To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wirusowe zapalenie kratanii

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

onka
Moja mala od trzech dni walczy z tym holerstwem:(.Goraczka 38,5 i swiszczacy oddech nie dostala antybiotyku bo ponoc to wirus.Ja juz wysiadam bo nie wiem jak jej pomoc .Lekarz ktorego zamowilam z wizyta do domu uwaza ze jestem nienormalna -bo to przeciez tylko choroba .Mala nic nie je ,prawie caly czas spi tyle ze ktos musi byc z nia bo jak nikogo nie czuje to zaraz placzeA jakplacze to znow podraznia krtan i tak w kolo...........Z lekami tez ciezko niechce nic brac dostaje wszystko na sile:((((((((oj oj ratujcieeeeeee
mariola233
moja mala jak chorowala na zapalenie krtani to miala antybiotyk i tak zastrzyk na noc zeby sie nie dusila i miala isc do szpitala jak jej nie przejdzie kaszel ale jakos dzieki Bogu jej przeszlo a zastrzyk to nie pamietam jak sie nazywal ale dzieki niemu mniej kaszlala
malu
dziwne ze lekarz tak zareagowal,zapalenie krtani to nie katar.Moj syn na to chorowal i dostawal zastrzyki.

https://www.pfm.pl/u235/navi/199241/back/0#p2
Monia5
Kacpi też miał antybiotyk przy zapaleniu krtani.
mamami
Dziewczyny to bardzo mozliwe że wasze dzieci dostawały antybiotyki na zapalenie kratni, bo z tego co ja się orientuję może być ono wywołane przez bakterie i wtedy antybiotyk albo byc właśnie wirusowe i wtedy antybiotyk się na nic nie zda.
Maciuś własnie jest po takim wirusowym zapaleniu krtani i tchawicy, dostawał tylko Pyrosal i syrop na kaszel.
jawor
Przy zapaleniu krtani często podawany jest lek sterydowy dexaven. Zapobiega napadom duszności. W zastrzyku działa szybciej. Moje dzieci dostawały to doustnie.
cydorka
mo Janek miał już nie wiem ile zapaleń kratni- ten typ tak ma i ani razu nie były one leczone antybiotykiem, są ta u mojego dziecka najostrzejsze i jednoczesnie najkrótsze choroby- 3-4 dni
cyd
Agnieszka
Mój Szymon miał zapalenie krtani które przerodziło sie w zapalenie nagłośni icon_cry.gif ... spowodował to wirus HIB,niestety stan dziecka był tak cięzki że wylądowalismy w szpitalu na oddziale najgorszym z możliwych OIOM !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.