To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CoÅ› nie tak z @

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Pierwszy raz mi się takie coś zdażyło, nie wiem o co chodzi dlatego chcę Was zapytać czy może spotkałyście się z czymś takim.
Od dwóch i pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. W zeszłym miesiącu tak w środku cyklu miałam niewielkie plamienie - dosłownie kilka kropelek krwi zauważonych na wkładce. Nie przejęłam się tym za bardzo bo było to prawie niezauważalne i na drugi dzię nie było śladu po tym niewielkim krwawieniu. Miesiączkę dostałam tak jak zwykle o czasie. Wczoraj ( 13 dzień kolejnego cyklu) zauważyłam znowu krwawienie ale tym razem o wiele mocniejsze, przypominające taką skąpszą miesiączkę. Nie wiem skąd u mnie takie zaburzenia bo jestem zdrowa. Nie wiem co to może być. Może któraś z Was może mi coś doradzić?
Tusiol
Miałam tak, jak brałam tabletki jednofazowe. Zmiana na inne nic nie dawała. Przeszłam na trójfazowe i plamienia nie wróciły.
m4rusia
No właśnie, ja też biorę jednofazowe
m4rusia
A może to objaw wczesnej ciąży ??? icon_confused.gif Myślicie, że jest to mozliwe?
m4rusia
CYTAT(Blue)
Jest mozliwe. Ja w drugiej ciązy dosyc mocno plamiłam.


No to fajnie icon_confused.gif Załapałabym sie jeszcze na "grudniówki 2006" icon_wink.gif
Gorsza sprawa, żem ja jeszcze żona swojego "znielubiałego" męża icon_mad.gif
katiek
Martucha-zrób test-będziesz wiedziała. A każde plamienie/krwawienie w trakcie brania tabletek jest wyraźnym sygnałem do pójścia expresem do gina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.