To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka restauracyjka najlepsza ? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny, chcieliśmy ostatnio gdzieś wybrać się z dzieciakami....
My na piwko..
Dominik na soka...
Weronika....do towarzystwa dla nas icon_smile.gif
Przeszlismy pół mista....i wiecie co.....tylko pizzerie się nadają do posiedzenia z małym dzidziakiem icon_sad.gif
A ja chciałam do restauracji.....
dla niepalÄ…cych.....
z cichÄ… muzyczkÄ…....
ehhh.,...może za wiele wymagam ?
A moze nieobyta jakaś jestem.....nie znam Białegostoku ?
Jest coś takiego w naszym mieście, gdzie spokojnie mogę wybrać się z dziećmi i miło spędzić czas, nie naprzykrzając się innym i nie męcząc się za bardzo wdychając dymek ?
agabr
Kasia ja sie na Bialymstoku znam jak krowa na balecie,ale kiedy tam jestem to lubie kilka miejsc :
1.Castello z dziecmi mozna przejsc do ogrodka _dobre placki wegierskie
i tu mi sie pomysly skonczyly bo reszta nie nadaje sie dla dzieci,np niebo lubilam ale kiedy bylam tam ostatnio okazalo sie ze uryna smierdzi,lubie jeszcze taka knajpe przy kinie na lipowej,nazwy nie pomne ale deska serow kosztuje niewiele a mozna zalatwic same plesniaki o chyba nie b pomoglam bryndza
kasiarybka
A ta przy kinie to nie "rejs" przypadkiem ?
Agnieszka, jak już przyjedziesz do Białego to sobie pochodzimy....icon_smile.gif i z dziećmi i bez....hahahaha icon_smile.gif
Napewno znajdziemy jakÄ…Å› fajnÄ… knajpkÄ™.icon_smile.gif

Czekam z niecierpliwością..icon_smile.gif
Pozdrawiam KR.
Adusiowa Mama
Ostatnio jak wychodzimy gdzieś całą rodziną to idziemy do takiej sympatycznej arabskiej knajpki na Świętojańskiej.
Dobre jedzonko, towarzystwo raczej niepalÄ…ce, i ceny normalne.
Pierwszy raz Ada była tam z nami , jak miała 8 miesięcy. I nikomu nie przeszkadzało, że była z nami w knajpce.
niki
Tylko strasznie mało tam miejsca mają....

A może do Sfinksa?Jest miejsce dla niepalących i krzesełka dla dzieci. Może kameralnie tam nie jest, zawsze trochę ludzi siedzi. Ale miła atmosfera i niezłe potrawy. O przystojnych kelnerach nie wspomnę wink.gif
Adusiowa Mama
Osobiście nie lubię Sfinksa z jednego powodu- zawsze mają tam głosną muzykę. Znaczy , ona głośna może nie jest, ale przeszkadza w rozmowie ( zagłusza poprostu), i w pewnym momencie łapię się na tym , że prawie krzyczę. icon_wink.gif
niki
No to może Hortex na górze.Ostatnio jak byłam muzyka była prawie że relaksacyjna.Też mają krzesełka i zjeść coś można. Tylko trochę drogo....
Adusiowa Mama
CYTAT(niki)
No to może Hortex na górze.....



icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


może icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

pozdrawiam, Niki icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.