To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spanie w dzień - do kiedy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Cześc dziewczyny!
Do kiedy wasze pociechy przesypiały dnie. Moja mała ma dwa miesiące i nie wiem ile jeszcze będę miała tej sielanki. Pozdrawiam marzena
Agnisma
Nie pamiętam tak, żeby się zarzekać, ale wydaje mi się koło 3miesiąca coraz mniej czasu spędzała na spaniu w ciągu dnia, ale w zasadzie przesypiała już całe noce.
niezalogowana Sara
Kuba jako noworodek praktycznie nie spał w dzień wogóle, jedynie drzemał tylko przy piersi. Potem przestałam karmic piersia i kuba przestał nawet drzemac. Trwało to do 6 miesiaca. Niedawno skończył rok i spi 2 razy dziennie po 2-3 godziny. Chodzi spac około 21-22 przesypia całe noce, a rano budzi sie około 8. Dzieki temu mam wiecej czasu dla siebie no i kuba jak wyspany jest radosny i szczesliwy. icon_biggrin.gif
Lua
Amelka w wieku ok 6 miesięcy przestawiła się na spanie dwa razy w dzień. Wczesnym popołudniem ok 2 godzin i po południu ok godzinki. Wcześniej nie miała stałego rytmu spania w dzień, spała kiedy miała na to ochotę, nawet parę razy dziennie.
Od mniej więcej 9 miesiąca życia śpi tylko raz dziennie, od ok 12.30 do ok 15.00.
Wieczorem idzie spać o 20.00 i spi do 8.30 rano bez budzenia icon_lol.gif

Lua
.uzytkownik.usuniety.
Dzidziak nigdy nie miał stałego rytmu spania i budzenia się. Tylko w nocy. Dłuższe spania w dzień pamiętam tylko ze szpitala i okresu wczesnonoworodkowego. Później, mam wrażenie, tak zainteresowało go życie, że szkoda mu czasu na sen icon_biggrin.gif .
Teraz, w wieku 4 mies. Drzemie trochę przy piersi i max 45 min. po każdym karmieniu. Nie daje mamusi dużo czasu na forumek w ciągu dnia wink.gif . Wieczorem za to usypia ok. 7 i śpi aż do 6 rano. Oczywiście z jakimś karmieniem w tzw międzyczasie (ale to już tak dobrze nam wychodzi, że prawie przez sen oboje)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.