapas
Witam piszę pierwszy raz na forum, ale Was zaskoczę - w przedszkolu mojego syna jest salmonella, weszłam na tę stronę gdyż szukam wszelkich informacji nt. tej choroby, nasza pani dyrektor powiedział, że salmonella zdarza się często, w mojej świadomości zawsze to była choroba wesel i ciasteczek, a tu się okazuje, że to niemal nieżyt nosa!...
katiek
A u nas pełen wypas-ospa już chyba wygasła, za to nadal jest szkarlatyna, owsiki oraz glista ludzka. O innych zarazach nie wspominam...
Kinga nie była w przedszkolu przez 3 tygodnie ale o ile w weekend nic się nie przydarzy idzie w poniedziałek.
anuÅ›
A na Ursynowie nic...
A tez bym chętnie ospę zaprosiła icon_cool.gif

Skąd Wy bierzecie te wszystkie choróbska? wink.gif
ulla
CYTAT(Fiolka)
04.gif tak wystarczy? A może lepszy bÄ™dzie ten  :szczerbaty usmiech  

Tak poważnie to mam nadzieję, że razem z wiosennym powietrzem odejdą te cholerne zarazy wykańczające całe rodziny przedszkolaków.


To ja poproszę. Ten wiatr czy powietrze, które zarazy przegoni, bo dość mam. Weronika dostaje kataru i kaszlu, a ja mam w zależności od szczęścia - lekkie lub ciężkie przeziębienie. Ona chora i siedzi w domu, a ja też chora muszę się nią zajmować.
Chodzi do przedszkola od czterech dni - po dwóch dniach znów ma lekki katar i lekki, w sensie sporadyczny, mokry kaszel. A ja się boję, że to początek następnej infekcji, którą na bank od niej pozyskam.
addera
Komu ospe, komu ? icon_evil.gif

Michał wysypany okrutnie, zaczęło się w sobotę, a własciwie w piątek wieczorem. Ma krostki wszędzie, dosłownie, łącznie z wnętrzem uszu i językiem icon_rolleyes.gif
marghe.
Add, chętnie zamienię szkarlatynę na ospę. icon_confused.gif
Zdrowia dla Michała
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.