To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zwolnienie po macierzyńskim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elza1977
czy któraś z was wie jak to jest ze zwolnieniem po macierzyńskim. Ja mam dwie informacje każda od innej księgowej. Jedna twierdzi że trzeba iść na zwolnienie następnego dnia po skończeniu macierzyńskiego, a druga że przynajmniej jeden dzień muszę przepracować. Może wy wiecie jak jest faktycznie???
_________________
anita
ja po macierzynskim wzielam urlop ktory potem przerwalam zwolnieniem
myszka
Tylko jak przerywać, to trzeba pamiętać, żeby zwolnienie było własne, a nie na dziecko, albo członka rodziny.

Ad rem - moim zdaniem można wziąć zwolnienie od razu po macierzyńskim.
Ale być moze nie rozumiemy się, bo nie bardzo łapię, co znaczy: "trzeba iść na zwolnienie następnego dnia po skończeniu macierzyńskiego"?
elza1977
chodzilo mi o to ze powiedzmy 01.05.2006 to ostatni dzien urlopu macierzynskiego wiec 02.05.2006 roku musze isc na zwolnienie bo jak wroce do pracy to mi dadza wypowiedzenie
myszka
CYTAT(elza1977)
chodzilo mi o to ze powiedzmy 01.05.2006 to ostatni dzien urlopu macierzynskiego wiec 02.05.2006 roku musze isc na zwolnienie bo jak wroce do pracy to mi dadza wypowiedzenie


Elza, moim zdaniem zwolnienie lekarskie zaraz po macierzyńskim. Jeśli Twoje obawy o wypowiedzenie są podstawne (czego Ci nie życzę), to jeśli wrócisz na ten jeden dzień do pracy, to na pewno właśnie to wykorzystają.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.