To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

antykoncepcja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
mam niepewnosc moja doktor ginekolog poradziła i przepisała tabletki anty.terz w styczniu ur.dzidziusia mam20 lat i chce powaznie sie zabezpieczyc z mezem zdecydowalismy sie na nie a ja mam niby wciaz niepewnosc boje sie reakcji na nie i wogule jak kiedys chcemy miec jeszcze dzidzie a słyszałam ze to szkodzi na pozniejsza ciaze i jest szkodliwe dla płodu to powazna decyzja zaczac brac czy nie ? icon_confused.gif
Sylwia M.
Jeżeli nie wierzysz lekarzowi ginekologowi w tej kwestii, to dlaczego miałabyś uwierzyć nam?
A jeśli ten lekarz jest wg ciebie kiepski (zdarza się) to dlaczego nie pójdziesz do innego?
LidiaMama
CYTAT(Sylwia M.)
Jeżeli nie wierzysz lekarzowi ginekologowi w tej kwestii, to dlaczego miałabyś uwierzyć nam?
A jeśli ten lekarz jest wg ciebie kiepski (zdarza się) to dlaczego nie pójdziesz do innego?
wiesz co nie chce aby to twoja osoba odp. na moje posty dzieki za twoje uwagi juz je w innym poscie jasno przedstawiłas i nie chce z tej kwesti rad od ciebie sa bardziej wyrozumiali forowicze od ciebie i dlatego lubie spedzac kiedy juz moge czas wolny dla siebie - nie chodzi o zmiane lekarza lecz- na tym forum chodzi o doswiadczenia z każdej nawet małej rady można wyciagnąć wnioski i skorzystać nie zawsze ale po to tu sie jest i jest tu miło
AnkaSkikanka
Heh. To jest internet - tu nie ma głaskania, tu jest walka icon_lol.gif Pytanie Sylwi nie było głupie. Jeśli odpowiedź Ci nie wystarcza, to poczekaj na inną. Nie możesz jednak będąc na forum wybierać rozmówców. Taka jest zasada działania forum icon_smile.gif I, na koniec, mam jeszcze jedną prośbę: staraj się używać znaków interpunkcyjnych icon_smile.gif
A.L.
Agnieszka Sylwia ma racje. Swojemu lekarzowi powinnac ufac. Jesli nie wierzysz mu, to dlaczego mialabys uwierzyc forumowiczkom?
W koncu my nie mamy wyksztalcenia medycznego.
Oczekujesz ze ktoras z mam ci napisze, ze brala tabletki antykoncepcyjne a mimo to urodzila pozniej zdrowe dziecko?
Taka odpowiedz cie usatysfakcjonuje?

Nikt ci tez nie jest w stanie napisac jak na nie zareagujesz, nie wiemy jakie tabletki masz brac. Poza tym, kazdy organizm jest inny.
Wez je, to sie wtedy przekonasz. Jak bedziesz sie zle czula , to odstawisz.
Mariah
CYTAT(Blue)
CYTAT(AGNIESZKAS)
a słyszałam ze to szkodzi na pozniejsza ciaze i jest szkodliwe dla płodu to powazna decyzja zaczac brac czy nie ? icon_confused.gif


A co ty chcesz brać tabletki w ciąży? icon_eek.gif Ciężko skumać sens twoich wypowiedzi, chaotyczne strasznie. icon_rolleyes.gif


Agnieszce chodzilo nie o branie tabletek anty w ciazy, bo nie na tym polega sens brania tabletek, tylko, ze moga szkodzic "pozniejsza ciaze czyli plod"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.