To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawdz swoja wage

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
W normie, chociaż do ideału brakuje mi 4 kg wink.gif
hogata
Mi też do ideału trochę zbywa tu i tam. 02.gif
Ale za to mój ślubny !!! O Jezu!!! Niedość, że nadwaga, to jeszcze do idealnej wagi musiałby zrzucić 12 kg !!! 23.gif 37.gif
Nawet gdy był piękny, szczupły i młody to ważył więcej!!! Dziwny ten przelicznik jeśli chodzi o mężczyzn... icon_confused.gif
Majo (Majeczki)
CYTAT(Madża)
Ale za to mój Å›lubny !!! O Jezu!!! Niedość, że nadwaga, to jeszcze do idealnej wagi musiaÅ‚by zrzucić 12 kg !!!  :szok  :nie widze  
Nawet gdy byÅ‚ piÄ™kny, szczupÅ‚y i mÅ‚ody to ważyÅ‚ wiÄ™cej!!! Dziwny ten przelicznik jeÅ›li chodzi o mężczyzn...  :?


Mój musiałby stracić 23kg icon_eek.gif Rzeczywiście bzdury jakieś wychodzą icon_lol.gif Chyba mu to pokażę icon_lol.gif icon_lol.gif
Lutnia
U mnie wskazuje prawie normę (mam nawet zapas 1 kg, by do niej dobić) icon_smile.gif
Za to Ukochany... na plusie ma 27 kg. Ciekawe jak zareaguje na tę wieść? Do tej pory twierdził, że prawdziwy mężczyzna musi mieć swoją masę icon_smile.gif
asia77
cóż moja waga przed ciążą w normie, moje Kochanie ma 9 kg niedowagi, to by się zgadzało wink.gif
isllandia
Hahah według tego programu mam 7 kg niedowagi:) A ja szaleje i sie odchudzam;)
anita b.
hehe, a ja ponoć jestem w górnej granicy normy icon_rolleyes.gif

a ważę 14 kg więcej niż przed ciążą icon_redface.gif
i muszę zrzucić co najmniej 10 kg icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.