To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

solarium

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
zaczełam chodzić na solarium -zauważyłam ze pojawiły mi sie piegi jestem zaskoczona może ktos wie z czym to idzie juz nie opalam buzi
AISA
Po kuracji nie zarażasz ale pod warunkiem, że jesteś wyleczona. Swędzieć będzie jeszcze długo. Czy zgłosiłaś świerzba do sanepidu? Niestety ty i twój dermatolog macie taki obowiązek. Lekarze z sanepidu powinni mieć ciebie pod stałą kontrolą i to oni stwierdzą czy jesteś wyleczona. Niestety zwykły dermatolog nie jest w stanie stwierdzić całkowitego wyleczenia. Świerzb moze zostać tylko "uśpiony" a potem zaatakować.
isllandia
CYTAT(AISA)
Po kuracji nie zarażasz ale pod warunkiem, że jesteś wyleczona. Swędzieć będzie jeszcze długo. Czy zgłosiłaś świerzba do sanepidu? Niestety ty i twój dermatolog macie taki obowiązek. Lekarze z sanepidu powinni mieć ciebie pod stałą kontrolą i to oni stwierdzą czy jesteś wyleczona. Niestety zwykły dermatolog nie jest w stanie stwierdzić całkowitego wyleczenia. Świerzb moze zostać tylko "uśpiony" a potem zaatakować.

o co chodzi??? dzieczyna pisze o piegach po solarium a tu odpowiedz na temat swierzba icon_rolleyes.gif troche sie pogubiłam;)
malinowa i Malina
wątek założony 28 marca, zmieniony 4 kwietnia. Cos kiedyś o świerzbie było - może został zamieniony w piegi?
isllandia
CYTAT(malinowa i Malina)
wątek założony 28 marca, zmieniony 4 kwietnia. Cos kiedyś o świerzbie było - może został zamieniony w piegi?
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif hahahah dobre!!!!
Ja mam inne pytanie zwiazane z SOLARIUM czy slyszalyscie o czyms takim jak solaium dla ludzi z klaustrofobia??
m4rusia
CYTAT(evellina)
Ja mam inne pytanie zwiazane z SOLARIUM czy slyszalyscie o czyms takim jak solaium dla ludzi z klaustrofobia??


Ja tez słyszałam o takim solarium. Nie bardzo wiem jak to wygląda ale wiem, że u mnie w mieście jest takowe. Znalazłam takie zdjęcie. Przedstawia ono to łókżo dla osób z klaustrofobią


isllandia
CYTAT(martucha96)
CYTAT(evellina)

Ja mam inne pytanie zwiazane z SOLARIUM czy slyszalyscie o czyms takim jak solaium dla ludzi z klaustrofobia??


Ja tez słyszałam o takim solarium. Nie bardzo wiem jak to wygląda ale wiem, że u mnie w mieście jest takowe. Znalazłam takie zdjęcie. Przedstawia ono to łókżo dla osób z klaustrofobią


ale extra!! Nie wiesz czy jest takie w Katowicach???
m4rusia
wrzućcie na google "solarium dla osób z klaustrofobią" i wyświetli. Może będzie coś z Katowic
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.