To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobre sklepy/hurtownie rowerowe we Wrocławiu - gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Chcę kupić rower dla najstarszego syna. Taki z kółkami 20" lub 18" najlepiej jakiś firmowy (np. Giant, Merida, Author)- supermarkety odpadają - nabytek ma przetrwać i służyć następnym chętnym wink.gif , a jak ktoś mądry powiedział na tandetę to jesteśmy za biedni icon_lol.gif .

Ze względów czasowych i organizacyjnych najchętniej pojechałabym w jedno miejsce i kupiła co trzeba. I żeby obsługa była mądrzejsza ode mnie, potrafiła coś doradzić, i serwis na miejscu , żeby od razu podokrecać co trzeba icon_rolleyes.gif . Ale mam wymagania wink.gif
Ewcia!
zapytałam męża
chwycił przynętę icon_wink.gif

proponuje najpierw przejrzec oferte w necie
i tak:
velo.com.pl to author i accent
unibike.pl mozna zamowic i kupic na jednosci narodowej u niejakiego pana Krajka - serwis dokrecenie fachowosc
i na allegro kross - czeska firma
Podobno teraz akurat sa w decathlonie przeceny rowerow ok 30% , te "ichnie", ale one sa calkiem niezłe (kolega dosc wymagajacy kupil sobie ostatnio)

A obejrzec mozna wiekszosc pewnie w Robexie przy pl kromera ("tylko tam nieźle kroją" w sensie zbierają marżę)

Aaaa w ogóle sie pyta, dlaczego taki mały rower icon_wink.gif ?
czy nie lepiej od razu 24''

Zapraszam do siebie na wyprobowanie Mamy i 20 i 24 , B. twierdzi , ze juz 20 dla niej za mała
Any time icon_wink.gif

PS napisałam Ci tez maila
Vera
dobre sklepy są na: ul. Bogusławskiego-w nasypie kolejowym na tyłach Teatru Polskiego, na ul. Pięknej-boczna Kamiennej, Bardzkiej, na Św. Wincentego - niedaleko Pl. Jana Pawła II (największy wybór).
Dorka
CYTAT(Ziutka)
Aaaa  w ogóle  sie pyta, dlaczego taki maÅ‚y rower icon_wink.gif ?
czy nie lepiej od razu 24''

A chyba rzeczywiście namieszałam, bo byłam przekonana, że on do tej pory jeździł na 16", ale teraz jak pooglądałam te w necie, to to chyba jest jednak większa rama 20", czyli teraz powinno być 24" icon_eek.gif

CYTAT(Vera)
dobre sklepy są na: ul. Bogusławskiego-w nasypie kolejowym na tyłach Teatru Polskiego, na ul. Pięknej-boczna Kamiennej, Bardzkiej, na Św. Wincentego - niedaleko Pl. Jana Pawła II (największy wybór).

Sklep na Bogusławskiego znam, na Piękną pojadę jutro, bo to względnie niedaleko nas, ale ten na Św. Wincentego icon_question.gif ,pierwszy raz słyszę, poszukam icon_biggrin.gif .

Na razie podoba mi się taki , tylko cena trochę wyższa niż się spodziewałam. I na Allegro ceny Krossów dość przystępne https://www.allegro.pl/item95998748_nowy_kr...atis_w_wa_.html

menada
Dorka, na pl. Kromera jest fajny sklep rowerowy.
A swój rower kupiłam w decathlonie.
Monika ww
Na pl. Kromera sÄ… Gianty icon_biggrin.gif

Nasz Alek jeszcze w tamtym roku miała giant 16 cali, teraz kupujemy mu z kołami 20 cali, co prawda na większym też już dałby sobie radę, ale bezpieczniej jest dla dziecka jak rower nie jest za duży.

Mój mąż ma trochę bzika na punkcie dobrych rowerów i Kross'a odradza, ponoć jest z kiepskich podzespołów składany...

W tamtym roku kupowałam chrzestnicy rower na komunię i kupiłam author, jest trochę tańszy od giant'a ale też bardzo dobry.
Potwora
Jest sklep rowerowo - narciarski na Hallera. Czy dobry to nie wiem, nie byłam ale niedługo przeze mną kupono małego rowerka dla Maksia icon_smile.gif
Dorka
Byłam w sklepie na Pięknej. Z rowerów dzięcięcych duży wybór (czyli z każdego rozmiaru po 2-3 szt., w tych mniejszych z rozróżnieniem na preferencje płci, różowe i liliowe z koszyczkami i wstążeczkami dla dziewczynek, po bardziej chłopiece modele), ale w większości firmy unibike
Dla dorosłych też duzy wybór, ale prawie wszystko Fuji (ponoć nie najgorsze, ale ja nie mam zdania, bo nie znam).

CYTAT(monikaww)
Nasz Alek jeszcze w tamtym roku miała giant 16 cali, teraz kupujemy mu z kołami 20 cali, co prawda na większym też już dałby sobie radę, ale bezpieczniej jest dla dziecka jak rower nie jest za duży.

Wojtek też zdecydowanie lepiej czuł się w tym z 20" kółami i ramą 11,5", choć sprzedawca bardzo namawiał nas na tego większego 24" , z ramą 13", twierdząc, że za rok ten mniejszy będzie już za mały. Jednak do tej pory miał hamulec typu torpedo w pedałach, a teraz będzie przeskok na hamulce ręczne i dojdzie operwanie biegami, to już może lepiej niech spada z mniejszego icon_wink.gif i lżejszego.

Zresztą kiedyś mielismy taki epizod, że dostał rower trochę większy i w efekcie zniechęcił się do jeżdżenia. Także teraz chyba jednak wezmę pod uwagę zdanie bezpośrednio zainteresowanego, czyli szukamy 20" icon_biggrin.gif, choćby na rok icon_wink.gif .

CYTAT(monikaww)
W tamtym roku kupowaÅ‚am chrzestnicy rower na komuniÄ™ i kupiÅ‚am author, jest trochÄ™ taÅ„szy od giant'a ale też bardzo dobry.  
A tu sprzedawca odradzał nam authory icon_rolleyes.gif (swoją drogą, który sklep ma ich ofertę?), choć ja bardzo lubię tą markę, bo sama na niej jeżdżę icon_wink.gif (jakieś 10 lat temu kupiłam w Czechach) i bardzo sobie chwalę.

CYTAT(menada)
A swój rower kupiłam w decathlonie.

Hm, chyba tam też muszę się wybrać.

CYTAT(Ola Fisia)
Jest sklep rowerowo - narciarski na Hallera. Czy dobry to nie wiem, nie byłam ale niedługo przeze mną kupono małego rowerka dla Maksia icon_smile.gif

Rok temu byłam tam jak szukałam kasków rowerowych dla chłopców, ceny u nich były wysokie, a wybór mały (kasków), rowerów wtedy nie ogladałam.
Monika ww
Dorka, ja kupiłam authora na Bogusławskiego.

A tak na marginesie, to chcemy sprzedać rower po Alku Giant Animator 16" w kolorze czarnym i właśnie z tego powodu nie zostawiamy go dla Mai, bo już jej obiecałam, że następny rower dostanie typowo dziewczęcy icon_biggrin.gif teraz jeździ na 12' po Alku, ale ten akurat taki unisex jest, a giant typowo chłopięcy...
Oto linki z zakończonych aukcji z allegro z identycznym rowerkiem:

https://www.allegro.pl/item94942598_giant_a..._16_poznan.html

https://www.allegro.pl/item95533233_giant_a...bdb_stanie.html

Nasza cena to 250zł, do rowera nie mamy kółek bocznych, bo Alek jak się na niego przesiadł to już od dawna jeździł na dwóch kółkach i gdzieś nam się te boczne zapodziały, ale za to rower ma nóżkę...
Dorka
Polegliśmy całą rodziną na grypę icon_confused.gif , dopiero teraz, znów zainteresowałam się sprawą roweru.

Odwiedziłam poraz pierwszy Decathlon. Co do rowerów to tak sobie, mieszane mam uczucia. Wśród 20" tylko 2 modele i cenowo nie odbiegające od firmowych (399 i 559zł).
Ale jak ktoś szuka kasku dla maluszka, to są niedrogie po 17zł (kask Kiddy basic- obwód głowy od 47-53cm) i fajne foteliki na rower (firmy Hamax, montowane na ramie) po 149zł - nie wiem, czy to dużo, czy mało, bo swój dawno kupowałam.
Potwora
Monika - sprzedałas już ten rowerek po Alku??? Nada się on dla Maksia??
Monika ww
Ola, jeszcze nie sprzedałam, Alek od tygodnia ma większy rower, wcześniej jeszcze jeździł na tym za małym kilka razy icon_lol.gif zamierzam go na allegro wystawić, tylko nie mogę się za to zabrać icon_wink.gif .

Jak najbardziej się nada dla Maksia, gdyby był różowy to bym dla Mai zostawiła, bo 12' jest już na nią na styk, więc pewnie najpóźniej za rok przesiądzie się na 16".
Potwora
No muszę Masiowi kupić większy rower, teraz ma taki malutki, siodełko maksymalnie wysoko i tak niemal uderza w brodę kolanami. A chcemy jakiś używany ale z tych porządnych bo Maks bardzo niszczy ( taki typ ).
Chętnie obejrzelibyśmy ten rowerek icon_smile.gif icon_exclaim.gif
Wysyłam priva.
iff
Ola na pewno sie nada 16 dla Maksia, moj Maciek smiga na 16 od zeszlego roku, a wtym bedzie na 20 smigal
Dorka
CYTAT(Dorka)
 
OdwiedziÅ‚am  Decathlon.
Jak ktoś szuka kasku dla maluszka, to są niedrogie po 17zł (kask Kiddy basic- obwód głowy od 47-53cm) i fajne foteliki na rower (firmy Hamax, montowane na ramie) po 149zł - nie wiem, czy to dużo, czy mało, bo swój dawno kupowałam.
Na Allegro taki sam fotelik (ten niebieski) jest za 210zł icon_exclaim.gif - 60zł różnicy + koszty przesyłki icon_eek.gif
Ewcia!
Dorka, i jak tam sprawy?
współczuję tej rodzinnej grypy , mam nadzieję ,że juz wszystko OK.

propozycja nadal aktualna (nie wiem, czy mam dobry Twoj adres mailowy)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.