To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gerber wycofuje dyniÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=5...=578&w=39723127

Idą ciężki czasy... icon_cry.gif
Paula.
Hipp ma w swojej ofercie dyniÄ™. Co prawda z ziemniakami, ale zawsze coÅ›. To byÅ‚ ulubiony „sÅ‚oiczek” Kingi na poczÄ…tku rozszerzania diety. Nutricia ma dyniÄ™ z jabÅ‚kiem oraz zupkÄ™ dyniowÄ… (niestety z sokiem winogronowym).

Dla mnie fatalna była informacja, że Nutricia zaprzestała produkcji kaszki kukurydzianej, także podobno z powodu małego zainteresowania. Mam tylko nadzieję, że Nestle nie zaprzestanie produkcji kleiku kukurydzianego.
Orinoko
Ja wiem, że dynię ma też Hipp i Bobovita, ale smakowo najlepsza jest ta gerberowa, w sam raz do "prawdziwych" obiadków z ziemniaka i marchewy.
No i moje dziecko zawsze ją wcinało bezwarunkowo, a już Hippowoą niekoniecznie, zresztą Hippowa zagęszczana chyba czymś tam jest oprócz ziemniaka.
Ech....
Ja też po wycofaniu kaszki qq się zdołowałam.
Nie rozumiem takiej tendencji u producentów - zamiast promować to, co zdrowe i naturalne, to wycofują takie wartościowe produkty, nawet nie myślać o alergikach!!!! icon_eek.gif Za to kaszki dosładzane z proszkiem jabłkowym, to OK i w porzo icon_evil.gif
katiek
Ja mam w domu jeszcze 3 dynie-2 ałe i 1 średnią. Nie wiem czy dobrze przezimowały, ale jak ktoś chce to mogę oddać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.