To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto jest za?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joasia-ania
Mam pomysł! moze ysmy gadały, o wszystkim! Jak stare dobre znajomie, i nir tylko o ciązy (choc to wazne!!!). Gadajmy o tym co mamy na obiad, co widziałysmy fajnego w sklepie i co oejrzymy dzis w TV. Wiem ze jestem za otwarta ale ardzo mi sie podobało tamte forum w którym byłam ale niestety mnie "wydziedziczyły"
Więc kto jest za?Kto jest niech napsze "ja!" albo "tak" oki?
yellow
... mnie sie pomysł podoba .. icon_smile.gif
.. JOASIA-ANIA kto smiał Cie "wyziedziczyc " i dlaczego ? icon_smile.gif
Łajka
Ja też jestem za! icon_biggrin.gif
daguusia
joasia-ania wiesz ja jeszcze nie spotkałam kobiety która trzymalaby się jednego wątku w rozmowie icon_wink.gif . Więc jak jest temat to i tak rozmawiamy o wszystkim, chyba że pada konkretne pytanie. Moim zdaniem taki wątek już istnieje: "Wszystkie starające połączmy się..." i jak powstanie nowy to znowu nie będziemy wiedzieć gdzie co która napisała i będzie się wszystko plątać icon_confused.gif Przynajmniej mi icon_redface.gif
joasia-ania
toznaczy nie "wydziedziczyly" tylko wyrzucily bo myslaly ze jestem kims innym i mnieponizaly i sie smialy ze one są w ciązy a ja jeszcze nie....
daguusia
joasia-ania przytul.gif u nas poczuj się jak w domu. Klikaj dużo u nas takie problemy się nie pojawiają icon_biggrin.gif
malusia24
Pomysł jak najbardziej popieram:)
agatkus
joasia-ania aż sie we mnie zagotowało to co to za forum było jeśli mogę spytac, aż z ciekawości mam ochotę zajrzeć .
joasia-ania
Naprawde to nie chce mi sie tego juz rozpamiętywac... lepiej nie bo tez cie tak potraktują... poza tym to bylo tam dawno... jeszcze przed poronieniem... A tak naprawde to jest glupie forum bo jedni są popularni a jak drudzy są niepopularni to juz nie mogą nic pisac i w ogóle...
agatkus
O.k. rozumiem, nie było pytania. Mam nadzieje ze wśród nas poczujesz sie jak na swoim forum i bedziez do nas często wpadać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.