To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

AZS tylko na dłoniach ?!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marsjanka
Oliwia jest alergikiem wziewnym i pokarmowym. Ostatnio alergolog zaproponowała nam zrobić zeszyt i zacząć sprawdzać czy faktycznie i jakie uczulenie wywołują pokarmy, na które wyszły testy pozytywnie. Czyli mamy zacząć robić prowokacje pokarmową. Zrezygnowaliśmy tylko z orzechów bo są zbyt groźne. Tak więc Oliwia dostała dzisiaj całego pomidora (do tej pory plasterek raz na tydzień). Wieczorem zauważyłam u Oliwii na obu dłoniach taki suchy szortstki czerwony pasek. Czy to mozliwe, żeby to była tak szybka reakcja na pomidora a moze na chemię w nim zawartą a moze jednak to jakaś kontaktowa alergia? Jak sądzicie? No i nie wiem czy dawać jej jutro kolejnego pomidora i czy wrócić do leków. Na razie aby jej ulżyć posmarowałam jej dłonie cutibazą i założyłam na noc rękawiczki.
mamuśka.chłidzw
Ida po kontakcie z alergenem w jedzeniu ma natychmiast objawy na rÄ…czkachi buzi.
marsjanka
okazało sie, że rezygnacja (po cichu przed alergologiem) z Alertecu i powrót do Zyrtecu w błyskawicznym tempie podziałało
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.