To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Meble VOX'a

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tusiol
No właśnie, jak w tytule.
Jesteśmy na etapie urządzania mieszkania.
Wachamy się pomiędzy meblami Black Red White, VOX i Bydgoskie Meble.
Te ostatnie wydają się być najlepiej wykonane.
VOX na tym tle chyba najtańszy.
Słyszałam jdnak, że VOX jest mało trwały i szybko się psuje.
Co o tym sÄ…dzicie icon_question.gif
Proszę napiszcie. Ja jestem zakręcona okrutnie.
agabr
Tusiolek BRW nawet gratis nie bierz , ja mam jak chcesz to Ci dam icon_smile.gif W amoku je kupilam , nawet nie chce mi sie o wadach pisac , wystarczy , ze codziennie gwalca mi poczucie estetyki.b
Tusiol
To mnie dobiłaś. Bo te akurat były głównie obstawiane.
Chcieliśmy meble z tych klasycznych wybierać. Nie z nowoczesnych.
Teraz to ja już nic nie wiem.
Chociaż Bydgoskie korcą icon_rolleyes.gif .
agabr
No wiec moje sa klasyczne i co nastepuje

-jednoroczny Jedrek wyrwal drzwi od szafki pod telewizorem a plasowal sie wowczas na 50 centylu a nie byl wybitnym osilkiem

-szuflady sa bardzo plytkie i sa tak montowane ze nie mozna jej wyjac i w momencie jesli cos wpadnie mi za szuflade to tylko dzieki wygimnastykowaniu dloni moge wyjac

-fronty od szuflad sa slabo przymocowane na krotkich bolcach przed zamontowaniem na klasyczne kÄ…towniki czy jak to sie nazywa wypadlo mi na noge co wygenerowalo konflikt pt "wywalmy te !@$%%^& meble''

-zagubilo sie wypelnienie jednego uchwytu

-milczeniem powinnam pominac fakt ze to jest jednak okleina i nie da sie ukryc wyglada jak okleina

-masz duze szanse ze w ielu domach bedziesz sie czula jak u siebie icon_wink.gifb.
Tusiol
A które z klasycznych masz icon_question.gif
My zastanawialiśmy się nad Intarsio i Kent.

Akurat o BRW słyszałam też pochlebne opinie. Dlatego bralismy je pod uwagę.
Mama KK
też odradzam BRW poprostu sa beznadziejne,szuflady sie rozpadaja co chwile już nie mam siły ich kleić,a okleina po trzech latach(bo tyle je mamy)wygląda koszmarnie w miejscach najbardziej używanych,z całego serca odradzam!!!
Magdula
a które klasyczne BRW ?
Rodzice mają Styliusa i muszę powiedzieć że są dobrze zrobione i ładnie wyglądają. Moje Vis a vi jest gorzej wykończone niestety.

Jeśli kupisz BRW możesz mnie zaprosić do montowania - mam już wprawę icon_biggrin.gif , a przy okazji sprawia mi to dużą przyjemność.
Tusiol
Z każdą chwilą dobijacie mnie bardziej.

A może jakieś meble polecacie szczególnie icon_question.gif
Tusiol
CYTAT(Magdula)
Moje  Vis a vi jest gorzej wykoÅ„czone niestety.


Te Dziad ma w pracy i zadowolony jest.
No my zastanawiamy (zastnawialiśmy się icon_rolleyes.gif ) nad Intarsio, Kent. Jedne do salonu a drugie do jadalni.
agabr
ja mam system ktory nazywa sie po prostu brw , znajomi maja XXI .Tusiolek ja wierze ze w pracy to one sie moga sprawdzac , bo to sa meble na kilka kartek papieru .b
Magdula
Bardzo dobrze wykonane są meble Klose https://www.klose.com.pl/?i=meble ale zdaje się że są drogie. Rodzice mają już chyba 7 lat i na prawde nie ma z nimi żadnych problemów, a wyglądają świetnie.

Styliusa mają krótko ale jak na razie też są zadowoleni.
Tusiol
Oglądałam Klose. Tylko cen na stronie nie mają, a też słyszałam, że są drogie. Zamówiłam katalog. Mam nadzieję, że tam będą ceny.
Tusiol
CYTAT(agnieszkabryndza)
Tusiolek ja wierze ze w pracy to one sie moga sprawdzac , bo to sa meble na kilka kartek papieru .b


Coś w tym jest, bo jak przysiadłam na moment na stole swoim szanownym zadem to niebezpiecznie podemną blat się ugiął wink.gif .
Vitalinea
POLECAM VOX.... moja córka ma łóżko piętrowe Skaut. łóżko, szafa, biurko w jedny, Mebel nie do zdarcia...na łózku śpi czasem nawet mąż który sporo waży icon_smile.gif
katiek
My mamy Tip topa z BRW i jest OK, szczególnie jak na swoją cenę. Fakt-ikeowskie meble które kupowaliśmy były o tyle lepsze że idealnie były dopasowane dziurki na kołki do wielkości kołków.
A Tip Top został wybrany z konieczności-potrzebowaliśmy mebli w kolorze klonu
Ulcia i Julcia
Naszym szufladom z BRW wciąż szwankuje mechanizm wysuwania. Praktycznie co roku mąż wymienia szyny na nowe.
Tusiol
Zaczynam pomału wymiękać jeśli chodzi o BRW.
Dziś koleżenka opowiedziała mi swoje przypadłości ze świeżo zakupionym BRW i icon_twisted.gif

A co w kwestii VOX'a icon_question.gif
Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia icon_question.gif
marghe.
Tusiolku, o Brw krążą naprawdę negatywne opinie.
Tusiol
No to decyzja podjęta.
BRW skreślony z listy.
Vitalinea
ponownie polecam VOX.... niesamowicoe stabilne mebelki....
myszka
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że VOX-a ma Silije. Coś mi się kojarzy jakaś rozmowa z Silije na ten temat.

Z tego, co się orientuję, to VOX jest jednak droższy niż BRW. Z tym, że ja VOX-em interesowałam się, jak byłam w ciąży, więc może coś zmyślam.
katiek
O! to znaczy że mieliśmy duże szczęście z naszym BRW (tfu tfu tfu przez lewe ramię icon_wink.gif )
Vitalinea
CYTAT(myszka)
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że VOX-a ma Silije. Coś mi się kojarzy jakaś rozmowa z Silije na ten temat.

Z tego, co się orientuję, to VOX jest jednak droższy niż BRW. Z tym, że ja VOX-em interesowałam się, jak byłam w ciąży, więc może coś zmyślam.


jest droższy icon_smile.gif ale i lepszy.
Tusiol
CYTAT(myszka)
Z tego, co się orientuję, to VOX jest jednak droższy niż BRW.


Też tak myślałam. Ale akurat ten model, który sobie upatrzyliśmy jest tańszy. I to sporo. Więc ogarnęły mnie wątpliwości, co do jakości.
Daleka jestem od stwierdzenia, że co tanie to na pewno do bani. Jednak w kwestii mebli zaczęłam się zastanawiać.
Owca
ja mam voxa.. pewnie bardziej z racji tego, ze vox jest jedynym zywicielem mojej rodziny icon_wink.gif i ze zboczenie zawodowe mojego niemeza jest bardzo silne, jednak nigdy w zyciu nie kupilabym brw.. nawet ja, ktora na meblach sie zna tyle co prosiak na niebie icon_confused.gif
poprostu golym okiem widac, ze te meble sa tandetne... porownaj sobie chocby same szuflady.. wysun szuflade w brw i wysun szuflade w voxie .. wiem, kwestia prowadnic.. wlasnie w detalach roznia sie zasadniczo... poza tym roznia sie jakoscia okleiny... dokladnie nie wiem o co z ta pokleina chodzi, ale moge sie dowiedziec po 19 icon_wink.gif
kiedys jeszcze bralam pod uwage brw wlasnie z racji ceny... ale tylko dlatego..
u siebie mam safari, rodzice maja romantica, dziadkowie maja romeo i julie a tesciowie moderna.. powinnam na drugie dziecku dac vox.. wybor mniejszy niz w brw, mniej elementow, no, ale wykonanie i surowce o niebo lepsze..
nie wiem czy jestem obiektywna, ale polecam icon_wink.gif
Tusiol
To skąd BRW bierze ceny. Bo ten model, który mieliśmy wybrany uważam, że taki tani nie był. Komoda, która wymiarami nam pasowała kosztowała ponad 2000 zł a mniejsza 1500. Porównując do cen komód VOX'a (średnio 1000 do 1100) to strasznie dużo.
A Bydgoskie jeszcze droższe icon_twisted.gif .
miluczek
My mamy w duzym pokoju VOXa, a w sypialni i u małego BRW.

Z resztą widziałaś.

Jak na razie nie narzekam na nic, no może na komodę, która kiedyś przygniotła Tritka z BRW icon_mad.gif

Przy remoncie zmieniamy małemu meble na Tip Top.
Tusiol
CYTAT(miluczek)
My mamy w duzym pokoju VOXa
Z resztą widziałaś.


Widziałam i doładnie ten model bierzemy pod uwagę icon_wink.gif .
miluczek
CYTAT(Tusiolek)
CYTAT(miluczek)
My mamy w duzym pokoju VOXa
Z resztą widziałaś.


Widziałam i doładnie ten model bierzemy pod uwagę icon_wink.gif .


Znaczy siÄ™, dobry gust macie icon_wink.gif icon_lol.gif
Tusiol
CYTAT(Magdula)
Bardzo dobrze wykonane sÄ… meble Klose


No i wpadłam. Byłam oglądać Klose. Baaaaardzo mi się podobają. Wykonane super icon_exclaim.gif
Silije
Nie mam wiele z VOXa, jedynie łóżeczko dziecięce 140/70 Donatella, ze szczebelkami, z którego potem robi się tapczanik dla przedszkolaka, jest naprawdę śliczne i super solidne. Nieraz zasnęłam w nim ja osobiście usypiając Emilkę, a bywało że siedziałam w nim i bawiłam się z dwójką dzieci naraz.
No kto ma w domu łóżeczko dla niemowlaka, do którego wejdzie bezpiecznie osoba dorosła wagi lekkiej z dwójką pociech?
Lorien
TUSIOLEK - BRW i VOX sa podobnej jakosci, choc BRW chyba gorsze... wszystkie mam z brw i stad moja opinia icon_sad.gif W VOXie podoba mi sie wzornictwo i ciekawe formy icon_smile.gif A ceny chyba tez porównywalne... Bydgoskich nie widziałam, jest jakas strona z nimi?
Tusiol
Tu sÄ… Bydgoskie.
https://www.bfm.com.pl/
Ale obecnie jestem zachwycona Klose. Ogladałam w jednym salonie Bydgoskie i Klose i zdecydowanie te drugie.
https://www.klose.com.pl/
myszka
CYTAT(Silije)
No kto ma w domu łóżeczko dla niemowlaka, do którego wejdzie bezpiecznie osoba dorosła wagi lekkiej z dwójką pociech?


Silije, my mamy też łóżeczko przerabiane na tapczanik (notabene - już właśnie w wersji bezszczebelkowej), ale nie VOX-a. Też czasem wchodziłam tam z Miłoszem, póki mąż mnie nie zapytał, czy na pewno jestem matka odpowiedzialna (moim zdaniem przesadza - łóżeczko jak stało, tak stoi, ale chyba jakaś strachliwa jestem, tudzież o zbyt wybujałej wyobraźni, bo już nie włażę tam).

Myślę, że podane warunki dotyczące tonażu spełniam, bo Twoja waga super lekka plus Julka plus Emilka i moja waga plus Miłosz powinny się kompensować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.