To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okres po cesarce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula25
witam
mam problem.dzis w nocy zaczeła mi leciec woda tak jak by wody odeszły.jestem 2,5 miesiaca po cesarce.3 tygodnie juz nie karmie piersia.Myslałam ze to okres ale tak chyba okres nie wyglada.Mam takie popłuczyny mięsne.prosze pomozxie co to moze byc...czy to moze byc miesiaczka jednak....?
katiek
Paula-pojedź do gina albo na Izbę Przyjęć-na okres to po Twoim opisie nie wygląda. Niech sprawdzą. Weź ze sobą tylko wypis ze szpitala.
m4rusia
Ja też miałam cesarkę. Troche dawno ale jeszcze cos pamiętam. Pierwszy okres po porodzie (nie licząc krwawienia poporodowego które trwało ok 5 tyg) dostałam po 4 miesiącach. Te wody o których piszesz - nie miałam takiego czegoś. Leciała ze mnie taka "brudna woda" i jasnoróżowe, duże skrzepy takie własnie jak piszesz - "popłuczyny mięsne". Pamiętam jeszcze, że okropnie żle się czułam. Nie mogłam wyjść z bólu z łóżka a jak wyszłam to mdlałam. Następny okres był już o wiele inny, bardziej normalny.
Paula25
A wiec to jednak był symptom zblizającego seie okresu.Ale co teraz sie dzieje to jest nie do opisania.Leci ze mnie jak z cebra i nie wiem czy tak powinno byc.Dzisiejsza noc to był koszmar.Co trzy godziny i podpaska pełna-co ja mowie pewnie szybciej ale co tzry godziny mnie mała budziła i juz byla pełna.Powiedzcie dziewczyny czy tak juz zawsze będzie?Najlepsze jest to ze nie czuje bolu tylko dyskomfort,no ale zeby tak leciało???juz chyba bym wolała te bóle.....!!!!
m4rusia
Nie martw się Paula. Następny okres będzie napewno inny lżejszy. Ja tak tragicznie przechodziłam swój pierwszy po cc, że porównywałam go z porodem. Ból, krwawienie ( do tej pory nie wierzę, że dorosły człowiek ma ok 5 litrów krwii - ja chyba tyle wtedy straciłam icon_biggrin.gif ), mdłości itd. Byłam załamana. Poprawa przyszła za miesiąc. Życzę Ci aby kolejna @ była "niezauważalna"
katiek
A mnie by takie krwawienie skłoniło jednak do dość szybkiego udania się do lekarza lub do szpitala-wolałabym żeby dokładnie sprawdzili i się nawet pośmiali z nadgorliwej niż jeśli bym potem miała płakać że czegoś nie dopilnowałam.
Ale to moja opinia. Wcale nie musi być właściwa-to Ty Paulo musisz podjąć decyzję.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.