To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z zagranicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
witam wszystkie przyszle mamy i Te, ktore juz pociechy na swiecie maja icon_biggrin.gif . Mam na imie Sylwia, mieszkam w Essen. Jesli jest ktos, kto mieszka w poblizu, prosze o kontakt. Mozemy porozmawiac na temat szpitali ,ciazy, przezyciach z nia zwiazanych i tego wszystkiego czego jeszcze nie wiemy a dowiedziec sie musimy icon_biggrin.gif POzdrawiam icon_cool.gif[color=darkblue][/color]
miriam
.-
sylwia2000
Ciesze sie, ze sie odezwalas icon_biggrin.gif Juz tracilam nadzieje, icon_lol.gif Bylam ostatnio na d jeziorem w Lünen, straszna woda wink.gif Za niedlugo jade do Polski, wiec znikne na jakis czas, ale pod koniec sierpnia juz bede spowrotem. Pozdrawiam icon_biggrin.gif
sylwia2000
Ciesze sie, ze sie odezwalas icon_biggrin.gif Juz tracilam nadzieje, icon_lol.gif Bylam ostatnio na d jeziorem w Lünen, straszna woda wink.gif Za niedlugo jade do Polski, wiec znikne na jakis czas, ale pod koniec sierpnia juz bede spowrotem. Pozdrawiam icon_biggrin.gif
miriam
w takim razie czekam na odzew icon_biggrin.gif icon_smile.gif
silwia
No i juz jestem spowrotem icon_biggrin.gif , ale droga byla ciezka, autko sie po drodze zepsulo i mielismy przymusowy nocleg w Berlinie icon_sad.gif ale juz wszystko za nami, tylko auta jeszcze nie ma icon_sad.gif . Za tydzien idziemy do lekarza, moj maz po raz pierwszy zobaczy malenstwo. Troche sie martwie, bo strasznie malo na wadze przybralam, dopiero 2 kilo a to juz poczatek piatego miesiaca, nie wiem czy to jest normalne. Zaczyna sie jesien, a co za tym idzie bede musiala z powodu pogody wiecej w domku siedziec, zreszta czlowiekowi nawet nie chce sie w taka pogode wychodzic na spacery. w sobote chcemy wybrac sie do kina, jeszcze nawet nie wiem na co icon_smile.gif ale grunt to pomysl icon_biggrin.gif czuje sie bardzo dobrze, samopoczucie tez ok, a jak u Ciebie??
miriam
...
anonimowy
Czesc wam wszystkim mam pytanko czy sa tu tez mamusie albo przyszle mamusie z Berlina??Moze nawiazalybysmy maly kontakt?
pozdrowionka
Jola z Berlina
sylwia2000
Witam

icon_biggrin.gif

Ja jestem z Essen, jak do tej pory nie ma nikogo z Berlina ale moze sie jeszcze ktos pojawi icon_biggrin.gif Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.