To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Urodziłam!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anita.W
Ja juz po porodzie. 18 marca przyszedl na swiat Kacperek. Jak tylko dostalam mocnych skurczy szybko ruszylismy do szpitala w Brzegu dolnym. Tam cesarka i Kacperek na swiecie. Tym razem zdecydowalam sie na znieczulenie ogolne i bylam zachwycona, ze mozna tak dobrze sie czuc i nie trzeba plasko lezec.
W szpitalu cisza tylko ja i jeszcze jedna kobieta z Wrocławia ktora tez urodzila 18 marca. Caly personel do naszej dyspozycji. Jak tylko dziecko zaczynalo plakac to juz ze 3 polozne lecialy sprawdzic co sie dzieje. Kacperkowi juz w 2 dobie zaczela wylazic zoltaczka tak wiec trafil pod lampy gdzie tez byl bardzo pilnowany. Bede milo wspominac ten szpital i personel.
Oto kilka zdjec https://wlodarczyk.dyndns.org/wyda/w_016.php
ewabi
Anita - GRATULACJE!!!
Witaj Kacperku i ładnie się chowaj, żebys na dobrego bracisdzka wyrastał!
skanna
GratulujÄ™ serdecznie icon_smile.gif

A skąd pomysł, żeby akurat w Brzegu Dolnym?

I więcej szczegółów poproszę - waga i te tam takie różne icon_razz.gif
mama_do_kwadratu
Cudownie! Gratulacje dla Was!
mamuśka.chłidzw
Gratuluje. Fajniutkie zdjęcia.

Niech się chłopak zdrowo chowa, na pociechę rodzicom. icon_wink.gif
monga
Gratulacje icon_biggrin.gif

Słodki maluszek icon_smile.gif Niech zdrowo rośnie.

I mnie też ciekawi, dlaczego w Brzegu ?
Dorka
CYTAT(skanna)
I więcej szczegółów poproszę - waga i te tam takie różne icon_razz.gif


ze strony podanej przez Anitę icon_lol.gif "18 marca 2006 roku o godzinie 12:40 urodził się Kacperek. Waga 2800 i 50 cm, taka nasza kochana mała kruszynka "
a te tam takie inne to Anita musi opisać wink.gif i ten Brzeg icon_rolleyes.gif , tez jestem ciekawa. Może z tych obrzeży Wrocławia to jest blizej niż na drugi koniec miasta icon_question.gif
Anita.W
Brzeg Dolny bo tam pracuje ginekolog do ktorego chodzilam. Szpital nic rewelacyjnego ale za to z niczym nie bylo problemow. Czy blizej to trudno powiedziec. Jesli sie jechalo promem to do szpitala od domu 30 min., ale zwykla droga to juz dluzej. Ale glownym powodem to byl ginekolog. Nie dala bym sobie brzucha rozciac jakiemus przypadkowemu.
Edi Zet :)
Gratulacje icon_smile.gif
agama76
Brawo, gratulacje icon_smile.gif
Potwora
Jeszcze raz najszczersze gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kachaaa
[size=18]gratulacje
dzielna dziewczynka
piękny chopak
jeszcze raz gratuluje
menada
Cudny chłopczyk icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Wielkie gratulacje !!!!
Ila
Ale slodki Kacperek icon_biggrin.gif
Gratulacje ogromne icon_exclaim.gif
Monika ww
Anita, wielkie gratulacje icon_biggrin.gif
dumiczowa
Anitko jaki śliczny dzidon icon_smile.gif)))))))))

pozdrawiam i GRATULUJE!
karol
WIEEEEEEEEELKIE GRATULACJE dla bardo dzielnej Mamusi i zyczenia "słodkiego , miłego życia" dla jeszcze malusiego kacperka.
Trzymajcie sie cieplutko.
Buziaki

karolina i Chłopaki
Anita.W
Dziekuje icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.