To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Komputer w przedszkolu- przekleństwo!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kari07
Od miesiąca grupa młodego posiada " na stanie" w grupie komputer.
Myślę sobie ok - coś pani im pokaże, są fajne edukacyjne gry itp.
Guzik.
Od miesiąca słyszę, że prawie codziennie grają w cos - oczywiście gry pod kontola, żadnych strzelanek ale jakieś zjadanie czegoś i generslnie łażenie po planszach.Grają wybrane dzieci - podobno wg grzecznosci i zasług.....
Młodu tylko to przeżywa teraz - bo Marcin przeszedł do 4 pozimu , bo ten grał, a ten się skuł...Koszmar!
To ja dziecku nie pozwalam grać w domu codziennie, w zasadzie ma na komputer blokadę bo mały po prostu tak to przeżywa i zaczyna się uzależniać a tutaj w przedszkolu hulaj dusza icon_evil.gif
Pani jest w porządku jak najbardziej ale uważam ze to jest takie łatanie czasu - przecież maja tyle innych zajęć że komuter jest tutaj ostatnią atrakcją! Moze nie jest to dlugo - godzina w ciągu dnia ale codziennie!!!
SzykujÄ™ siÄ™ do rozmowy z paniÄ….
Nie wiem jaka opiniÄ™ maja inni rodzice bo raptem widujÄ™ siÄ™ z 3 mamami.
Nagle sie okaże,że tylko ja jestem nadgorliwa ale mam to gdzieś.
Jedno co mnie przeraża to traktowanie faktycznie przedszkola jako przechowalni przez rodziców.Naprawdę nikomu to nie przeszkadza???
mallgola
Mnie by przeszkadzało gdyby dziecko w przedszkolu grało na kompie,wystarczy że w domu toczę o to boje bo grałby do upadłego.Tak z ciekawości jakie to przedszkole(przy jakiej ulicy)?
miriam b
zajęcie z komputerem są polecane.....ale wtedy kiedy jeden komputer przypada przynajmniej na dwoje dzieci!!!!a nie jak jest jeden na sale..i ma byc przydzielany wedlug grzecznosci....chore jest kupowanie przez dyrekcje jednego komputera dla tylu dzieci....oszaleli??????a nie mogą grac w jakies gry edukacyjne???
Kari07
Rozmawialm dzisiaj z panią i wiele mi wyjaśniła co do korzystania z komputera i trochę mnie to uspokoiło.
Co i tak nie zmienia faktu ,ze nie uważam zby to był dobry pomysł.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mama_do_kwadratu
Nie chciałabym, żeby moje dzieci grały w gry komputerowe w przedszkolu.
W domu limitujemy czas zabawy z kompem, a tu jeszcze musialabym sie martwić przedszkolem icon_evil.gif Tak samo wkurza mnie TV w przedszkolu,
ale na szczęście już nie mam tego problemu.
hogata
W przedszkolu mojej córci jest pracownia komputerowa. Komputerów jest ok. 20 sztuk. Dzieci uczą się obsługi komputera, podstawowych rzeczy, bo to dopiero pięciolatki. Ale... zdarza się, że grają. Są to gry edukacujne. Programy do nauki literek i cyferek. No i każde dziecko może samo się uczyć, bo tych komputerów jest dużo. Ja jestem zadowolona. Nie jest to znowu tak często, żeby się martwić. Co najwyżej godzina raz w tygodniu. Znacznie większy problem mam w domu żeby odgonić od komputera. icon_confused.gif
Pozdrawiam.
rzenia
My preferujemy gry planszowe na dywanie, cala rodzina sie integruje. 40 minut na komputerze dziennie wystarczy przedszkolakowi. Sama pracuje ponad 11 lat wylacznie na kompie i wiem jakie to paskudztwo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.