To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do Lui i reszty wybornych kuchareczek :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lea
Drogie moje

no nie mogę no ! muszę w końcu to napisać - pisz dalej moja droga Luo o tym jak i co dzieje się w Waszej domowej kuchni, a obiecuję, że na piechotę przybiegnę do Warszawy noooo kurna nigdy takich pyszności nie jadłam co Ty tu na maluchach serwujesz !

Jeżeli chcemy czegoś zasmakować to wpraszajcie się do Luy i Marghe, ciasta do Wiesi
sałatki - Burek
capucino - Gosia 1

proszę dopisujecie dalej , bo ja napewno kogoś pominęłam

pozdrawia lea i jej cierpiÄ…ce kubki smakowe
wiesiołek
Do Gosi 1 to należy przyjeżdać na dróżdżówki- absolutnie bezkonkurencyjne oraz po przetwory domowe, zwłaszcza soki

A prawa autorskie do kawy capuccino i tak ja sobie roszczÄ™ wink.gif

Jesli chodzi o dania rybne, to jak dla mnie autorytetem jest INCA, za przepis na rybę z pomidorkiem, cebulą i czosnkiem, który na stałe zagościł w moim domowym jadłospisie.
Lua
Lea kochanie icon_lol.gif bardzo mi miło, że nas tak zachwalasz, chociaż ze mnie kucharka średnia icon_wink.gif

Obiecuję, że się będę dzieliła przepisami... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A jak przyjedziesz do Wawy, zapraszam na kolacjÄ™ KONIECZNIE, i bez odmowy icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Buziaki wielkie

Lua
Doruśka
Wiesiu,a możesz pomóc mi znaleźć tą rybkę?
A cappucinko suuuper jest!!!
wiesiołek
CYTAT(Dorusia)
Wiesiu,a możesz pomóc mi znaleźć tę rybkę?


Przepis jest na pierwszej stonie wątku "Kuchnia ekspresowa .. i pyszna", moje komentarze i udoskonalenia tegoż przepisu w tym samym wątku nieco dalej
Inca2
Dzieki Wieisu i naprawde sie ciesze,ze smakuje icon_biggrin.gif
Postaram sie wyszukac wiecej przepisikow w takim razie, skoro tak mnie w proznosc polechtalas wink.gif
wiesiołek
No to dolechczę jeszce i dodam ,ze ów przepis robi już w Kielcach karierę , bo polecam go wszystkim "krewnym i znajomym królika" icon_lol.gif
burek
CYTAT(lea)
 
Jeżeli chcemy czegoÅ› zasmakować to wpraszajcie siÄ™ do Luy i Marghe, ciasta do Wiesi  
saÅ‚atki - Burek  
capucino - Gosia 1  

Lea ja tam się nie czuję wyborną kuchareczką, a już najmniej w sałatkach. Skąd Ty masz takie informacje? Aaaa czekaj, a może Ty masz na mysli te obiadowe surówki? W każdym razie poczułam się mile połechtana. icon_wink.gif
Pozdrowiska. burek icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.